Amazfit Stratos ROM 2.3.6.0, changelog zatiaľ nikde. Tu sú nejaké skúsenosti s updatom:
https://forum.xda-developers.com/smartwatch/amazfit/stratos-2-rom-2-3-6-0-t3856905
Meranie tepu vraj ukazuje privysoké hodnoty. Ostávam zatiaľ radšej na 2.3.5.0
24.10.2018 - 09:11:54
00
Dajú sa na tieto hodinky pripojiť AT senzory napríklad senzor kadencie?
24.10.2018 - 10:43:06
00
2.3.6.0 Stratos International version - Change log:

- Added support for Italian and French
- Added Rope skipping sport mode
- Add a location app to instantly save the current location point while outdoors, and navigate to that location via sport mode
- Added running, walking, outdoor riding, trail running, mountaineering mode track interface lock screen to display saved position points
- Added support for setting daily step counts on the Amazfit Watch App
- Optimize English descriptions
- Optimized speed algorithm
- Optimized step counting algorithm
- Optimized altitude algorithm
- Optimized climbing strategy
- Optimized automatic intervals, manual intervals interface rendering
- Fixed dial showing calories error
- Fixed step frequency stride curve synchronization problem
- Fixed several bugs
24.10.2018 - 10:52:22
01
Fernando napísal:
Dajú sa na tieto hodinky pripojiť AT senzory napríklad senzor kadencie?

Hodinky podporuju len BT prislusenstvo, no senzor rychlosti ani kadencie sa mi nepodarilo sparovat, no HR pas od sigmy mi funguje bez problemu, ale s nim dost rapidne klesa vydrz na bateriu.


Naposledy upravil mireq1 dňa 24.10.2018 - 11:13:23, celkovo upravené 1 krát.

24.10.2018 - 11:10:37
01
ono je otazne ci tie nedostatky ktorymi trpia tie hodinky odstani softver. ja mam slubene na narodky od rodiny Suunto Ambit3 Peak, tak uvidim ci to budu tie. ale tieto Stratosy som ako sportove smart hodiny uz vyhodil z uzsieho vyberu. ked uz nieco kupit nech je to poriadne a funguje tak ako ma
24.10.2018 - 11:11:16
00
@Hacker:
"This is a cheap product masquerading as a high end one.
My husband and I have two of these watches, one in blue and one in black that we got in February of 2018. They worked great for the first couple of months but then things started going downhill.

First we noticed the altimeters were waaaaay off sync from each other. If they were just a couple hundred feet off then I wouldn't think too much of it, but it was by thousands of feet. Once my watch said I was at 25,000ft! We'd have to manually enter the correct altitude and it would be ok for a while then it would be off again."

https://www.suunto.com/Products/sports-watches/Suunto-Ambit3-Peak/Suunto-Ambit3-Peak-Black/

Takže good luck! ;)
24.10.2018 - 11:53:26
00
cital som za posledne tyzdne na tie hodinky stovky hodnoteni. neexistuju dokonale hodinky, ale ked napriklad tu je 18 stran hodnoteni kde je 90% 5 hviezdiciek tak neberiem nijak tragicky jeden post. ten kvalitu produktu neposkytuje, taktiez nikto nevie kde to kupili a ako to pouzivali. takze pre mna ma vyznam nazor ludi z webu, teda tych 95% ktory su s hodinkami spokojny a ako sa hovori "jedna lastovicka leto nerobi" Rozmyslal som nad Garmin Fenix 3, no tam sa neda uzivatelsky menit baterka a ani Garmin samotny to nerobi a GPS mava problemy s presnostou. Vzdy tam bude nejake plus a minus, ale tie Stratosy su vseobecne hodnotene tak 50:50 a to je malo
24.10.2018 - 12:09:23
00
Treba brat v uvahu aj to, ze nespokojny ludia napisu takmer vzdy, spokojny mozno.
24.10.2018 - 12:20:45
03
Ahojte,vie mi niekto objasnit toto?

- Add a location app to instantly save the current location point while outdoors, and navigate to that location via sport mode

+ Nahodou neviete, ci skiing zapocitava aj cestu vlekom?

Vdaka
24.10.2018 - 19:05:38
00
Hack3r potom daj vedieť, ako si s nimi spokojný, tiež nad nimi uvažujem z rovnakých dôvodov... chcel som ušetriť a zobrať niektoré od xiaomi, ale keď sú takéto odchýlky v nastúpaných metroch a tep merajú len orientačne, radšej doplatím za niečo lepšie...
28.10.2018 - 10:36:35
00
inac predaval ich tu jeden chalan teraz nove ale bez dokladu a poslednu cenu mal 200 eur a verzia Saphire. co je super cena samozrejme, no nechcel som riskovat. monetalne je naj cena na nete ale bez HR ktory udajne nie je uplne naj volba a kupil by som radsej Wahoo niekde okolo 240 eur
28.10.2018 - 12:04:32
00
Ahojte.
Amazfit Pace používam už asi 14 mesiacov. Celkovo som spokojný s hodinkami za tie peniaze. Z hľadiska "smart watch" ide všetko ako má, notifikácie, nastavenia, appka pre mobil, počítanie krokov... Z hľadiska športu je to už horšie, hlavná vec a to záznam trasy funguje dobre. Buhužiaľ s prevýšením je to katastrofa (niekedy pomôže reštart), a meranie tepu tiež občas zblbne... Po posledných updatoch ma teší že viem pripojiť k hodinkám hrudný pás (CooSpo H6) cez BT. Žiaľ výdrž batérie s pásom je hrozná, 1 hodina používania s pásom je asi
- 30% baterky. Má niekto podobnú skúsenosť s hrudným pásom pri Pace?
29.10.2018 - 20:54:21
00
ja mam tieto hodinky uz druhy rok. zaznam trasy je vyborny, dobra je aj vydrz ale niekedy pred letom uplne prestali merat vysku. cinsky support len skonstatoval, ze nic sa s tym neda urobit. keby toto fungovalo, tak som uplne spokojny, za tie prachy je to vyborne. takto mi to umoznuje aspon drzat historiu km na strave, na vysku som zatial rezignoval. skoda, ze strava vysku nedopocitava cez mapove udaje :(. tu si mozete pozriet historiu mojich vyjazdov na strave, vsetko je to amazfit pace zaznamenane https://www.strava.com/athletes/9930381
29.10.2018 - 22:07:37
00
Tak pace s fw 2.8.1.0 sa zdaju byt bez chyby, hned na zaciatku po updatu mi prvy vyjazd zamrzli, no teraz uz presli so mnou viac ako 10 vyjazdov a ziadna chyba sa neprejavila, dokonca vyskomer funguje bezproblemov a nastupane metre su v rozmedzi max 30m s porovnanim so sigmou rox11 (pri najazde v priemere 1200vm) Takze sa da povedat ze ten vyskomer bol opraveny.
10.11.2018 - 08:20:31
04
Lucky you :)
Mne sa s iOS stale odpajaju po cca 1 dni, prestanu synchronizovat. Vysiel update na Stratos, mal by nasledovat Pace, snad to vyriesia. Ale aj tam nieco opravili a dalsiu vec pomrvili.
10.11.2018 - 17:36:33
01
keyboard_arrow_up