Kedze tu preberate aj Ba obchody tak poviem aj moj nazor.
Kaktus- niektori predavaci su normal,ale ten Marek tak to je trulo k pohladaniu.Pred vyse rokom som tam reklamoval vydlicu a snazili sa ma neskutocne *****.Musel som to riesit az cez SOI.To bola potom uzasna zmena pristupu.Dokonca musel prist az majitel.Pocas sezony nie su schopny na pockanie ani vycentrovat koleso.Davaju si na to tak tyzden.A preto,ze ten obchod poznam este ked zaciatkom 90tych rokov zacinali mam s nimi bohate skusenosti.Bajk kupeny inde ako u nich neservisuju a dokonca som zazil taky trapas,ze kamos tam prisiel s DE ROSA a normalne ho vyhodili,ze to je kradnute,ze to na svk nikto nepredava.No hovado.Samozrejme,ze nebol kradnuty.
Zanzo-pred dvoma rokmi tam bol neskutocne arogantny predavac ktoreho nastastie uz davno vymenili a teraz su uplne v pohode.rad tam chodim velmi kvalitny servis.centrovanie kolies na pockanie dokonca mi zlozili pred dvoma rokmi bajk tak,ze som tam doobeda prisiel z vecami a vecer som ho bral zlozeny domov.Servismani su velmi ochotny poradit s kazdou banalitou neodmietaju ziadnych neznalcov.A hlavne nikoho nezosmiesnuju ako v kaktuse.Servis robia vsetkym bajkom nezaujimaju sa o ich povod.
Sportservis-je to sice trocha od ruky v podunajskych biskupiciach,ale dobry tovar vyborny pristup k ludom velky vyber oblecenia bez problemov okamzite objednaju tovar ktory potrebujete a nemaju ho.Do tyzdna si pren mozete prist.taktiez dobry servis.Velki vyber matrosa.Mozete u nich predat stary bajk a za rozdiel kupit novy.
Wika bajk-predavaju len author co nie je problem.Ale, velmi slaby servis neodporucam.predavaci su v pohode rozumeju veci.prakticky nijaky vyber materialu.Oblecenie sa celkom da aj ked ani to nic moc.Predavaju SIDI ktore tam chodim kupovat.
01.04.2006 - 17:01:03
00
K tomu ZANZO: Este do minuleho roku boli dovozcami pedalov Time. Ale dostat z nich nieco bolo nemozne. Jeden zakaznik chcel Time RXE, tak som s nimi mal cest. Na maily neodpovedaju, na telefon ma po x urgenciach ubezpecili ze to urcite maju, len netusia kolko stoja. Nakoniec tie pedale proste nedodali.
01.04.2006 - 18:27:57
00
K tomu ZANZO: Este do minuleho roku boli dovozcami pedalov Time. Ale dostat z nich nieco bolo nemozne. Jeden zakaznik chcel Time RXE, tak som s nimi mal cest. Na maily neodpovedaju, na telefon ma po x urgenciach ubezpecili ze to urcite maju, len netusia kolko stoja. Nakoniec tie pedale proste nedodali.


Moze byt netvrdim,ze nie.Ale osobna skusenost pri prichode do shopu je u mna taka ako som povedal.
Btw:ked mas shop vies zohnat aj doplnky ritchey?
01.04.2006 - 18:39:28
00
Momentalne nie. Bohuzial oficialny dovozca Ritchey stanovil VOC a MOC asi tak ako Vokolek v Cechach, teda prilis vysoko. Pracujem ale na alternativnom zdroji s viac nez dobrymi MOC.
01.04.2006 - 19:07:32
00
vo Wike uz maju aj Scotty, a hlavne Miro (ten mensi) je v pohode.. tipek jak ma byt
01.04.2006 - 20:14:37
00
vo Wike uz maju aj Scotty, a hlavne Miro (ten mensi) je v pohode.. tipek jak ma byt

Jasne Miro je v poho ved tomu rozumie.Ale obchod sa nerozvyja.Ono je to asi tak trochu chyba Privaru ktory ho vlastni.
01.04.2006 - 20:20:01
00
To ze sa v zanze nezaujimaju o povod biku by som nebral ako plus:)
01.04.2006 - 20:44:29
00
To ze sa v zanze nezaujimaju o povod biku by som nebral ako plus:)


Ked si ta niekto zavola domov,aby si mu nieco v byte opravil tiez sa budes najprv pytat odkial zobral peniaze na jeho kupu?
01.04.2006 - 20:51:30
00
To ze sa v zanze nezaujimaju o povod biku by som nebral ako plus:)


ale to ze v kaktuse tvoj bajk povazuju za lopatu automaticky ak nanom neni ich nalepka tiez neni velke +
01.04.2006 - 21:31:57
00
vo Wike uz maju aj Scotty, a hlavne Miro (ten mensi) je v pohode.. tipek jak ma byt

Jasne Miro je v poho ved tomu rozumie.Ale obchod sa nerozvyja.Ono je to asi tak trochu chyba Privaru ktory ho vlastni.


jj Miro je bajker :), Pedro uz trocha lamka... a servis nic moc.. je pomaly a neni 100%ny.. ale hlavne sa da s nimi normalne dohodnut a nerobia z teba blbecka a nehraju sa na majstrov sveta.. ale je fakt ze tam maju stale to iste...
01.04.2006 - 21:33:34
00
Ja v bytoch nikomu nic neopravujem. A corky ma seru, zrejme seru aj ich...
02.04.2006 - 16:26:44
00
Ja v bytoch nikomu nic neopravujem. A corky ma seru, zrejme seru aj ich...


to asi viacerych, ale nebudem predsa kazdeho kto ma "iny" bike hned posielat do.....
02.04.2006 - 16:50:11
00
to asi viacerych, ale nebudem predsa kazdeho kto ma "iny" bike hned posielat do.....


Niet co dodat.nemozu hned niekoho obvinit,ze ma kradnuty bajk len preto,ze sa k nam nevozi.
02.04.2006 - 16:56:25
00
pokial viem, tak de rosu ti v zanze dovezu. Ale toto je asi hlavny problem kaktusakov, ze sa asi rozumeju len do MTBcka. Mna tiez dojali svojim prehladom o ceste.
02.04.2006 - 17:17:38
00
pokial viem, tak de rosu ti v zanze dovezu. Ale toto je asi hlavny problem kaktusakov, ze sa asi rozumeju len do MTBcka. Mna tiez dojali svojim prehladom o ceste.


pozri,kaktus ma mam taky dojem vlastny DH team.Financovali aj rohatku.
Aj ten servis tak funguje,ze uprednostnia tych svojich.A co tyka cesty tych chalanov vobec nezaujima.Skor su zamerany na to co som vyssie povedal.Inak tu Rosu mal dovezenu z IT sice jazdenu,ale ziadna lopata.Na cestu su odbornici v zanze.
02.04.2006 - 17:28:16
00
keyboard_arrow_up