Iba nohy? Mal si ist hlbsie :D
23.11.2018 - 11:41:16
01
bol som cely ale najviac mi primrzali chodidla k tej kamennej dlazbe co bola na dne v jazierku, som ledva vysiel von :D
23.11.2018 - 13:35:36
00
Kristina napísal:
Ale mal by si, lebo ten rozdiel je naozaj citeľný :)


V tom pripade to bude prijemne plus, ale o hlavnu motivaciu stale nejde

Hack3r napísal:
Z 26 na 27,5 to az take citelne nebude. Ja som presiel z 26 na 29 a to uz bol rozdiel a som rad ze som tak urobil. Nenasiel som zatial ziadne negativum


Ale 29" uz do ramu nevopcham :)

iron.hide napísal:
nezmesti sa do vytahu

Vytah mame dostatocny, zmestime sa tam 2.5 cloveka + 29" HT L na zadne + kocik :D

lto napísal:
Ty mas ten Liteville, co to umoznuje, vsak ?
...
Inak ale slusne tucne 26ky su to iste, ako 27.5" s 2.2 plastami na uzsich rafkoch.
Marzocchi NCR Ti .. 160 alebo 170ka (novsia) .. ja by som siel do starsej. MageZzozenie :lol:


Neviem ci to ten moj MK10 oficialne neumoznuje, tie ich scaled sized wheels zacali az MK11, ale je overene, ze sa mi tam 27.5" rozumne zmesti. Tucne 26" plaste su tiez moznost (aj ked neviem co by som do tej vidly vtesnal).
NCR Ti by bola skvela alternativa, ale neviem, ci som na take vianoce dost posluchal :D

Este je moznost, ze to dam na Mageza, rafky ked pojdu pod postel a pockaju na novu vidlu v neurcitej buducnosti...
23.11.2018 - 14:38:32
00
Contik X-King 2.4" tam v pohode vlezie, to som jazdil, myslim , ze aj Trail king 2.4" co je este tucnejsi, alebo Ardent 2.4" .. co sa ti ale stane je, ze ti dvihne stred o cca 12-15mm (podla obutia), co nemusi byt vzdy dobre. A ak tam das 27.5" vidliciu, tak tato MZtka je vysoka 52cm, pri 150mm zdvihu povacsine budu vysoke asi 54.5cm, co je dalsie zdvihnutie stredu. Mozno sa da preofsetovat, ale neviem.
23.11.2018 - 15:10:02
00
Dagger nic mi take nenaslo, neviem presne co si myslel.
23.11.2018 - 15:29:41
00
Prisiel mi mail od vymahacskej firmy o stave mojich dlhov :o Trosku som v soku, kedze nemam tucha ze by som niekedy nejake mal. Jedine vysvetlenie ma napada, ze ten mail nepatri mne, ale mojmu menovcovi. Je mozne aby napr. mail na robertfico@gmail prisiel aj na robert.fico@gmail ?
23.11.2018 - 20:53:41
00
Isto nie. Jedine ze by ten clovek ktory ti to poslal bol odrbavac a iba niekde nasiel tvoj mail
23.11.2018 - 20:59:06
00
na mail ti take veci nemaju co chodit, ignoruj to, zahod to.
keby to bolo opravnene, tak ti to dojde postou na tvoju adresu.
23.11.2018 - 21:04:39
08
Ze Robert Fico :)
23.11.2018 - 21:07:55
00
Hosť napísal:
Prisiel mi mail od vymahacskej firmy o stave mojich dlhov :o Trosku som v soku, kedze nemam tucha ze by som niekedy nejake mal. Jedine vysvetlenie ma napada, ze ten mail nepatri mne, ale mojmu menovcovi. Je mozne aby napr. mail na robertfico@gmail prisiel aj na robert.fico@gmail ?

gmail ignoruje bodky v nazvoch emailu, takze ano .. akykolvek gmail ucet ziadne bodky v sebe nema. Je to dobre napr., ked chces vediet, kde akto ti leakol email. Ale stavaju sa kvoli tomu aj problemy.
23.11.2018 - 21:10:08
02
No mna to v prvom momente dost prekvapilo. Ono clovek nikdy nevie, tie osobne udaje lietaju internetom sem a tam. Gmail udava co pises aj ty, ze ak mas adresu v tom prvom tvare, vlastnis aj vsetky verzie s bodkami.

Ako si to myslel s tym leaknutim emailu?
23.11.2018 - 21:16:34
00
Mne dnes prisiel do shitmail schranky email pisany perfektnou anglictinou, ze vyuzili chybu na mojom routri, preskenovali mi disk, a ak neposlem bitcoiny, rozposlu vsetkym mojim kontaktom moje hanbate fotky nasnimane notebookovou kamerou (od kupy je prelepena :D ) .
A aby dali tomu punc vierohodnosti, uviedli cast velmi stareho hesla zo shitmail schranky, zrejme pozostatok z databazy ukradnutych pristupovych udajov :).

Rozhodne pobavilo.
23.11.2018 - 21:20:53
00
fradog: robi sa to zvycajne tak (ale ja to nepuzivam, vzdy na to zabudnem, resp. mam na to email inde), ze niekde ked pouzijes email, tak ho zadas nie ako zvyknes, ale pridas do neho niekde bodku. Ak ti pride spam, tak pride s tymi bodkami (roboty) - aj ked teraz vlastne mozno uz nie, mozno to spammeri prerabaju. Ale kedysi to tak bolo, malokto toto vedel. Napr. ten mail das firme dakej .. a ked ti na ten obodkovany email zacnu chodit spamy, tak vies, ze im do ruky mail nepatri :D /uff, snad som to nejako zrozumitelne napisal/.

Zial, tieto obodkovane gmaily robia niekedy problemy, raz si nejaky typek zaregistroval na FB ucet s rovnakym emailom ako mam ja, akurat bez bodky. No, mal smolu .. lebo vsetko chodilo mne, mal som pristup na jeho FB. Potom to asi zistil, tak si zrejme zalozil konto inde, ale ja som s tym mohol robit co som chcel. Tusim som ho potom zavrel, lebo mi furt chodili dake hovadiny :D

Init: mal odpisat, ze si si zistil, odkial poslal hrozbu, dostal si sa do jeho systemu a jeho kamerou si nafotil, ako si robi dobre nad takymito emailami .. a ked neposle nieco, tak ma po ptakach :D
23.11.2018 - 21:27:26
00
Ja mam bodku medzi menom a priezviskom. Je teda mozne, ze moje spravy dostane aj moj menovec "bez bodky"? Lebo tipkovi prisli aj prihlasovacie udaje k jeho spisom (a teda nasekal toho celkom dost), ktore som kludne mohol zmenit. Ide mi o to, aby sa to nedialo v opacnom garde.

Inak ten gmail by to mohol mat osetrene, aby sa nevytvarali kvazi duplicitne adresy.
23.11.2018 - 21:40:31
00
Neeee, naopak .. ak mas ucet zalozeny ako meno.priezvisko, tak nikto nemoze zalozit ucet menopriezvisko, resp. akykolvek ucet, ktory po odstraneni bodiek sa bude rovnat menopriezvisko (ale nic nebrani, uviedol taky email pre dorucenie). Proste tie bodky ako keby neboli, interne aj tak je v gmail menopriezvisko bez bodky. Ty si vlastne taky pavuk v pavucine a zbieras udaje tych, co sa chytili do bodkovej pasce :D
Gmail prave takto to chcel :lol: ..
23.11.2018 - 21:47:02
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up