Content Not Found
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may be broken or expired, or you may not have permission to view this page.

katko
25.11.2018 - 16:37:05
01
njn :) proste to tam porozbijali a tak...pridam neskor
25.11.2018 - 17:20:14
01
Proste ako ked kludne a tiche miesto "preslavi" nejaka ***** hojdacka, rozhladna a pod :envy:
25.11.2018 - 19:48:10
01
https://www.facebook.com/groups/396176700343/permalink/10161150651220344/

skuste tento link...
25.11.2018 - 20:02:55
00
Peklo...
26.11.2018 - 13:00:47
00
peklo ? ...a to pise ten, co jazdi anakondu obratene.... :-)
27.11.2018 - 13:48:05
00
To je pravda, ale vacsinou vtedy, ked su slusni ludia v praci :) BTW, to kde si vypatral tuto informaciu?
27.11.2018 - 14:03:39
00
no to mas tak pan inžinier....nahravaš sa kaje-taje...a potom sa čudujes :-)
27.11.2018 - 14:14:05
00
vola sa to Strava stalking...
27.11.2018 - 14:29:45
00
Ake primitivne... a pritom take ucinne!
27.11.2018 - 14:54:41
00
no tak prrrr.....neviem, ci az takto chlapci...o primitivizme a stalkingu sa bavit ideme
myslim si, že si situacia ziada vysvetlenie.

zacalo to tym, ze mi prisiel hromadny mail (teda myslim si to, ze to takto bolo) kde bol link na video, kde boli kamarati zo žkv na pretekoch v DK. no tak som si pozrel (ked uz mi to prislo), ze ci tam s nasou vodackou tematikou nema toho videa autor viac. odtial poznam nick. pre mna je ten nick nevsedny (...kak) a v spojitosti so žkv sa mi zabudnut nan neda.
zhodou okolnosti som sa dival v tych dnoch aj na trailforks...on sam si tam dobrovolne uploadoval fotky a ak dovolite....pozrel som si ich v sekcii anakonda...bolo to rozbite po tazbe, tak som bol zvedavy, ci je to tam take stale. na trail forks sa da pozriet i statistika ako jednotlivy biker rychlo dany trail presiel. ale da sa to i opacne, ak bol taky zaznam vytvoreny a uploadnuty. dnes tam uz nie je.
tak len preto o tom viem, ze siel ancu opacne. o tom, ze ma ucet i na strave neviem. suc si vedomy, ze jazdil alebo jazdi anakondu opacne, som stratil akykolvek cyklisticky zaujem o neho a v navaznosti, co mi mozno odpise, stratim asi aj zaujem vodacky.

- ja som od neho mail vyslovene neziadal (osobne sa nepozname i ked sme zrejme v stejnom klube), adresu na mna ziskal tak, ze forwardol mail odoslany predsedom klubu
- a to, ze som na trailforkse nahodou nadabil na tie fotky a stym aj dalsie veci...ked som chcel poznat stav trailu...to uz necham na posudenie velavazenej poroty.... :-) ci sa jedna o nejake sledovanie, hoc aj primitivne

...nechcem aby si ma ostatni s prispenim admina zaškatulkovali tam, kam si myslim, ze nepatrim...


Naposledy upravil Dagger dňa 28.11.2018 - 11:14:41, celkovo upravené 1 krát.

28.11.2018 - 11:05:26
00
no neviem, asi si to celé nepochopil...sledovať (stalkovať) výjazdy na Strave je úplne normálne, však ako by si človek rozšíril obzory...a TF to isté...a čo sa dialo mimo toho to už zase netuším :D
28.11.2018 - 11:14:26
00
Tieto internetove diskusne nedorozumenia su krasne. Samozrejme, je mi uplne jedno, kto si pozera moje vyjazdy a tracky na Strave alebo kdekolvek inde, kde ich davam vedome verejne. Keby som nechcel aby boli pristupne, tak ich dam ako privatne a je to. Co sa tyka primitivizmu, dovolil som si len citovat s mojho oblubeneho filmu: https://www.youtube.com/watch?v=qwue035o2VE - myslel som, ze to kazdy pozna a ze to bude aj kazdy povazovat za vtip. No, ale asi mi to nevyslo, ako uz mnohokrat predtym :)

No a este k tej Anakonde v protismere: na 99% ak idem Anakondu v protismere, tak je to pri behani. Na bajku som ju siel mozno 5x v zivote - je to pre mna spestrenie, kedze vacsina mojich vyjazdov zacina vo Visnovom. Je to normalny lesny chodnik, ktory tam bol davno predtym, ako sa na nom zacalo jazdit. Nie je to oficialna jednosmerna trasa ako napr v bajk parku alebo trail parku. Preto si myslim, ze mam pravo po nej jazdit aj v protismere, ak to uznam za vhodne. Mimochodom, prakticky cela sa da vyslapat, nie je to nejake nezmyselne tlacenie. Je to velmi prijemny miestami technicky chodnik. Pri troche tolerancie a opatrnosti v tom nevidim problem. Zas ta premavka tam nie je taka dramaticka, vacsinou tam nestretnem nikoho.
28.11.2018 - 11:32:28
01
ved prave som si myslel resp. dufal, ze ty to nebudes mysliet nejak zle ale ze tu situaciu moderator oznaci ako stalking sa mi nepozdavalo....uz len ked si vlozis do wikipedie to slovo, a co odtial vyde je znepokojujuce.

budem sa opakovat:
...nechcem aby si ma ostatni s prispenim admina zaškatulkovali tam, kam si myslim, ze nepatrim...

snad by sme to mohli takto uzavriet ?
28.11.2018 - 11:54:39
00
Myslim, ze katko to tiez nazval stalkingom len zo zartu. Nebud taky precitlively, ved sa tu bavime o bajkoch a nie o vaznych veciach.
28.11.2018 - 11:56:04
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up