pretekar aka je to prosim ta velkost ? M? lebo to vyzerasa strasne
04.12.2018 - 21:14:05
02
Co na tom vyzera strasne?
04.12.2018 - 21:28:26
03
ta sedlova trubka je strasna ako keby nejaky taiwansky inzinier len tak nieco dal dokopy,moj nazor
04.12.2018 - 21:50:49
06
Na tie zvary niektore som pozeral aj ja,ale mimo to je ten bajk velmi pekne postaveny.
04.12.2018 - 21:54:14
00
mne sa tiez proporcne az tak nezda, horna rura sa mi zda az prilis polozena smerom dole, vzhladom ktomu ako je vysoko sedlo...asi som len stara skola, ale niekedy to tak mali damske bicykle :) vizualne prevedenie zvarov je tiez, ako nakladnom vagone :)
04.12.2018 - 23:24:49
03
Nieže by ste riešili ako parádne určite ten bajk ide v zjazdoch, akú má geometriu, ale vy sa tu hasíťe aké má "škaredé" zvary...
05.12.2018 - 08:49:58
01
Tak bajk sa Ti musi aj pacit hadam a nie len dobre jazdit.
05.12.2018 - 09:19:20
05
Toto je dizajn podriadeny ucelu. Tazisko aj standover najnizsie ako sa da. :y:
05.12.2018 - 10:09:23
00
bike to je podla mna dobry,ale spectral a torque vypada dobre len v karbone,tie zvary su fakt na frankensteina
05.12.2018 - 10:30:47
012
Hosť napísal:
pretekar aka je to prosim ta velkost ? M? lebo to vyzerasa strasne

Foto dost klame, proporcne vyzera fakt dobre, velkost je XL
06.12.2018 - 06:46:58
01
Chlapi ja vam to zhrniem asi takto. Ja by som od nich bajk uz v zivote nebral. Riskovat, ze vam vazne pride poskodeny ram, tak to za usetrene peniaze si mozem kupit inu znacku. Oni zabezpecuju dopravu, ale povedia vam, ze za nu nenesu zodpovednost. Ak vam teda pride zosrotovany ram mate smolu, lebo oni nie su zodpovedni, to vy zato mozte. Nehovoriac o tom, ze som platil 50 eur za vymenu komponentov v pripade reklamacie, naco som nedostal ani fakturu, nic, len proste poslite 50€ sem. Na oplatku mi prisiel poskodeny ram s obalom z croissantu. Ako odpoved na moje zhrozenie mi prisili odpovede typu:

Nemozme ovplyvnit prepravnu sluzbu, ale v ramci zachovania vztahov Vam mozme poslat tricko.
alebo
Novy ram ste uz dostal, ten co vam prisiel domov. Ram od nas odchadzal bez poskodenia.

a podobne srandy, v klude by som to zverejnil nech sa zasmejete, ale nechcem tu porusit nejaky zakon o osobnej komunikacii.

Novy ram som nedostal, kedze je poskodeny a dopravu som nezabezpecoval, tak nemam byt ako zodpovedny.
Po dlhych natahovackach mi z nemeckej strany schvalili 60€ voucher na ich stranke. Rozmyslam, ze zoberiem ten voucher a nejdem to uz riesit dalej, ptz to uz vidim asi na nejaky sudny spor...
06.12.2018 - 11:00:23
00
Kašli na celý poukaz, žiadaj výmenu rámu za nepoškodený.
06.12.2018 - 11:34:06
01
Vsak ja to este s niekym preberiem a zvazim, ake su moznosti.Ale nemysli si, ze to stale neziadam. Ja len chcem informovat buducich zaujemcov, ze ako to asi v canyone chodi.
06.12.2018 - 11:57:58
00
hstag napísal:
Vsak ja to este s niekym preberiem a zvazim, ake su moznosti.Ale nemysli si, ze to stale neziadam. Ja len chcem informovat buducich zaujemcov, ze ako to asi v canyone chodi.

Bol obal poskodeny?
06.12.2018 - 13:08:58
00
Nebol, po prevzati som krabicu hned odfotil, kedze vzdy si robim pre istotu fotodokumentaciu a krabicu mam aj neporusenu doma. Nikde ziadna preliatcina, nic, ale to je jedno. Aj keby to sposobil dopravca, co podla mna nesposobil(ale to je moj nazor), tak ja za to nemam preco byt zodpovedny. Dopravu som nezabezpecoval, neobjednaval, nemam ani fakturu, nic. Pre taketo pripady by mali byt poisteni ako poistujem ja, ked niekde posielam hodnotnejsie veci. Mna ako spotrebitela, ktoremu dorucili poskodeny tovar vobec nemusi zaujimat, kde sa stala chyba. Mne by mali ram vymenit a pripadnu nahradu skody by si mali riesit oni s dopravnou spolocnostou, alebo so zamestnancom, ktory chybu sposobil. Ja nemam ako ovplyvnit nieco, co som nezabecpecoval a nemozem za to ani niest zodpovednost.
Samozrejme vsetko toto info som poskytol (nie raz) canyonu. A odpovede su stale rovnake - nie je to ich vina, vsak to je len vizualna vada, nemam na nic narok lebo novy ram mam doma, nevplyva to na funkcnost a pod. Horsie ako nejaky cinania z aliexpressu, tam sa clovek aspon dohodne.
06.12.2018 - 13:33:31
01
keyboard_arrow_up