ja som dostal toto http://www.patak.group/Alternativne-sposoby-pripravy/alternativne-kavovary/hario-v60-filter-set
a chcel by som s tym zacat nieco robit tak riesim co k tomu treba aby to nebola hned palka kedze neviem ci ma to chyti ale aby to zas nebol ako vravia bratia opruz :)
02.01.2019 - 08:40:41
00
Tak v tom prípade napusti vodu z vodovodu do kastróla, nechaj na sporáku zovrieť, nezabudni dať do V60-ky filter s kávou a zalej. Čo dodať? :D
02.01.2019 - 08:47:52
00
vies tieto vase sarkasticke poznamky... co ti mam na to napisat? si s Romanom honite tricka ze tu budete odporucat vzdy len to najdrahsie vybavenie? trochu to nechapem, clovek chce poradit nieco lacnejsie ale tiez pouzitelne ale vy sa k tomu staviate z vlastneho pohladu (prachov mam za dve prdele tak kupujem len to naj lebo nic ine nie je dobre ani pouzitelne).
Nasiel som napr nieco taketo link
02.01.2019 - 08:55:10
02
Cely mtbiker je az na vynimky o posmeskoch a egohoneni...este si si nezvykol? :-) v podstate je to tak vo vsetkych temach. Malokde ti niekto nieco pochvali, nebodaj poradi.
02.01.2019 - 09:07:08
02
zvykol aj nezvykol, vela tem je takych ale myslel som ze toto je jedna z mala kde si ludia aj radia a nie len si porovnavaju kto ma drahsiu hracku doma ale asi je to vsade,
02.01.2019 - 09:12:18
01
Máš vercajch, máš filter , mlynec máš a ktomu ešte na elektriku , tak čo nad tým lamentujes ako Beta s malinovkou . Keď ti je ľúto 20g kávy tak si sprav meltu , tam nemáš čo pokaziť
02.01.2019 - 09:15:51
00
scarinko napísal:
vies tieto vase sarkasticke poznamky... co ti mam na to napisat? si s Romanom honite tricka ze tu budete odporucat vzdy len to najdrahsie vybavenie? trochu to nechapem, clovek chce poradit nieco lacnejsie ale tiez pouzitelne ale vy sa k tomu staviate z vlastneho pohladu (prachov mam za dve prdele tak kupujem len to naj lebo nic ine nie je dobre ani pouzitelne).
Nasiel som napr nieco taketo link

scarinko V tom prípade prepáč, že som Ti zatiaľ ako jediný poradil ako na to. To Ti ale nebráni v tom aby si hľadal alternatívu na Aliexpresse, tak ako ti už poradil peterg. ;)
A tu Ti ešte prikladám obrázok ako nahrubo by mala byť zomletá káva. :)

Prílohy:

IMG_1919.JPG
IMG_1919.JPG 955.01 KiB thumb_up0thumb_down


Naposledy upravil luper dňa 02.01.2019 - 09:22:07, celkovo upravené 1 krát.

02.01.2019 - 09:18:23
00
Prepacim ti :) , hladal som hladal aj u nas aj na ali ale nic moc teda nie je. Bud je to neelektricke co asi nechcem kedze to mozno budem pouzivat aj v praci, alebo je to elektricke ale neda sa tam nastavit teplota tak to sice zvazujem ale tych 94 C bude asi dost dolezitych pri vyrobe, alebo potom hento co som poslal

pozeram to mletie, to bude dost na hrubo, to este bude srandy

mendez napísal:
Máš vercajch, máš filter , mlynec máš a ktomu ešte na elektriku , tak čo nad tým lamentujes ako Beta s malinovkou . Keď ti je ľúto 20g kávy tak si sprav meltu , tam nemáš čo pokaziť

o com?
02.01.2019 - 09:20:48
00
Nič ti nebráni aby si spravil stou výbavou čo mas . Ja mám tiež všetko z Číny ( okrem kávy ) a fungujem na tom dlhodobo. Na nete je plná rit receptov , treba si len vybrať, každý preferuje niečo iné . Nie každému chutí V60 tak zbytočne do toho pchať prachy.
02.01.2019 - 09:25:45
00
scarinko napísal:
Prepacim ti :) , hladal som hladal aj u nas aj na ali ale nic moc teda nie je. Bud je to neelektricke co asi nechcem kedze to mozno budem pouzivat aj v praci, alebo je to elektricke ale neda sa tam nastavit teplota tak to sice zvazujem ale tych 94 C bude asi dost dolezitych pri vyrobe, alebo potom hento co som poslal

Ďakujem. :)
02.01.2019 - 09:29:21
00
Marian na začiatok si kúp kávu na filter obetuj 15€. Pomel na rockym na 20,25,30,35 urob z toho filter a uvidíš. Máš doma konvicu na napanovanie mlieka?Daj zovieť vodu bud filtrovanú alebo z flašky ako použiva Luper.Potom keď zovrie voda v kanvici prelej ju do tej napanovacej dádobky cca 3dc nechaj cca 1 min vychladnuť a môžeš začať experimentovať.Postum ako to treba robiť dufam vieš už aj sám. Ak nechceš nateraz vrážať do konvice da aj aj pod 100€ potom kupiť ked ta to oslovi.Ja to take punkové riešenie ale ide to a potom uvidíš čo dalej.
02.01.2019 - 09:31:52
00
hej mam dokonca aj vacsiu tusim 4dcl, skusim tak ako pises
kavu som k tomu dostal tuto
http://www.patak.group/kava/Johan-Nystrom/johan-nystrom-ethiopia-fadile

ale aktualne mam na mlynci toto a kupoval som kilo, podla mna aj to sa da pouzit
https://www.coffeeart.sk/prazena-kava/9-grams-coffee-etiopia-kayon-organic-natural/
02.01.2019 - 09:36:58
00
scarinko: mám konvicu od Xiaomi a úplne mi stačí: vieš si nastaviť teplotu a aj to, či má voda najprv prejsť varom a potom počkať na vychladenie, alebo ju má len ohriať. Akurát nemá žiadny displej, takže teplotu vidíš len v aplikácii (cez Bluetooth). Teplota sa dá nastavovať po 1 stupni, cena cca. 35-50€.
02.01.2019 - 09:48:28
00
dik bedo, nad nou som tiez rozmyslal a bola by pre mna idealna kedze si ju viem zohnat lacno len co ta vylevka? nie je s tym problem? myslim pracovat s takym nekonzistentnym prudom vody, dik
02.01.2019 - 09:50:13
00
Toto si nechaj na expreso a použi tu Johanu uvidíš bude to lepšie 9 g pražia dosť na tmavo nie moc vhodne na filter.
02.01.2019 - 09:50:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika / Energia)
keyboard_arrow_up