1000 Miles Adventure

30.06.2019
Bikepackingové preteky
Nová Sedlica (Slovensko)

Propozície, Reportáže, Foto
Lost napísal:
platí, ale za dané štartovné očakávam, že aspoň niečo dostanem (už sme sa o tom dávnejšie bavili)... samozrejme, nie zrovna občerstvovačky po trase (kt. tam svojím spôsobom kvôli dobrovoľníkom aj sú :)), ale napr. lepšiu podporu na CP-čkách alebo detaily typu autobus z Humenného do Sedlice a aspoň obed po dojazde do F500 a F1000, kt. dostaneš po hocijakom maratóne za zlomok štartovného... dostať za dané peniaze dvoch bernardov a finišerské tričko pre kt. sa treba trepať na afterpárty niekam na sever čiech (ešteže si mi ho poslal :y:) mi príde dosť málo... podobný zážitok som mal aj na tohtoročnej Bohemia Divide (1. ročník, dávam dokopy článok :)) za 1/4 štartovného s lepším zabezpečením... ale chápem, prečo si nezapýtať aj viac, keď za pár min. je prihlásených 200 ľudí


nepomylil si si pretek? :-D ja sa divim ze vobec na CP-ckach davali pitie a mali nachystane stany a dobrovolnikov co ti prisli pozriet bike a pod. ma to byt predsa pretek bez pomoci.
03.10.2018 - 14:41:09
01
nepomýlil, ako píšem vyššie, pred pár rokmi som aj štartoval (a jak sa poznám, napriek výhradám ešte aj budem, ak sa stihnem regnúť) :) práve kvôli štartovnému som minulý rok absolvoval ešte pred oficiálnym štartom sólo 500miles, akurát českú časť, kt. som predtým nešiel...
03.10.2018 - 18:10:32
01
[quote="stefanvanicky[tag]
NIE srnka bol doma v lese, zrazil si ju TY ... bolo jedno ako sa TO stalo :-)
03.10.2018 - 22:03:00
00
Lost napísal:
nepomýlil, ako píšem vyššie, pred pár rokmi som aj štartoval (a jak sa poznám, napriek výhradám ešte aj budem, ak sa stihnem regnúť) :) práve kvôli štartovnému som minulý rok absolvoval ešte pred oficiálnym štartom sólo 500miles, akurát českú časť, kt. som predtým nešiel...


Ako dlho ti to trvalo?
04.10.2018 - 08:12:46
00
okolo 7 dní, mal som dosť technických problémov (najmä defekty kvôli zlej kombinácií plášť/ráf), preto som kvôli časovej strate zase skončil v polke, lebo by mi nevyšla dovolenka... zážitok to bol, ale priznávam, že celý výjazd postrádal atmosféru pretekov, za kt. treba vysoliť to štartovné :) ísť len tak sólo nebolo ono, aj som mal nižšiu motiváciu pokračovať narozdiel od pretekov, práve preto asi bude repete
04.10.2018 - 21:31:21
00
https://www.mtb-news.de/news/2018/11/21/1000miles-rennbericht/

Pekný report dvoch Nemcov z 1000 miles CS

Prílohy:

untitd.jpg
untitd.jpg 491.48 KiB thumb_up0thumb_down

21.11.2018 - 09:45:43
03
super, našťastie sa to dá prepnúť do english... :) "Rolnitschki" - bell on a red ribbon, as in the Lindt Easter Bunny - against the bears. :)
21.11.2018 - 09:56:30
01
inak ked sme pri tom ked niekto príde do ciela po 26 dňoch ako to mala vo výsledkoch jedna žena tak tam ešte niekto aj je v cieli? :D
22.11.2018 - 19:46:13
00
pozri si ten dokument co tu niekto daval. niekto ju v sedlici vital a starosta to nebol mali aj nejake transparenty cize asi tam bol niekto z usporiadatelov.
22.11.2018 - 19:50:31
00
Chalanov som stretol....taky tipci....sme sa minali stale par dni....Az pred CP2 mi usli.......Ked som sa s Marcusom cvachtal v jazere na CP1, kukal na moje šunky a tak akoze uznanlivo sa vyjadril na moj "vykon".....Vtedy potesilo. Skoda ze to neskoncilo cele podla mojich predstav.

Mysilm ,ze v clanku v tejto pasazi asi myslel mna :)

Der Wecker steht auf 5:00 Uhr! Als wir noch mit Packen beschäftigt sind, rauscht an uns ein recht korpulenter Starter vorbei, der uns etwas an unserer Strategie und Fitness zweifeln lässt. Oder um es mit den Worten von Marcus auszudrücken: “Das ist rein physikalisch nicht möglich!
23.11.2018 - 07:45:44
00
johnnySVK ako? prihlaseny? zo srandy som pozrel na tu registraciu asi chvilkova slabost uz 5 min. pred polnocou boli stranky dole a nasledujucu pol hodinu ani neslo nacitat. po priblizne 30 az 40 minutach sa uz dalo prihlasit ako nahradnik. (vazne by ma zaujimalo kolko realne ludi bolo prihlasenych z tych akoze prvych 90 ludi pretoze na fb pisali ze niektori sa opakovali aj viac krat) akoze je to trochu smiesne ze nevedia zabezbecit normalny chod stranky kde sa naraz pripoji viac ludi by ma zaujimalo kolko je nato vyclenenych penazi z tych 280e alebo je to robene stylom "a fero noze mi urob registraciu na moj pretek" lebo fakt mi to pride amaterizmus zo strany organizatora az fail by som povedal. zaujimalo by ma ako sa pan kopka prihlasuje na tie preteky po svete ci tiez to maju tak trochu na ***** riesene. :D
01.01.2019 - 16:53:41
00
petrik napísal:
johnnySVK ako? :D

tento rok som nemal v plane sa prihlasit. Ano, vzdy to prihlasovanie bol adrenalin. Ake nejako to patrilo k tym milam... bral som to ako taký folklor. Jednoducho som cakal vždy ze stránka padne a potom cakam ci sa zadarilo. Mne sa z troch pokusov vzdy podarili prihlasit. Tento rok to zevraj zadali nejakej externej firme.... a vyzera ze to bolo nakoniec horsie ako doteraz. No... jedina istotka je prihlasit sa ako dobrovolnik a o rok to mas iste. Akurat startovne asi hradis vzdy-neviem ci daju nejakú zlavu za to ze si robil im dobrovoľníka. Skratka je o ten zavod zaujem, obmedzeny pocet štartujúcich, cize je uplne jedno ako sa prihlasuje, vsetci maju rovnake podmienky. Teda az na tych co sa prihlasili na afterparty-tych je tiez kopec a to blokuje tych co to este nikdy nesli.
01.01.2019 - 17:45:18
00
johnnySVK na Bohemiu si sa prečo neprihlásil? miesta sa rozchytali do 4min :) prihlásený zatiaľ som, ale nwm, či pôjdem, v pláne je ešte jedna akcia v Polsku... inak s Mílami to tento rok bola riadna komédia, od utorka na FB stále vyplakávajú, že sa nestihli regnúť a pod :tmi: z roka na rok je z toho väčší cirkus
05.01.2019 - 11:03:42
00
Neviem, nesledujem to teraz nejako,....no uvidime kam to cele povedie...Ale ja stale nemam na mile krive slovo.....Viacdnove akcie uz ma nelakaju..je to na ukor rodiny a mne sa nechce ich ukracovat o moj volny cas..Radsej stravim dovolenku s nimi...Dcera ide do veku, ked ju konecne naucim bicyklovat, tak mi bude snad coskoro robit partacku..
05.01.2019 - 18:54:44
02
johnnySVK napísal:
Neviem, nesledujem to teraz nejako,....no uvidime kam to cele povedie...Ale ja stale nemam na mile krive slovo.....Viacdnove akcie uz ma nelakaju..je to na ukor rodiny a mne sa nechce ich ukracovat o moj volny cas..Radsej stravim dovolenku s nimi...Dcera ide do veku, ked ju konecne naucim bicyklovat, tak mi bude snad coskoro robit partacku..

Janko tak to mas skvele, teraz ju naucis bicyklovat a cca o 14 - 15 rokov ? ju zoberies na mile ! :)
15.03.2019 - 19:57:50
00
keyboard_arrow_up