8) zadny krik nebude :) aj ja som za cestne motorky to sa mi najviac paci ale vzdy taka zalezna rezerva by bolo dobre nieake to XT600 :))) do lesika iba tak turisticky zadne rozbijanie chodnikov :) ja nic nelutujem lebo nemam co ale keby mi matka dovoli predat comp a kupit krosu ani nevaham a radim jednotku :))))


Ešte si sa v lese nezrazil čelne s krossou že? Vyskúšaj to a uvidíš že budeš mať na to jazdenie motoriek po lese iný názor nehovoriac o väčšej škode na biku ako má hodnotu celá ta slávna krossa ;)
05.04.2008 - 17:02:06
00
lubo : :shock: waw narazit sa celne z krosou sak motorky robia hluk to co si preboha robil.....???si musel ist ako sto certov...a to potom isto urcite nikoho neohrozujes stopercentne :P toto ma dorazilo ale jako to mi opis to som zvedavy :)))
05.04.2008 - 17:07:00
00
tiez moc hluk,smrad a vyryte cesty z terennych motoriek nemusim,ale ako som pred rokom jazdil amaterske maratony v Belgicku,jeden organizovali chlapci z O2 bikers magazinu-dost popularny Belgicky mtb magazin a videl som ich ako po maratone prechadzali endurami trat a zbierali znacenia.V tomto pripade to moze byt usefull :idea:
A tento tyzden som si bol zabehat v jednom lesiku a po celej ceste rozryta cesta od motorky :?
05.04.2008 - 18:46:46
00
lubo : :shock: waw narazit sa celne z krosou sak motorky robia hluk to co si preboha robil.....???si musel ist ako sto certov...a to potom isto urcite nikoho neohrozujes stopercentne :P toto ma dorazilo ale jako to mi opis to som zvedavy :)))


Už som to niekde písal a nechce sa mi znova, mno neviem ale nehovorí ti nič zvukový tunel? Bolo ju počuť až keď vyletela spoza zákruty na mňa, kto nezažije nevie, nešiel som rýchlo lebo predvýdam ale v horách je to zo zvukom niekedy dosť čudné. On potom len nato že uff to som vôbec nečakal, ľudia mi hovorili že tu chodia aj cyklisti a mám si dávať pozor ale ja som nad tým nerozmýšlal, táto jeho veta hovorí za všetko!
06.04.2008 - 06:41:02
00
ja nad tym rozmyslam uz od gympla. mam dokonca vodicak na velku motorku, ale zatial na taku, aku ja chcem nemam prasule, takze musi stacit bike. btw, s nou by sa tazko chodilo lesom, kedze to je supersport. a pravdu povediac, nechodil by som lesom snad ani na krose, kedze to sam nenavidim, ked mi popod nos niekto zahuci a necha tam smrad na dalsiu hodinu.
06.04.2008 - 11:16:24
00
:roll: smrad? jawa 350neni krosa to su deti voziace sa po hore....riso to presne aj ja somt ak na tom ako ty z tym supersportom....a hej hej to v tom lese poznam zo zvukom len to sa nemoze len tak hocikomu stat :D to je pekna smola.... :oops:
06.04.2008 - 22:00:47
00
hmm tak vilik pridi si osobne pozret ake jawy 250tky to tu u nas maju ti nasi motorkari ... ale sak kazdemui vonia nieco inee .. ale ak chces prist jedine na biku jawu 250 si nechaj doma 8)
06.04.2008 - 22:16:15
00
:P my sa nechapeme....ale sak nevadi :)))
07.04.2008 - 16:18:11
00
keyboard_arrow_up