Minikin - ani znizenie rychlosti na 0 nie je minimalizacia rizika. Este stale moze donho nejaky iny biker zozadu vrazit. Treba proste zostat doma v posteli.
Vuk- ty prvy si tu zacal kastovat ludi na "amaterov" a "profikov", tak sa teraz necerti. Btw vies co znamena slovo profik? To je clovek ktory sa tym zivi, a takych na tomto fore asi moc nebude.
27.01.2019 - 11:36:43
01
profik je co jazdi aj za klub, staci ak dostane medailu ci pohar, aj to je vec ktoru dostane za jazdu. Nikoho nekastujem. A spomenul, som profikov, amaterov a kasakderov bez financnej ci inej uplaty, na zivobitie za vykon. Kazdy nech jazdi podla seba. Ked je trat umelo presne upravena na jazdu na biku, tiez sa tym znizuje riziko padu.

Ja som na zaciatku spomenul len ze niekto zaplatil natrvalo zdravim, za to ze mal silnu chut prekonat svoj rekord. On pri takej jazde dychci (ako sa tu niekto vyjadril, ze to nieje o kondicke, ale o praci s telom) a mysli po celu dobu jazdy na to ako to ustat a co najmenej spomalovat, a kde by sa to dalo este vylepsit aby som nabuduce siel rychlejsie a do ciela prisiel o sekundu skor. Je to jeho vec, a nemam nic proti tomu, je to jeho zdravie. Len som spomenul ze taku chut dosiahnut lepsi cas trvalo zaplatil zdravim. A taky by si mal platit vyssie odvody do zdravotnej, lebo on v nemocnici zataji ze sa hnal za rekordom. Nech sa normalne spusti na traily, tak isto ako predchadzajucu jazdu. Ja ked som siel na dovolenku, tak sa ma pytali ci chcem robit adrenalinovy sport, na ktory sa vztahuje vyssie pripoistenie. Takto jeho kaskadersky kusok musim platit aj zo svojich odvodov.
27.01.2019 - 12:50:10
00
Ze vas to este bavi.
Aj tak uz vsetci vedia co na to liska povie
27.01.2019 - 13:06:22
02
Hosť napísal:
A taky by si mal platit vyssie odvody do zdravotnej, lebo on v nemocnici zataji ze sa hnal za rekordom.Takto jeho kaskadersky kusok musim platit aj zo svojich odvodov.


Ty si ozaj uplne vymlety :tmi:
27.01.2019 - 13:21:58
013
thumb_up0thumb_down
27.01.2019 - 13:31:48
02
Ja neviem preco mi niektori ti isti stale odpisuju o nejakych psychiatroch, ale moj argument nijako nevyvrcaju, pretoze to co pisem je pravda a vyvratit sa to neda. Oni vedia ze to tak je ale aj tak im to zranenie stoji za ten pozitok z jazdy, kedze presne tak sa tu uz vyjadrili. Chodte sa spytat na to pripoistenie do Allianzu. Mali napisat hned po mojom prvom prispevku, ze som to nemusel pisat, ze to kazdy vie ze to tak je, ale ze aj tak si chcu uzit cim nebezpecnejsiu jazdu.
Prosim uz neodpisujte vobec a hlavne nie taki co to nepodkladaju logickym protiargumentom, kedze taky protiargument neexistuje. Kazdy nech si riskuje podla svojho uvazenia. Je to jeho zivot aj ked tym napriklad znici zivot svojej rodine. Do toho sa im starat nebudem. Dakujem.
27.01.2019 - 13:46:44
01
Kvôli takýmto odtiaľto odchádzajú ľudia, dajte mu už niekto banán nech sa chlapec napapá.
Toto už nemá prínos ani pre študentov psychiatrie.
27.01.2019 - 14:11:53
02
haha,to uz je vazne moc...potom nech si aj fajciari priplacaju,tiez nebudem platit ich liecbu..tiez som mal uraz na bajku,isiel som 50 km/h po ceste v useku kde jazdia na cestakoch cez 70 km/h a z vedlajsej mi vybehla pani na aute rovno do cesty a bol som rad,ze sa mi stalo len to,co sa stalo...jazdit do roboty 7 km denne nie je mtb..ake chces protiargumenty na nezmysly peace
27.01.2019 - 14:22:28
01
scart335: pluralita nazorov nefunguje ? No potom sa tazko divit, ze nefunguje v spolocnosti nic. Ani vam nenadava, ale vy jemu ano. A celkom dost. A pokial to nechces citat, tak si ho pridaj na blacklist a nevolaj po bananoch, len preto, ze si dovoli nieco napisat, co sa ti nepaci. A kvoli tymto nazorom ludia neodchadzaju, odchadzaju kvoli takym, ako si ty scart335, kvoli takymto nezmyselnym a nenavistnym prispevkom.
27.01.2019 - 14:24:21
014
Lubo ale uznaj co je vela to je vela. Ja dam sancu na diskusiu ale toto je vyslovene trollovanie. 90% fora mi da zapravdu. Je to zahlcovanie fora nezmyslami. Vyjadrim sa svojim nazorom ok ale nebudem tu presviedcat 90% foristov ako sa mylia aby jazdili pomalsie a zachadzat do absurdnosti.
27.01.2019 - 14:53:34
010
Však Vuk má v niečom pravdu (nečítal som podrobne všetky jeho príspevky), aj keď je to nihilista a negativista, tak aj ja sám si veľa krát poviem, že "tak im treba", a preto mám odpor niektorým cyklistickým disciplínam, či všeobecne k niektorým "športom". Raz som aj robil lekársky dozor na celoslovenskom turnaji v boxe, volali ma potom viac krát, ale povedal som nie (už mi tak chýba k životu vidieť, ako sa deti mlátia do krvi...) :tmi:
27.01.2019 - 15:10:07
03
kamikazeNR napísal:
...potom nech si aj fajciari priplacaju,tiez nebudem platit ich liecbu..tiez som mal uraz na bajku,isiel som 50 km/h po ceste v useku kde jazdia na cestakoch cez 70 km/h a z vedlajsej mi vybehla pani na aute rovno do cesty a bol som rad,ze sa mi stalo len to,co sa stalo...jazdit do roboty 7 km denne nie je mtb..ake chces protiargumenty na nezmysly peace

Fajciari si priplacaju v cene cigariet aj na alkohole su danove kolky, vyroba alkoholu je lacna.
a na biku do prace treba, setris zivotne prostedie a ropu. Preto musi mat auto PZP, pri autonehode su obrovske skody a 5 ludi mrtvych. Ine je schvalne riskovat presne ako to ma cennik pripoistenia v poistovni. Ani poistovne nechcu platit, ak najdu ked nedodrzal bezpecnost alebo pre zabavu riskoval.

"A taky by si mal platit vyssie odvody do zdravotnej, Takto jeho kaskadersky kusok musim platit aj zo svojich odvodov. " To nieje moj nazor, to je nariadenie pri cestovnom poisteni. Nebudem tu robit reklamu na konkretnu poistovnu. najdete si to sami, aj ked to urcite viete aj bez studovania cennikov.
27.01.2019 - 15:10:12
01
Ale ty sa bojíš asi len v lese? Či? Lebo na ceste lietaš ako výchor a v meste, keby tam neboli auta a chodci aj cez 50. Či? To mi nepríde celkom bezpečné. Či?

Prílohy:

Snímka.PNG
Snímka.PNG 206.09 KiB thumb_up0thumb_down

27.01.2019 - 15:31:12
04
Len tu trolí a vy ste sa chytili..
27.01.2019 - 15:59:29
08
lto napísal:
scart335: pluralita nazorov nefunguje ? No potom sa tazko divit, ze nefunguje v spolocnosti nic. Ani vam nenadava, ale vy jemu ano. A celkom dost. A pokial to nechces citat, tak si ho pridaj na blacklist a nevolaj po bananoch, len preto, ze si dovoli nieco napisat, co sa ti nepaci. A kvoli tymto nazorom ludia neodchadzaju, odchadzaju kvoli takym, ako si ty scart335, kvoli takymto nezmyselnym a nenavistnym prispevkom.

Si zapamätám a keď budeš mať podobný názor na nejaký príspevok miestnych bláznov tak ti pošlem screenshot toho čo si napísal.
Ako sa vraví, nech hodí kameň ten kto je bez viny a tým že tu teraz budeš patronizovať sa tej svojej nezbavíš.
A máš pravdu nie takéto príspevky ale elitárstvo a skupinovanie(circlejerk) odtiaľto vyháňa ľudí.
27.01.2019 - 16:09:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Chrániče)
keyboard_arrow_up