Zdravim,

nedavno som sa prestahoval do Petrzalky (okolie TPD) a chcem si sem zobrat svoj horsky bike. Bohuzial sa nezmesti do vytahu a aj keby sa zmestil, pravdepodobne by som zaspinil cely byt :D Preto som zacal uvazovat nad prenajmom garaze. V okoli je zopar uzavretych garazi v cene cca 100 eur na mesiac, co mi pride vela na jeden bike.

Nasiel by sa niekto (kludne aj dvaja), kto by do toho so mnou siel? Zdielali by sme tuto garaz na biky a platit nejakych 50e mesacne alebo 33e ak by sme boli traja mi uz pride OK.

Je aj lacnejsia moznost a to garazove statie. Tam sa ale bojim bezpecnosti, pohodia (odlozenie veci), atd.

Alebo najde sa niekto, kto ma takuto garaz na zaciatku Petrzalky (alebo v celej BA), kto by bol ochotny ju zdielat za poplatok?

Dakujem
06.02.2019 - 17:29:42
00
Ja som sa tento týždeň akurát z tohoto dôvodu sťahoval s Petržalky do Rače. Tu mám teraz aj pivnicu nie je problém ho mať aj v izbe na nejakom kuse gumolínu. Toto bola moja požiadavka pri výbere podnájmu. Plus to mám teraz 2 min do Karpát a na TBK :) Hladal som asi tri mesiace :)
07.02.2019 - 09:30:20
02
ked som byval v Petrzalke, bike som nosil na 7. po schodoch, nie je to ziadny problem...ale tiez som sa prestahoval blizsie (a nadalej nosim, kedze vytahy sa snazim nepouzivat) :)
07.02.2019 - 11:26:19
00
> Ja som sa tento týždeň akurát z tohoto dôvodu sťahoval s Petržalky do Rače.

Fu, riadna obeta ak len pre toto. Ale uznavam. :)

> ked som byval v Petrzalke, bike som nosil na 7. po schodoch, nie je to ziadny problem

No, ako by som.. moj bike ma 26kg. Je to custom elektro bike s mega velkou bateriou :D Raz som ho na byt takto vyniesol, ale stacilo mi.

Akurat ma napadlo, ze keby dam dole predne koleso tak sa zrejme do vytahu zmesti. Ale to je iba posledna moznost, radsej by som nejaku garazicku.
07.02.2019 - 11:34:17
00
nj, 26kg by som po schodoch nechcel nosit :)
07.02.2019 - 11:40:15
00
lamosty napísal:
> Ja som sa tento týždeň akurát z tohoto dôvodu sťahoval s Petržalky do Rače.

Fu, riadna obeta ak len pre toto. Ale uznavam. :)


Áno v Petzalke som bol spokojný platil som super cenu, jediný dôvod bol bike aby som ho mal kde mat a aby som mal na to viac času po práci ?
07.02.2019 - 11:48:32
00
keyboard_arrow_up