ozaj este som zabudol aky kluc mam pouzit na ten stahovak a neviete do ktorej strany sa to odtahuje? a zatahuje sa to do tej istej strany ako odtahuje alebo do druhej :P :P :P 8) mam taky pocit ze robis v dakom cyklo servise ked si taky mudry :roll: anglicky a taliansky zavit rozoznam :wink:

na dve veci ti je ze rozoznas taliansky a anglicky zavit ked nevies do ktorej strany sa povoluje alebo dotahuje .. a s tvojou logikou hmm ked sa dotahuje do jednej strany tak sa asi povoluje do druhej nie? :roll: a clovek nemusi robit v servise aby sa vyznal a mudrost by si mal zavidiet
12.04.2008 - 13:42:43
00
praskanie a pukanie moze robit aj samotne lozisko. mne obycajne kinexacke alebo shimano po dvoch - troch sezonach zacne pukat a praskat. najskor som si myslel, ze su povolene misky alebo kluky. ale slo to z loziska. kvalita nieje nic moc. v kazdom pripade treba najskor skusit dotiahnut misky a kluky. ak to neprestane, bude to na 99% lozisko. mne zacalo na horskom opäť pukat, ale nastastie mi rozpocet "dovolil" kupit nove kluky s ložiskom, kazetu a retaze. tak este to chvilku poderiem a pred maratonom vymenim :wink: :P

Lapla - keby si bol zo Žiliny, tak sa ti na to kuknem...
12.04.2008 - 15:13:25
00
Lapla - keby si bol zo Žiliny, tak sa ti na to kuknem...


diky moc ale ja to zvladnem 8) kupim si ten stahovak na stred a pozrem v com to vezi ---- som rad ze sa najdu na tomto fore aj ludia ktory poradia bez toho aby sa povysovali a prd poradili :P

to: Lapierre ---a s tvojou logikou hmm ked sa dotahuje do jednej strany tak sa asi povoluje do druhej nie? Rolling Eyes

hovori ti daco slovo irónia??? výsmech; úmyselné použitie slov v opačnom význame
12.04.2008 - 15:58:56
00
moc mi to tak nepripadalo ale ked myslis :roll:
no a uz vies do ktorej strany budes tocit? :lol:
12.04.2008 - 16:09:02
00
moc mi to tak nepripadalo ale ked myslis :roll:
no a uz vies do ktorej strany budes tocit? :lol:


neviem podaris mi??? - toto ti pripada ako ironia?
12.04.2008 - 16:19:04
00
teraz neviem co z toho co si pisal je pravda a co nie ale ako vidim rad tu vytvaras konflikty zober si pekne bike a chod sa vyventilovat do prirody za zvuku tvojej osky ak ta zaujima povolovanie misiek prava ma opacny zavit tot vse
12.04.2008 - 16:23:03
00
jj idem a neviem ci som tu zacal vytvarat konflikt ja ale srat si na hlavu nenecham :)
12.04.2008 - 16:27:54
00
chod radsej na bike a nikto ti tu na hlavu nesere len si to zle pochopil a to uz je tvoj problem viac uz nemam co dodat
12.04.2008 - 16:30:10
00
keyboard_arrow_up