ozaj smart kávovar, keď sa vie podpísať :)
22.03.2019 - 22:09:12
01
Sesulak kurieri nemajú kreditné paušály, aby počítali každý telefonát či esemesku ;)
init viem o tom a určite majú priamo pri adrese. To viem na milión percent, lebo po prvom nedoručení bolo dopísané do systému priamo v kancli z počítača prokuristu :)
22.03.2019 - 22:23:06
00
Tak inak. Pokial tu sluzbu nezaplati odosielatel, tak kurier nie je povinny telefonovat. A ak telefonuje, ide to na jeho triko, co pri 200 hovoroch denne x 20 dni nie je vobec mala suma. A kedze posielam baliky niekolko rokov a poznam kurierov, tak viem priblizne ako to funguje. Kurier by bol ten posledny, koho by som sprdol...
22.03.2019 - 23:00:55
00
jj, lenže kurier je prvý po ruke, prípadne predavač, niekedy fakt nevďačná robota,
22.03.2019 - 23:06:02
00
ceruzka napísal:
***** GLS. Tak objednám niečo z Anglicka a ten ***** kuriér sa neunúva ani zavolať, ani poslať sms a ani zazvoniť, len drzo napíše do trackingu, že adresát nezastihnuteľný. Pritom som na adrese celý deň ako guma v trenkách, lebo veci nie za malú sumu sú mi treba na zajtra. Keďže ide víkend, depo nefunguje. Ale v pondelok sa má popiči, chlapec. Hodinovka istá :lol:
Jak môže takýto prístup a firma v 21.storočí ešte fungovať?!

Pred asi 3 rokmi som nedostakĺ včas zasielku. Pri trackingu som pozeral zaznam, že doručene. Tak som to reklamoval. z kurierskej služby mi napísali, že to musí reklamovať odosielatel. Jednoducho bordel. Napokon sa to však našlo. Bolo to takto. Kurier bol posledny tyžden pred letnou dovolenkou. Všetky zasielky, čo nedoručil, vykazal ako doručene. Lebo im za nedoručene zasielky strhavaju peniaze, odmeny.
Zasielku mi doniesol po jeho dovolenke.
Ta praca kurierov je jeden velky kolotoč. Nechcel by som to robiť.
23.03.2019 - 06:44:31
00
Sesulak napísal:
Tak inak. Pokial tu sluzbu nezaplati odosielatel, tak kurier nie je povinny telefonovat. A ak telefonuje, ide to na jeho triko, co pri 200 hovoroch denne x 20 dni nie je vobec mala suma. A kedze posielam baliky niekolko rokov a poznam kurierov, tak viem priblizne ako to funguje. Kurier by bol ten posledny, koho by som sprdol...


Tak inak. Ak čokoľvek robí kuriér z povinnosti a nie preto, že chce alebo je kuriérovi dať veľa 20-30e mesacne pri tom objeme zásielok a kilometrov za neobmedzený paušál (a to píšem štandardnú sumu, nie korporatnu, akú má dohodnuté GLS pre seba), tak potom nech to radšej nerobí. A za ďalšie - vzhľadom na zmluvu s GLS, ktorú mám, kuriér bude ten prvý aj posledný. Oprávnene. Medzi tým ešte dvaja ľudia nad ním. A nepomôžu standardné výhovorky. Oni vedia prečo, prokurista tiež. Zodpovedný za včasné doručenie je iba jeden človek, nikto iný.

duves Nie je to ľahká práca. No to nie je x ďalších. Neospravedlňuje to však lajdackost kohokoľvek. Na Slovensku sa tolerujú bizarné chyby, za ktoré ľudia platia. Pritom je inde úplne samozrejme, že si niekto odvedie prácu tak, ako má ☺️
23.03.2019 - 08:37:24
07
ceruzka napísal:
***** GLS. Tak objednám niečo z Anglicka a ten ***** kuriér sa neunúva ani zavolať, ani poslať sms a ani zazvoniť, len drzo napíše do trackingu, že adresát nezastihnuteľný. Pritom som na adrese celý deň ako guma v trenkách, lebo veci nie za malú sumu sú mi treba na zajtra. Keďže ide víkend, depo nefunguje. Ale v pondelok sa má popiči, chlapec. Hodinovka istá :lol:
Jak môže takýto prístup a firma v 21.storočí ešte fungovať?!


Stalo sa mi to niekoľko krát ... ak som ***** vyčkával cely deň doma a on nic , tak som zavolal na ich “ centrálu “ o takej 16:00 hod . Pinda začala obhajovačne mlžiť , že nikto nebol doma abo že číslo nenapísane abo zvonček nešiel ... no stále som trval na svojom že nech sa len pekne otočí z tej <> , kde je a aj napriek blížiacemu sa koncu pracovnej doby a fakte , že prerobí na nafte , ma pekne navštívi . Ináč podávam sťažnosť . Stále zabralo . Veľa šťastia ✏️ ...
23.03.2019 - 09:05:48
04
Ako niekto, kto onehda brigadoval ako honosne povedane “asistent predaja” a servisak, som mal averziu voci ludom, ktori vsetko riesili v duchu nadradenosti a hrozby staznostou. Az Ceska posta a neskor PPL mi ukazali druhu stranu...
Chapem, ze kurieri su pravdepodobne pretazeni, a asi nemozu za to, ze im nadelia zasielky, ktore vo svojej dobe nestihnu rozvozit, ale to nie je moj problem. Odkedy sa s nimi bavim sice stale slusne, ale vecne a nekompromisne, neopravneny status zasielky “adresat nezastizen” vidam len zriedka.
23.03.2019 - 09:49:12
06
Aj most v Košicoch za noc ukradli :D ...

https://kosice.korzar.sme.sk/c/amp/22079766/fikcia-zberaci-kovov-ukradli-cast-mosta-nad-splavom-pri-anicke.html
23.03.2019 - 16:21:32
00
ceruzka príspevok som nepísal na ich obhajobu. Napokon, toto sa mi stalo zatial 1x. Je dost možné, že bol zmetkár.
Ano suhlasím, že mnohí máme stresy na pracoviskach.
23.03.2019 - 18:57:21
00
Viem, že nie ☺️
23.03.2019 - 19:31:40
00
Deemax napísal:
Pani, toto mam roky doma od segry ked robila hostesku na gire. Netušíte kto to moze byt...?

Druhé písmeno je asi "i" - je tam bodka. Tretie je celkom určite "p". Na konci je opäť bodka, čiže "i". Prvé písmeno je oválne, môže to byť aj "C". Že by to bol SuperMario Cipollini?
23.03.2019 - 23:05:38
00
Deemax napísal:
Pani, toto mam roky doma od segry ked robila hostesku na gire. Netušíte kto to moze byt...?


daj radsej fotku segry :lol:
23.03.2019 - 23:09:35
06
Tak nie je to podpis Cipolliniho... Na svojej stránke má trochu iný podpis.

Prílohy:

signature Mario.jpg
signature Mario.jpg 8.62 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2019 - 23:11:10
00
JoKo napísal:
Tak nie je to podpis Cipolliniho... Na svojej stránke má trochu iný podpis.


Dakujem...Skusim poguglit kto bol v tom time...myslim ze je to tak z roku 2006/2007
24.03.2019 - 09:09:20
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up