Vysvetlovat kotlebovcom a harabinovcom aky je problem v ich kandidatoch je rovnaka strata casu ako dokazovat flateartherom ze Zem je gulata. Su to obmedzeni konspiracni kkti, neschopni kriticky rozmyslat.
02.04.2019 - 07:51:42
012
triki napísal:
Obsah textu sedí.

Ak Weigl Čaputovej vytýka marketingovosť, ale podivne prehliada Ševčovičove GROTESKNÉ marketingové piruety, masky & šnicle (ktoré tu všetci vieme pomenovať v milisekunde), tak mu nesedí obsah a iba blábolí.

"Přitom zdravý rozum člověku říká, že funkcí hlavy státu by kariéra politika měla končit, nikoliv začínat, že do funkce prvního občana by měl být kandidát kvalifikován svým dosavadním životem a zásluhami o stát a národ, nikoliv být jako „no-name“ vytažen z klobouku."

SÚHLASÍM. Akurát že nikto v tom pelotóne nebol viac vytiahnutý z klobúka ako Ševčovič. :) Dosavadní život fachidiota, ohnichrbáta, Birmovaného Komunistu 2.0 a pandrláka na Hranolovej šachovnici kvalifikáciou nie je. Ak "štandardná" stranícka politika iného kandidáta vygenerovať nevie, tak si zaslúži ten volebný výprask, ktorý dostala. Tak hovorí môj zdravý rozum.
02.04.2019 - 08:49:41
05
Alexej1220 napísal:
Ja som mal pocit že pri väčšine diskusií vedela otázky dopredu, vo vystupovaní pôsobila nabiflovane a strojovo. Sledoval som ich a raz dokonca začala odpovedať skôr ako redaktor dopovedal pointu otázky za čo ju aj ,,zahriakol´´. Keď nemá niečo dopredu naučené väčšinou to hneď poznať na jej neprirodzenosti a brebtaní, kto to nevidí nemá veľa skúsenosti s ľuďmi.
K Šefčovičovi sa nevyjadrujem, on je len naleštená druhá strana tej istej mince a vodca je trojan jak hrom tak nechápem prečo som označovaný za smeráka alebo kotlebovca.

Môžeš ozrejmiť toto? ,,Cyklista, ktorý je na poli ochrany prírody úplný ignorant, to je dosť smutný zjav.´´

stanos4 áno volil som Harabina aj keď aj k nemu som mal výhrady, neviem prečo by som sa mal za to hanbiť.


A čím ťa zaujal, že si ho chcel voliť?
02.04.2019 - 09:28:33
00
foobar napísal:
Vysvetlovat kotlebovcom a harabinovcom aky je problem v ich kandidatoch je rovnaka strata casu ako dokazovat flateartherom ze Zem je gulata. Su to obmedzeni konspiracni kkti, neschopni kriticky rozmyslat.


to je ten celý problém tejto spoločnosti. Tak isto sú natom aj druha strana teda povacsina voličov pravice resp liberálov.
Mne osobne je bližšia socialna demokracia teda lavica. Akonáhle som to spomenul pod pravicovými ci liberarnými stránkami tak som kkkt. Som krestan som kkt. som za klasicku rodinu som kkt. Takže pre mna osobne žiadne slušné Slovensko nevyhralo ani sme neporazili nejake imaginarne zlo. Spoločnosť je rozdelená ako nikdy predtým. vzostup liberalizmu a zlá politka Smeru zapríčinil to ,že sa tu tvorí silná skupina extrémnej lavice - harabin a kotleba pretože nevzdelanosť a jednoduchí ľudia si myslia,že oni všetky problémy vyriešia. taký ako ja sklamaní zo zlej politiky Smeru nevolili nikoho a len sa prizerajú čo bude ďalej kam táto spoločnost bude smerovať.
02.04.2019 - 09:47:38
05
Posledných 12r nazvať "zlá politka Smeru" je bagatelizovanie hodné Hranola osobne.
02.04.2019 - 09:49:34
00
je to bojovník proti gravitácii...

02.04.2019 - 09:49:58
01
double napísal:
to je ten celý problém tejto spoločnosti. Tak isto sú natom aj druha strana teda povacsina voličov pravice resp liberálov.
Mne osobne je bližšia socialna demokracia teda lavica. Akonáhle som to spomenul pod pravicovými ci liberarnými stránkami tak som kkkt. Som krestan som kkt. som za klasicku rodinu som kkt.


To nie je problem ani tak spolocnosti, ako socialnych sieti a anonymnych diskusii.
A je rozdiel diskutovat trebars s kolegom ktory je zaryty liberal alebo konzervativny krestan ked obaja viete ze nemate na vsetko rovnake nazory ale respektujete jeden druheho pretoze v tych dolezitejsich bodoch sa viete zhodnut.

"Diskutovat" s clovekom ktory ti tvrdi ze Soros na Slovensko importuje desattisice islamistov je uplne ine kafe.
02.04.2019 - 10:08:32
02
scart335 napísal:
Posledných 12r nazvať "zlá politka Smeru" je bagatelizovanie hodné Hranola osobne.

rovno napis ze som kkt. Spravil aj dobre veci ale to dobre nebolo v mediach spomenute. No sú to špecifické veci ktorým bežný človek nerozumie. Z mojej strany zákon o účtovníctve či dph kde sa už zabránilo vzniku nových Baštrnákov. Bohužial až po funuse. Fica viacmenej vytvoril Sulík ,tým že padla pravicova vláda vela ludí potom volilo lavicu čím v rokoch 2012 a 2016 mal neobmedzenú moc a prakticky si mohli robit co chceli. A z mojej strany ak nebol Fico bol by niekto druhý kedže okrádanie , korupciu majú Slováci v krvi a konkrétne to vidím kedže robím účtovníctvo a každa firma sa snaží čo najviac ako je to možné platiť čo najmenšie dane. Keby môžem hovorit, by ste sa divili čo všetko sú schopní ľudia nakúpit na firmu a ako sa dokážu vyhnut plateniu odvodov. proste ako politici len v menšom a ešte s akou takou chrbtovou kosťou. Pokial nepôjde niekto z bývalých alebo súčasných politikov sediet nič sa nezmení. Za 30 rokov slovom nula politicky činných ludí sedí v base.
02.04.2019 - 10:22:33
05
double napísal:
Pokial nepôjde niekto z bývalých alebo súčasných politikov sediet nič sa nezmení. Za 30 rokov slovom nula politicky činných ludí sedí v base.

Janusek a Stefanov?
02.04.2019 - 10:32:54
00
foobar napísal:
To nie je problem ani tak spolocnosti, ako socialnych sieti a anonymnych diskusii.
A je rozdiel diskutovat trebars s kolegom ktory je zaryty liberal alebo konzervativny krestan ked obaja viete ze nemate na vsetko rovnake nazory ale respektujete jeden druheho pretoze v tych dolezitejsich bodoch sa viete zhodnut.

"Diskutovat" s clovekom ktory ti tvrdi ze Soros na Slovensko importuje desattisice islamistov je uplne ine kafe.


Preto by mali media viace filtroval informácie a stránky ktoré dávajú privela neoverených informácii zrušiť. Takto to je lep len na jednoduchých ľudí. Fakt nechápem kde sa berie tá nenávist v ludoch a doslova politika im ovplyvnuje súkromný život. ked čítam v súčasti tie socialne siete normálne mám chuť sa odtial odhlásit.
02.04.2019 - 10:33:26
00
double napísal:
rovno napis ze som kkt. Spravil aj dobre veci ale to dobre nebolo v mediach spomenute. No sú to špecifické veci ktorým bežný človek nerozumie. Z mojej strany zákon o účtovníctve či dph kde sa už zabránilo vzniku nových Baštrnákov. Bohužial až po funuse. Fica viacmenej vytvoril Sulík ,tým že padla pravicova vláda vela ludí potom volilo lavicu čím v rokoch 2012 a 2016 mal neobmedzenú moc a prakticky si mohli robit co chceli. A z mojej strany ak nebol Fico bol by niekto druhý kedže okrádanie , korupciu majú Slováci v krvi a konkrétne to vidím kedže robím účtovníctvo a každa firma sa snaží čo najviac ako je to možné platiť čo najmenšie dane. Keby môžem hovorit, by ste sa divili čo všetko sú schopní ľudia nakúpit na firmu a ako sa dokážu vyhnut plateniu odvodov. proste ako politici len v menšom a ešte s akou takou chrbtovou kosťou. Pokial nepôjde niekto z bývalých alebo súčasných politikov sediet nič sa nezmení. Za 30 rokov slovom nula politicky činných ludí sedí v base.


Ktoré dobré veci spravil? Ktoré sľuby Fico dodržal? Tá diaľnica, ktorá mu vyhrala voľby v roku 2008 má sakra veľký problém v podobe tunela Višňové, ktoré sa dokončí tak povedzme v roku 2040. Nikto ti nepíše že si kkt, len to že si človek, ktoré nevidí to zlé, čo spravil SMER, ale vidíš to dobré. Aspoň keby to bolo v rovnakom pomere, ale SMER je taký vred v našej krajine, že najhoršia rakovina je proti tomu bežné a slabučké ochorenie.

FICOVA vláda je vláda mafie, ktorá kradne len pre svojich ľudí, ***** ostastných a normálnym ľuďom z vysoka serie na hlavu. Aj tým, ktorí sú jej voliči. Po FICOvi tu bude taká potopa, že nastane zase čas uťahovania si opaskov, lebo toľko čo on nakradol, aké zákony poschvaľoval budeme ešte dlho trpieť. Ale Slovač po 4 rokoch reforiem, ktoré prirodzene prinesú vyššie dane si zase zvolí nejakého populistického kkt, ktorý sľúbi všetko na svete a hlavne dane. Ale zadlžovať sa nemôžeme do nekonečna. My sme za tie peniaze z Eurofondov mohli našu krajinu pozdvihnúť na úroveň, preháňam, Rakúska, ale keď je u náš všetko predražené, lebo tomu aj tomu musíš zaplatiť všimné tak jasné, že všetky zákazky su predražené, stavajú sa pomaly a nič nebaví ako má. Napríklad za mediálny marketing ako super využúvame eurofondy sa investovali milióny eur, o webových stránkach, ktoré ani nespĺňajú svoje funkcionalitu ani nehovorím. A ideme sa ešte hádať o tom, že vlastne SMER a FICO sú super ľudia a ostatní sú liberáli, ktorí sem privedú milióny migtantov a LGBT. Ako sory, ale si úplne slepý.
02.04.2019 - 10:34:40
03
double napísal:
Preto by mali media viace filtroval informácie a stránky ktoré dávajú privela neoverených informácii zrušiť.

Tomuto sa hovori cenzura a jej typickym problemom je to, ze dava moc niekomu kontrolovat, co su a nie su "pravdive informacie". Cenzura a akekolvek obmedzenie slobody slova je velmi nebezpecne a skutocnou cestou ako bojovat proti nepravdivym informaciam je osveta ludi, vzdelavanie a zlepsovanie schopnosti kriticky mysliet v populacii. Nie je to vinou tych blabolov, ze im ludia veria.
02.04.2019 - 10:37:13
07
Rachela napísal:
Janusek a Stefanov?


Ok posledný rok to ide k lepšiemu ale stále málo. Dúfam,že aj po zadržaní Kočnera a Baštrnáka sa budú mat v budúcnosti politici viac na pozore. Vela sa aj zmenilo za posledné roky zákon o verejnom obstarávaní a podobne, dúfajme, že to bude už len lepšie.
02.04.2019 - 10:41:30
01
double napísal:
Preto by mali media viace filtroval informácie a stránky ktoré dávajú privela neoverených informácii zrušiť. Takto to je lep len na jednoduchých ľudí. Fakt nechápem kde sa berie tá nenávist v ludoch a doslova politika im ovplyvnuje súkromný život. ked čítam v súčasti tie socialne siete normálne mám chuť sa odtial odhlásit.


Fico a jeho vláda ničí ľuďom život. Fico a SMER šíria nenávisť a útočia na všetko ostatné. Kotleba a Harabín širia nenávisť. Slušní ľudia len chcú, aby sa tu nekradlo, nešírila nenávisť a zákony platini na každého bez rozdielu. Ak toto nechápeš, môžeš sa skutočné z tých sociálnych sietí odhlásiť a ak ti toľko tí liberáli vadia aj rovno odsťahovať. A zober zo sebou každého, kto je rovnako slepý.
02.04.2019 - 10:42:43
00
double napísal:
rovno napis ze som kkt. ... Fica viacmenej vytvoril Sulík ,tým že padla pravicova vláda vela ludí potom volilo lavicu čím v rokoch 2012 a 2016 mal neobmedzenú moc a prakticky si mohli robit co chceli.


Nebudem používať žiadne invektívy, ale pevne verím že fráza „Fica viacmenej vytvoril Sulík“ je len chabý pokus o vtip :tmi: Nebola náhodou tá padnutá pravicová vláda reakciou na činnosť šialeného mixu Smer-SD, SNS, ĽS-HZDS z roku 2006? A jednofarebná vláda „ľavice“ vznikla pre pravičiarov, alebo výlučne pre rozhodnutie voličov?

double napísal:
A z mojej strany ak nebol Fico bol by niekto druhý kedže okrádanie , korupciu majú Slováci v krvi a konkrétne to vidím kedže robím účtovníctvo a každa firma sa snaží čo najviac ako je to možné platiť čo najmenšie dane. Keby môžem hovorit, by ste sa divili čo všetko sú schopní ľudia nakúpit na firmu a ako sa dokážu vyhnut plateniu odvodov. proste ako politici len v menšom a ešte s akou takou chrbtovou kosťou.


Nikdy by som neveril, že toto budem čítať od účtovníka (a píšem to takisto ako účtovník). Dávať do roviny súčasnú úroveň korupcie a rozkrádania zdrojov s daňovou optimalizáciou (prípadne to nazvime kreatívnym účtovníctvom), to je na mňa naozaj silná káva (pri aktuálnom systéme využívania verejných financií je tá snaha platiť čo najmenej daní v podstate racionálne rozhodnutie). Za 20 rokov praxe mi už nejakých pár desiatok tisíc dokladov rukami prešlo a bez problémov verím, že neraz to sú teda absurdity na úrovni. Práve preto je ale veľmi dôležité aspoň malými krokmi situáciu zlepšovať, nie zastávať prístup „neukradne tento, ukradne druhý, nič sa s tým robiť nedá“. Mnoho ľudí aj v mojom okolí sa tvári, že sú čisté snehové vločky, prípadne jednorožce krížené s anjelmi, to len „všetci politici sú rovnaká bagáž“ - hádam nemusím pripomínať, že sú naozaj len odrazom spoločnosti, rozhodne nám ich tu nevozia Marťania na turnusy a nevylepší sa to zo dňa na deň samo od seba, lebo si v parlamente povedia „chalani ako brzda, už to vážne preháňame, poďme konečne robiť ako treba“ ...
02.04.2019 - 10:54:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up