Hosť napísal:
nic nehovoriace cislo. UTPcko ma taky isty v mensom baliku a na tento priemer mi stacilo 3.7w/kg...



To je čistá rovina
11.04.2019 - 16:19:09
00
ivan: po rovine W/kg velku rolu nehraje :) .. a toto nie je casovka, o com sa tu zacalo bavit.

stax: no, a mas to :D /a ja tiez :lol: a vlastne aj asperitas/
11.04.2019 - 16:22:08
02
Ito. Nie. To nemyslíš-te vážne. Co tu porovnávate akési turistické výjazdy v suchej s profi pretekaním borcov s číslami 5 a viac.
11.04.2019 - 16:28:57
00
Každopádne by som sa na to mal vykašľať, keď mi 6h tréningu týždene vybije poistky
11.04.2019 - 16:31:05
00
Daj hrubší drót.
11.04.2019 - 16:32:21
02
PetoPeto21: pozri, kludne mozes mat zdravotny problem, aj vazny bez viditelnych stop. Sam na sebe viem, ked mi poistku vybilo len to, ze som sa hodinu povozil po hradzi s priemernym vykonom tak 80w /bez predoslych tazkych vyjazdov/ a to mi lekari tvrdili, ze mi nic nie je a mam perfektnu kondiciu :lol:. Takze tam by som zacal... ale dolezite je postoj k tomu, co chces dosiahnut a nejazdit s dupacmi , ktori ta znicia :lol:

ivan: uz si sa zamotal v tom co pises :) .. inak by si ale mal pocuvat, co pise clovek , ktory tie hodnoty aj realne mava. Ked teda schudne :lol: :lol:


Naposledy upravil lto dňa 11.04.2019 - 16:38:47, celkovo upravené 1 krát.

11.04.2019 - 16:36:00
00
Hosť napísal:
To je čistá rovina

niekedy si tu cistu rovinu vyskusaj. nahodne cisla od nahodnych ucastnikov z tohoto roku.

alebo teda suche fakty - sucha nad parnou 670 vyskovych na 5x 22km okruhoch teda +- 268 vyskovych na 2 okruhoch co je dlzka utpcka ktore ma zhruba 300 vyskovych na 42km.

alebo inak obidve su v principe porovnatelna rovina.

Prílohy:

rovina.JPG
rovina.JPG 16.97 KiB thumb_up0thumb_down

rovina2.JPG
rovina2.JPG 15.88 KiB thumb_up0thumb_down

11.04.2019 - 16:36:16
01
Stax :By som vydržal max 10 minút :)

Ito: Zdravím to nebude, skrátka ťažká robota a na šport už nedostávajú sily... Môžem mať ľahšiu prácu, ale zas menej prachov za ňu... A prachy su prachy... :)
11.04.2019 - 17:14:57
00
lto napísal:
PetoPeto21: pozri, kludne mozes mat zdravotny problem, aj vazny bez viditelnych stop. Sam na sebe viem, ked mi poistku vybilo len to, ze som sa hodinu povozil po hradzi s priemernym vykonom tak 80w /bez predoslych tazkych vyjazdov/ a to mi lekari tvrdili, ze mi nic nie je a mam perfektnu kondiciu :lol:. Takze tam by som zacal... ale dolezite je postoj k tomu, co chces dosiahnut a nejazdit s dupacmi , ktori ta znicia :lol:

ivan: uz si sa zamotal v tom co pises :) .. inak by si ale mal pocuvat, co pise clovek , ktory tie hodnoty aj realne mava. Ked teda schudne :lol: :lol:


Bez hlavy a päty. Ten človek dané hodnoty reálne nikdy nemal. Boli to len vypočítané. Nereálne hodnoty. Z 20 minútového testu do kopca, 30 minútovej časovky na rovine. Ale kludne píš dalej. Bez hlavy a päty. Len nech to tu žije.
11.04.2019 - 17:33:49
00
ja len aby tu neboli čisté fake news z ázie , tak v tej suchej sa jazdí slovenský pohár, čo je najvyššia slovenská liga a zúčastňujú sa jej aj zahraniční profi pretekári vrátane tých našich... kedysi sa tam deň pred hromaďákom jazdila aj časovka.. zvláštne že ten čo ju suverénne vyhral, teda mal najväčšie w/kg na druhý deň v hromadáku prepadol..
11.04.2019 - 18:51:11
01
Profi pretekári sú aj Dukla. Niektorí z nich s výkonnosťou na úrovni top hobíkov - 4,4 W/kg. Nerozprávaj bludy, že tých kopec tvojich známych s údajným hodinovým výkonom 5 by malo problém udržať sa v balíku v slovenskom pohári. 5 W/kg hodinový výkon nemajú ani najlepší dukláci. Canecký 4,9. Chceš povedat, že napr. on by prepadol v hromadáku v slovenskom pohári v suchej ? Trepeš dve na tri. Kde poznáš kopec ľudí pracujúcich na tri smeny s výkonnostou 5 W/kg. Asi si si okrem výkonnosti pomýlil aj trojsmennú robotu hobíka s trojfázovým tréningom profíka. ... news z ázie
11.04.2019 - 19:05:36
01
Co sa ti nepáči asperitasko ? Došla ti pára ?
11.04.2019 - 19:31:05
00
mám na teba aj reagovať č treba počkať až to tu 20x zedituješ? jasné že keď nevieš čítať s porozumením a pomiešaš jablká s hruškami a vložíš mi do úst veci čo som vôbec nenapísal, tak potom môžeš perliť tie tvoje ázijské bludy... prosím už na mňa nereaguj a neber si ma do huby.. týmto príspevkom ja s tvojou osobou končím.
11.04.2019 - 19:32:46
00
Vieš komu rozprávaj. Dakde tam už machlíš v skicári, ... Si sa tam pomýlil. Som ti slová nevložil do úst, ale do huby. Vieš. Zeby bola trocha objektivita. Dodržaná. A aby bola tá objektivita väčšia, žiadne slová som ti nevložil ani do úst, ani do huby. Zas nemá ani hlavu ani pätu - čo píšeš.
11.04.2019 - 19:34:18
00
Hosť napísal:
ja osobne poznám kopec ludí čo má výkonnosť okolo tých 5 a majú aj rodiny, chodia na 3 smeny do práce atd... nepríde mi to nejaká super nedosiahnuteľná hranica, na ktorú potrebuješ talent a etc... skôr je to taký bežný štandard, ktorý dosiahneš ak si tomu ochotný venovať isté penzum času a cyklistika je zrovna jeden z tých mála športov kde ten čas nijak moc neodrbeš... hlavne ak chceš jazdiť aj niečo dlhšie. jasné, je kopec takých, čo tomu tiež venujú rovnaký čas a výkonnosť neprichádza ale čo to tak pozorujem, to sú väčšinou také typy čo nevedia ísť cez komfortnú zónu... čiže kopce sú strašiak a pod.. nedajbože ísť sólo jazdu, keď fúka nejdem... a potom len vyplakávajú... dáš im nejakú radu, aj tak si idú svoje. na preteky nejdem , lebo na to nemám, pritom pretek = najlepší tréning, lebo tú komfortnú zónu prekročíš ľahšie.. a často


Na toto nereagovať ? Sa nedá. Zakazovať môžeš tak svojej brigádničke. Na druhú časť. Od ,,nepríde mi to nejaká ... Totálne nezmysly. Vraj ,,čo to tak pozorujem ...,, To ako pozoruješ ? Máš z hora fyzicky viac dané ako ostatní - preto nemáš šajny ako musia niektorí roky makať, tisíce hodín - objemovej, intervalovej, ... prípravy aby sa dostali na 4 W/kg. Natrénujú x - krát viac hodín, s väčším úsilím ako ty. bikerhikermirec, ... so 4 W/kg nevedia prekročiť komfortnú zónu ? Netrénujú vo vetre, zime, daždi ? Nemá hlavu ani pätu. ,,nepríde mi,, ,,bežný štandard,,. Col sem col tam.
11.04.2019 - 21:20:07
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Výživa a kozmetika)
keyboard_arrow_up