Zdravím lidičky, prosím vás mám problém s brzdami... Brzdy ovzdušnené všetko ako má byť, len keď stlačím brzdovú páčku, ako keby sa nevracala späť a ostane stlačená... Cez leto v teple som 1x stlačil brzdu a ostala ako keby zapečená, že ju nešlo odblokovať až v chlade ako keby troška povolila... Čítal som niekde na internete, že by malo pomôcť zbrúsenie piestika v brzdovej páčke, lebo že sa zvyknú oni pridierať, reapektíve sa plastový piestik v teple roztiahne a dre v brzdovej páčke... Už som z toho na prášky, vedel bymi please niekto poradiť ako to odstrániť? Díkes
08.04.2019 - 17:53:53
00
presne tak ako si cital musis rozmontovat paku a dostat sa az k piestiku a spruzinke (najlepsie odmontovat hadicu a tak sa stym hrat) , vybrat vonku lahko to asi nepojde cize sa stym kus popasovat 3 alebo 2.5 imbus a vytlacit alebo vybit , stiahnut tesnenia pobrusit plastovi piest , skusit zalozit na sucho ked drhne tak viac pobrusit a ked sa ti uz bude v poho vracat , tak nahodit tesnenia trosku oranzovej sram vazelinky poskladat a ides jazdit :) no a este nasledne odvzdusnit :D a potom mozes jazdit :D
09.04.2019 - 22:44:59
00
Dikes za radu,nasiel som na ebayku piestiky hl8nikove tak som objednal a skusim supnut tie, snad budu good a ak nepomozu oni tak prebrusim... Lebo tie hlinikove snad uz nebude v teple tak roztahovat ako plast...
12.04.2019 - 23:26:30
00
keyboard_arrow_up