to by nemohla byt zenska aby nechcela take zrkadlo co zostihluje.....
muzi to nehovoria nahlas
04.03.2008 - 18:45:31
00
pekny OT :roll:
04.03.2008 - 18:46:19
00
Spat k teme, ak by to bolo za konkurencieschopne ceny tak by som si z tych znaciek urcite vybral:) Prave objednavam 2 shortky od oakley+dres a este nejake veci od Sombrio - skus pozriet aj na tuto znacku.
04.03.2008 - 18:57:08
00
jasne,preco nie dalsi vyber/obchod?Tiez by som popozeral menej zname znacky-europsky trh je nasyteny drahymi a znamymi znackami ako Fox,TLD...Ak tie ceny budu v pohode a pekny vyber,urcite si aj ja nieco vyberiem(akurat rozmyslam o novych kratasoch...)
04.03.2008 - 19:17:29
00
od kedy mam internet, tak si zvykam kupovat cez neho, ALE... veci, ktore nepoznam kupujen v "pevnych" obchodoch osobne. kazdy vyrobca ma zial ine rozmery pre rovnake velkosti. napr. tretry som mal 2x 44, 43 a teraz som kupoval zimne a tie mi 44 boli male! takze oblecenie a obuv treba vyskusat. az osvedceny typ od konkretneho vyrobcu by som riskol kupit cez net...
04.03.2008 - 21:07:01
00
aj ja radsej nakupujem handry v obchode,ale ked vidim ten vyber na nete tak neodolam...
04.03.2008 - 21:11:40
00
aj ja radsej nakupujem handry v obchode,ale ked vidim ten vyber na nete tak neodolam...


Vyber, ceny..kazdy uz priblizne vies svoje velkosti.. Jasne, ze topanky by som bez predchadzajuceho vyskusania nekupil. Oblecenie ale kludne. Zas tak extremne rozdiely to niesu:)
04.03.2008 - 22:53:10
00
tiez som za. zatial tu taketo nic nie je. ak budu ceny dobre a ponuka siroka, kratke dodacie lehoty...
a tovar kupeny z netu sa da do niekolkych dni vratit/vymenit bez udania dovodu, takze v tom problem nevidim. je vzdy lepsie poslat dovar spat do ziliny ako niekam do anglicka/nemecka
04.03.2008 - 23:18:31
00
No zatial tak 50/50 - Všeobecne najväčší problém zas s veľkosťami.... Ale šlo by predovšetkým len o dresy a šortky! Pri dresoch platí klasické číslovanie S-XXL a pokial ide o americké veľkosti, kt. sa robia trošičku väčšie ako EU. Ale v tom problém nevidím pri týchto veciach, vždy radšej trocha volnejšie , než priúzke :D A šortky-pri nich rozhoduje obvod pása a ten sedí s klasickými konfečn. veľkosťami nohavíc-toť vše...NO NIE?? Horšie by to bolo s XC vecami, ktoré sú priliehavé - tie musia sedieť presne-To se viiiiiii :wink:
Ale tie neplánujeme začleniť do ponuky. TAK ČO MYSLÍTE??-malo by to teda význam??alebo by to boli skôr len vyhodené peniaze??
Dík za prípadný názor ešte :wink:
08.03.2008 - 14:22:19
00
ja by som to len uvital. na fox som sa nejako nalepil, ale vela krat to nie je kde zohnat. v piestanoch maju velke kulove, a ak maju, tak by o tom mohli dat vediet aj verejnosti na svojom webe. lebo maju tam jedny kratasy, ktore na leto chcem, ale maju ich len v jednej farbe a velkosti. ani jedno ani druhe mi nevyhovuje.

2katko: no vlada som uz spoznal ze kto to je, ale teraz dalsia otazka na sponavanie ziliny: kto je zas peter? dakine tiez nie su spatne handy :)
09.03.2008 - 13:03:42
00
Nejak sa to ťahá s tým vybavovaním - tak zopár vecí z tých spomínaných značiek (zatiaľ len OAKLEY) predbežne na blogu v mimibazare :-) kým sa nespojazdní oficiálna stránka. ------ www.johny-freelife.blogspot.com -----
17.04.2008 - 10:31:44
00
keyboard_arrow_up