Otocenie vadi len brzdam, ktore nie su dokonalo odvzdusnene.
23.05.2019 - 11:28:17
00
co som tu cital tak ten neduh otocenych brzd resp. bajku maju Sram brzdy. a k teme, ja osobne skladujem bajky na stene, teda na haku za predne koleso. brzdy mam Shimano a nikdy nic. preventivne ich raz do roka odvzdusnim a vyprdne to max jednu malu bublinku
23.05.2019 - 13:28:56
00
so sram vlastne este avid brzdami som problem nikdy nemal - bike mohol byt ako chcel, casto bol celu zimu zaveseny za predne koleso - problem bol akurat s vidlou z ktorej unikal olej cez gefera - bola divna od novoty a servis moc nevidela. zato shimano M8000 problem stale - stacilo opravit v terene defekt tak ze ho otocis hore kolesami a zadna brzda v prdeli. 2x odvzdusnena v servise a nepomohlo. beriem to tak ze nebola dobre odvzdusnena - zadne prasa mam v ramovom trojuholniku a hadicka k nemu ide spodom navyse vedena ramom - tam by chcelo zhodit prasa alebo natocit bike pri odvzdusneni tak aby hadica isla do prasata z hora, nejak zazracne ponatacat aj paku aby zo systemu naozaj vysiel vsetok vzduch a potom by uz snad bol pokoj.
23.05.2019 - 14:14:29
00
Mam Shimano BR-M8020 (XT) a bike mozem mat aj pol roka hore kolesami a brzdy funguju normalne. Skor ma trapi (stalo sa mi to aj na starych SLX), ze zadna paka trochu drhne pri vracani sa. Na SLX to vyriesilo komplet rozobranie/vycistenie packy, asi to budem musiet absolvovat znovu.
23.05.2019 - 15:00:12
00
Ahojte, bike som včera vytiahol z pivnice, a chvíľku boli brzdy veľmi slabé (bol cítiť malý tlak v páčkach) ale po rozpumpovaní už idú ako predtým a zvládli aj zjazdy z koliby a Bieleho Kríža aj s dieťaťom v sedačke (po asfaltke). Uvidíme, čo to spraví, keď bude bike v takej polohe dlhšie (napr. týždeň i viac).=brzdy M355.
25.05.2019 - 15:54:52
00
keyboard_arrow_up