Dnes pri odchode z Kalnice nacuvane autom nastastie iba po rafik. Myslite ze to pojde zrovnat alebo rovno novy rafik alebo koleso. Su to Mavic Crossride.
rozhodne novy rafik alebo rovno koleso, hento uz nikdy nikto neda dokopy, aby to bolo bezpecne jazditelne
mal som o nieco mensi problem s Mavic Crossmax XL PRO, na zadnom sa mi podarilo urobit mierne vajco, v servise mi povedali, ze to nebude lahke narovnat, ze keby bola osmicka, tak ok
ked som si bol po koleso, mal som pocit, ze je to este horsie ako ked som to tam zaniesol
nakoniec som to riesil novou sadou kolies, kedze novy rafik + spice by ma vysli na 175 evri + este robota za novy vyplet
proste sa mi to cenovo neoplatilo, nakoniec som zohnal este pevnejsie Mavic Deemax Elite za 446 evri a hentie mozem stale este za nejaky ten gros predat
No, tiež som si myslel, že to asi nepôjde. Nerád by som ale išiel do nového kolesa keď špicom a náboju nič nie je a majú 2 roky. Tubeless tiež zatiaľ neplánujem. Tak to budem riešiť asi kúpu ráfika a prepletením.
Kamoš si od frajerky požičal cestak. Ta mala na fest zatiahnutý upinak. Ked si to upravil na svoju výšku a odjazdil tak sa ulomila. Nejedná sa o Čínu. celý problém je nedodržanie predpísaného utiahnutia čo porušilo štrukturu sedlovky.
Zasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie zaujímavých akcií a noviniek emailomZasielanie darčekov a možnosti výhodnejšieho nákupuZasielanie Akcie týždňa
Zvoľ si, prosím, o ktoré informácie máš záujem:
Raz za týždeň / mesiac posielame súhrn toho čo pribudlo na MTBIKERi. Nikdy neposielame reklamu ani iný spam.
K narodeninám a meninám posielame menší darček s možnosťami výhodnejšieho nákupu a občas posielame email s akciami na tovar, ktorý Ťa môže zaujímať.
Raz za týždeň posielame súhrn našej Akcie týždňa a občas posielame email o špeciálnych akciách a novinkách v našom e-shope.
Dávam spoločnosti MTBIKER community s.r.o., so sídlom 225, Hrádok 916 33, Slovensko, IČO: 52 770 222, súhlas na zasielanie bezplatných informácií podľa špecifikácie uvedenej vyššie a so spracúvaním mojich osobných údajov na tento účel. Môj súhlas je dobrovoľný a beriem na vedomie, že mám právo ho kedykoľvek odvolať v sekcii Nastavenia e-mailov. Zároveň potvrdzujem, že som sa oboznámil(a) s informáciami v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
check_circle
error
MTBIKER používa cookies
Súbory cookies používame na zabezpečenie funkčnosti webu a na personalizáciu obsahu. S Tvojim súhlasom ich budeme používať na meranie užívania webovej stránky, k personalizácii a na zobrazenie relevantných reklám a informácií. Ak nám udelíš súhlas, môžeš ho zrušiť alebo môžeš zmeniť svoje preferencie v sekcii Nastavenia cookies. Ak nesúhlasíš s ukladaním cookies, môžeš ich odmietnuť. Viac o cookies si môžeš prečítať v sekcii Ochrana súkromia a osobných údajov.
mal som o nieco mensi problem s Mavic Crossmax XL PRO, na zadnom sa mi podarilo urobit mierne vajco, v servise mi povedali, ze to nebude lahke narovnat, ze keby bola osmicka, tak ok
ked som si bol po koleso, mal som pocit, ze je to este horsie ako ked som to tam zaniesol
nakoniec som to riesil novou sadou kolies, kedze novy rafik + spice by ma vysli na 175 evri + este robota za novy vyplet
proste sa mi to cenovo neoplatilo, nakoniec som zohnal este pevnejsie Mavic Deemax Elite za 446 evri a hentie mozem stale este za nejaky ten gros predat
len ci si zapamata, ze treba dotahovat s citom - mozno by jej pomohla objimka ...
Reklamuj, dostanes NextR (v mojom pripade) alebo nove SL.
To su Marathonky?