Kliknutím prejdeš na
bbbcycling.com
Reklama
A keby sa nastavilo, aby temy nemali 2000 stran? Obmedzit pocet stran na 99 a je po problemoch s tlacitkami. Prakticky vyznam take mnozstvo stran v teme aj tak nema a kludne moze byt "Galeria nasich bikov vol.1", "Galeria nasich bikov vol.2". Ci uz by to bolo osetrene automaticky alebo by len moderator pridal prispevok o zalozeni novej temy, temu uzamkol a zalozil jej pokracovanie, je asi jedno.

Do kopca nevladzem, z kopca sa bojim a po rovine ma to nebavi.

07.06.2019 - 08:41:28
Nefunguje pridavanie gpx suradnic k fotke v prispevku. Otvorim prispevok (upravit), kliknem na "pridat gpx suradnice", najdem bod, kliknem, k fotke sa prida sprava "odstranit suradnice", spravil som to este k jednej a nasledne som dal odoslat. A nic .. ziadna suradnica pri fotke.

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

10.06.2019 - 10:37:27
A mas v nastaveni sukromia "Zobraziť GPS koordináty pri mojich fotkách: Áno"?

Hrádzar, lesnoasfaltkár, listobrod aj blatošľap.
Lidé jsou různí, povětšinou hovada.
http://youtu.be/ueNgBL77Wps

10.06.2019 - 10:54:19
No vida, vyriesil si tento problem lahko a rychlo :D .. vdaka :)

edit1: mapka by ale mohla byt vacsia .. a pamatat si poslednu pouzitu polohu :lol:
edit2: gpxku sa tiez da pridelit gpx suradnica :lol:
edit3: funguje aj refresh fotiek na mape po zadani (rucne) suradnic .. len treba pockat nejaky cas. Selfie fotky ( a fotky bajkov) by na mape ale mali zakazat :lol: /inak za zrusenie panoramia by som google rovno zrusil/ .. inak doteraz som ani netusil, ze zalozka mapa na hlavnej liste dava rovnaku funkcnost ako kedysi panoramio /akurat s tym, ze si mozem nastavit 4 rozne druhy map/

Hate is personal, critism (when conducted constructively) is not. Appropriate critism is essential as it is part of the refining process. “Ah, this dish is good but it needs a bit of salt”. You don't hate the dish, you're offering critism to improve upon it. It is important to provide constructive criticism rather than debilitating critism.

10.06.2019 - 13:21:34
cervo toto tu uz niekto postoval nejaky cas dozadu a robi to stale. Mam na mysli ten dlhy link

Prílohy:

Dakus široké.jpg
Dakus široké.jpg 310.34 KiB 371

Kto druhému jamu báger, sám do nej mamut.

12.06.2019 - 08:29:41
Hack3r skus to reloadnut (ctrl+shift+r), malo by to uz zalomit
12.06.2019 - 15:13:42
jo uz to zalomilo. daval som tam potom este jeden taky link a ten uz som supol do URL ale skratene ako aktivny text. kazdopadne vdaka

Kto druhému jamu báger, sám do nej mamut.

12.06.2019 - 15:22:38
Treba používať https://dopice.sk :lol:

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

12.06.2019 - 19:05:31

Výber z produktov

Prejsť do shopu