Vie niekto poradit ako nastavit specialized Turbo connect display na E-bike ak zle ukazuje aktualnu rychlost a nájazd km - porovnávane s Mob. app Specialized Mission conntrol a zaroven porovnavane s SIGMOU comp. u kamarata ktory so mnou absolvoval tu istu trať a má overenú presnost comp.
Apka v MT ukazuje spravne hodnoty (suhlasia aj so Sigmou) ale Turbo connect display ukazuje vecsiu aktualnu rychlost aj viac najazdenych km.
Pripada mi to ako keby Turbo Connect display pocital vzdialenost pre iny priemer kolesa, ale to je iba moja dedukcia.
Prosim o každu radu. Dakujem
21.04.2019 - 14:38:11
00
Ahoj. Poradiť neviem a tiež som nad tým špekuloval. Mne naopak ukazuje menej km ako realne prejdem. Merné jednotky mám metrické. Tiež by ma zaujímalo v čom je problém.
11.06.2019 - 17:18:37
00
Čaute!Na jeseň som zvažoval kúpu toho "cyklocomputera"...Avšak je to len zastaralý a predražený shit!Nakoniec som zostal pri Mission Control od "Spešla",tam mi ukazuje všetko čo potrebujem,alebo cez inteligentné hodinky Samsung Watch a ich aplikáciu Samsung Health.Oboje prehľadné a plne funkčné.Žiadne iné na bike nepotrebujem.Treba sa pred kúpou trocha poobzerať po recenziách,ja som našiel podobné problémy ako tu opisuješ,konkrétne na tomto fóre:https://www.emtbforums.com/community/threads/turbo-connect-display.1948/
12.06.2019 - 09:48:11
01
Dostal som ho k biku zadarmo tak som sa neobzeral.
12.06.2019 - 10:47:59
00
keyboard_arrow_up