Nie lebo ten som dal preč a v druhom mám vistu, ale bez IE
20.06.2019 - 13:01:28
00
neexistuje windows bez IE :) môže byť iný ako predvolený a môže nebyť vytiahnutá ikona ale on tam niekde proste určite je
20.06.2019 - 13:31:26
00
To je dosť možne, a kedže ja som počítačový analfabet, tak už sa v tom rýpať nebudem a zanesem to chalaniskovy, nech mi to spraví a hotovo, inak vďaka všetkým za pomoc
20.06.2019 - 13:38:20
00
Našiel som niečo takéto
https://www.cestovnysystem.sk/novinka/279:google-maps-api-vyzaduju-nastavenie-fakturacie.html, api klúč som si vytvoril, ale že by som bol s toho múdrejší sa nedá povedať, ako kde mám ten skopírovaný klúč vložiť?
23.06.2019 - 00:16:35
00
Precitaj si svoj predosly prispevok a riad sa nim :)
23.06.2019 - 08:55:11
00
Vďaka, ale ešte sa v tom asi povŕtam, nerád sa vzdávam
23.06.2019 - 09:09:19
00
Telekom... Zobrali sme od nich optiku. Prisiel panko, drbol pred moj router ich, vypol moje DHCP a odisiel. Telekomacky router je uplny odpad. Koho som sa pytal ten bol nespokojny. Tak volam na podporu, ze chcem ich router iba ako passthrough a aby adresoval moj router. Panko z technickej podpory ma par krat dakam poprehadzoval a nakoniec ma odkazali na inu zakaznicku linku (Huh?)
Tak som volal opat. Tam ocividne nejaka brigadnicka na mna vyvalila len "co to chcete?" "Ja viem len vypnut wifi na dialku, vam odoslem poziadavku" A vypla mi na dialku wifinu na ich routri. Teda... Vlastne nadalej adresuje telekom a uz ani len nerobi wifinu. Ach boze, co mam robit s tym smejdom? Blokuje mi porty, nedokaze zaadresovat vsetky zariadenia doma... no proste cele zle.
24.06.2019 - 20:31:04
00
Písal som na support globalsat a tu je odppveď
Google map API has disallowed us to build in the Google MAP in PC software without charge.

So the Training Gym Pro can only dump the data from GB-580P device and save the file into KML format.
Then user could view the route by Google Earth.
25.06.2019 - 05:08:56
01
110mat110 napísal:
Telekom... Zobrali sme od nich optiku. Prisiel panko, drbol pred moj router ich, vypol moje DHCP a odisiel. Telekomacky router je uplny odpad. Koho som sa pytal ten bol nespokojny. Tak volam na podporu, ze chcem ich router iba ako passthrough a aby adresoval moj router. Panko z technickej podpory ma par krat dakam poprehadzoval a nakoniec ma odkazali na inu zakaznicku linku (Huh?)
Tak som volal opat. Tam ocividne nejaka brigadnicka na mna vyvalila len "co to chcete?" "Ja viem len vypnut wifi na dialku, vam odoslem poziadavku" A vypla mi na dialku wifinu na ich routri. Teda... Vlastne nadalej adresuje telekom a uz ani len nerobi wifinu. Ach boze, co mam robit s tym smejdom? Blokuje mi porty, nedokaze zaadresovat vsetky zariadenia doma... no proste cele zle.


Uz par rokov mam telekomacku optiku a pouzivam svoj router . Ten ich je stale zabaleny u mna v skrini 😀
25.06.2019 - 05:32:38
00
nickovw08: dik za info
25.06.2019 - 08:05:58
00
lto napísal:
nickovw08: dik za info

Neni zač, len ma to trošku dopálilo, že to nefunguje a neustále to pýta akési API, ktoré mám na svojom účte aktívne, výmenu prehliadača a podobné veci, tak ma to nahnevala a bol som pre nový notebook, a stále to isté, no tak som im napísal a odpoveď už vieme, l3n terz neviem čo budem robiť s tým tacháčom, lebo je to v podstate to isté ako keď som používal sigmu bc 16.12
25.06.2019 - 08:29:36
00
Tak ono je to len zobrazenie mapy, ale ak mas kupene google api, za ktoreho pouzitie si platis , tak by to mohlo ist, ze ho vlozis do nejakeho definicineho html, alebo co to tam maju a pojde to cez to tvoje. Skus na tu podporu este napisat, ze mas vlastne apicko, ze kam ho treba nastavit, resp. ci je to mozne.
25.06.2019 - 08:36:55
00
Ak ide len o to, aby sa dali prezerat prejdene trasy v mape, tak zaznamenanu trasu z tachaca uploadni napr. na Stravu. Ked pouzijes extension "strava-map-switcher", tak su v Strave podstatne lepsie mapy ako su Google maps.
25.06.2019 - 08:41:51
01
No ešte sa s tým môžem pohrať, ale moc tomu veľkú nádej nedávam, lebo ono nejde len o mapy, ale ono mi to nezobrazuje ani žiaden graf, čiže tep, rýchlosť, kadenciu atd. proste len čas, dátum a vzdialenosť
25.06.2019 - 09:08:42
00
Vsak toto .. pocitam, ze to maju spravene tak, ze ked im padne zobrazenie mapy, tak uz nic dalsie nezobrazia. Ale neviem .. nemal som to v ruke.
25.06.2019 - 09:53:48
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up