a kade sa ide??


Ideme po starej ceste do Bytče, cez Štiavnik a potom po zelenej na Kasarne. Dáme obed a ide sa späť... Na mieste činu sa dohodneme či po červenej na Semeteš alebo po tej istej trase aj domov... :roll:
19.04.2008 - 17:14:57
00
Ideme po starej ceste do Bytče, cez Štiavnik a potom po zelenej na Kasarne. Dáme obed a ide sa späť... Na mieste činu sa dohodneme či po červenej na Semeteš alebo po tej istej trase aj domov... :roll:


No myslím, že momentálne na červenú na Semeteš môžete zabudnúť :wink: a aj ten Štiavnik bude pekne mokrý a blatistý na konci doliny
19.04.2008 - 17:29:04
00
pekne ste dali, az mi je luto, ze som sa nezucastnil. ale nabuduce urcite nebudem chybat :wink:

Ešte raz spomienka na tréning po trase 30 km Dema fatranského MTB maratónu...

Prílohy:

Vodca svorky Terry a čas doprovodu.jpg
Vodca svorky Terry a čas doprovodu.jpg 226.25 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 20:13:33
00
Ešte raz spomienka na tréning po trase 30 km Dema fatranského MTB maratónu...

Na tréningu sa pre mňa nové tváre na nových strojoch - CUBE s výbornou výbavou...

Prílohy:

Skupinka pred zjazdom do Stráňav.jpg
Skupinka pred zjazdom do Stráňav.jpg 203.44 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 20:16:47
00
...spomienka na tréning po trase 30 km Dema fatranského MTB maratónu...

Tréning sa nám maximálne hodil na prvý polmaratón organizovaný v tomto roku v Svätom Jure pri Pezinku. Na trati sa dalo vyšantiť a poriadne si zapretekať :lol:

Prílohy:

Majo  absolvoval včera polmaratón v Svätom Jure.jpg
Majo absolvoval včera polmaratón v Svätom Jure.jpg 261.44 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 20:20:38
00
...spomienka na tréning po trase 30 km Dema fatranského MTB maratónu...

Toník ako úspešný bežkár vzorne reprezentoval Cyklopozitívny klub Žilina na Kaktus Bike Svätojurskom MTB maratóne. Počasie počas preteku vydržalo a lesný terén veľmi pripomínal časť trasy maratónu okolo Hoblíka, proste paráda :D :D

Prílohy:

Anton si včera súťažne odšlapal 44 km v Svätom Jure.jpg
Anton si včera súťažne odšlapal 44 km v Svätom Jure.jpg 230.82 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 20:26:19
00
Zatial je pocet prihlasenych (vratane mna) dost nizky - dufam, ze bude prihlasenych pribudat a bude nas nakoniec aspon 200 na tu 56tku :twisted:
20.04.2008 - 20:47:16
00
Ja ja ja!!!
Ja chcem ist dlhu. len som sa este "neviem preco" neprihlasil. :-)

Šaračníky budú dobré, možno trošku blatisté ako dnes. Pokrstil som blatíčkom nové veci na bicyklíku. Nech vedia komu slúžia! :P
Sneh je len v tom prvom oblúku, ale po kraji sa to dá prejsť na bicykli. Len ešte hore ten asi 5 metrový úsek s konármi bude treba upratať.
20.04.2008 - 21:28:41
00
Zatial je pocet prihlasenych (vratane mna) dost nizky - dufam, ze bude prihlasenych pribudat a bude nas nakoniec aspon 200 na tu 56tku :twisted:

Bikeri si to nachávajú na poslednú chvíľu :oops: . Frmol nastane, keď začnú tréningy na dlhej trati a poriadne sa oteplííí :D . Podľa Lorda Klaymena to už vyzerá zasa o niečo lepšie a zakrátko pôjdeme pozrieť celú martinskú stranu :wink:
20.04.2008 - 21:46:05
00
Tréning sa nám maximálne hodil na prvý polmaratón organizovaný v tomto roku v Svätom Jure pri Pezinku. Na trati sa dalo vyšantiť a poriadne si zapretekať :lol:

Našiel som Majovu fotku v "demáckom" drese.

Prílohy:

Majo na trati polmaratónu.jpg
Majo na trati polmaratónu.jpg 56.8 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 21:49:49
00
Tréning sa nám maximálne hodil na prvý polmaratón organizovaný v tomto roku v Svätom Jure pri Pezinku. Na trati sa dalo vyšantiť a poriadne si zapretekať :lol:

Keď zakopnete o tohto veterána, tak to som ja.

Prílohy:

Jaro na trati.jpg
Jaro na trati.jpg 60.85 KiB thumb_up0thumb_down

20.04.2008 - 21:52:52
00
Ja som už poriadne "nažhavený". :wink:
Tento rok som svoj cesťák ešte nevytiahol, čo sa dosť čudujem, bo jazdím predovšetkým cestu a horský mi slúži takmer iba ako zimák. Okrem občasných výjazdov na maratóny.
20.04.2008 - 21:53:34
00
Keď zakopnete o tohto veterána, tak to som ja.

Tvoj bike som si vsimol niekolko krat, parkovali ste kusok odo mna ... (ak sa nemylim)
21.04.2008 - 00:09:02
00
Ja ja ja!!!
Ja chcem ist dlhu. len som sa este "neviem preco" neprihlasil. :-)

Šaračníky budú dobré, možno trošku blatisté ako dnes. Pokrstil som blatíčkom nové veci na bicyklíku. Nech vedia komu slúžia! :P
Sneh je len v tom prvom oblúku, ale po kraji sa to dá prejsť na bicykli. Len ešte hore ten asi 5 metrový úsek s konármi bude treba upratať.


To mi ani nehovor že ešte nie si prihlaseny..šup, šup a už aby to bolo :D
21.04.2008 - 07:59:57
00
Tvoj bike som si vsimol niekolko krat, parkovali ste kusok odo mna ... (ak sa nemylim)

Nemýliš sa boli sme všetci na jednej kope. Bikeri sú jedna veľká rodina :lol: Parkovali sme na poslednom parkovisku nad štartom naľavo.
Našiel som jednu fotku cvaknutú niekde pred cieľom, kedy som už mal toho plné zuby a vyplazil som jazyk neviem prečo :roll: Asi som si spomenul na Bruna minulý rok, urobil to isté v Dubnici :wink:

Prílohy:

Ech, to bola dnes šichta....jpg
Ech, to bola dnes šichta....jpg 576.32 KiB thumb_up0thumb_down

21.04.2008 - 19:06:09
00
keyboard_arrow_up