aj áno, ale nie v paneláku :D
28.06.2019 - 11:23:02
00
Vida, ani mně nenapadlo, že bych to mohl zkusit po schodech. :) Prostě jsem to vzal pod paží a nesl.. Ovšem když opravovali výjezd ze sklepa. Už je v pořádku, tak si to zase tlačím. Někdy s dopomocí, někdy bez. Ale taky se mi to zdá slabé. Vyzkouším ty převody, jak tu někdo psal...
05.07.2019 - 11:41:27
00
Ta podpora je uplne nanic. Zkousel jsem to jak se jen dalo a uplne zbytecna vec a bolavej prst :(
09.07.2019 - 21:58:53
01
Včera jsem to řešil s prodejcem , rovnou mi řekl , že podpora chůze je u Yamahy špatná . A že on jako prodejce s tím nic nenadělá (žádný update SW nemá)
.
Ještě bych se zeptal na jednu věc
Máme motor PW-X , tzn v menu je 5 stupňů podpory (eco+ , eco, std, high, exp)

Když přepnu ze STD na HIGH , tak necítím, že by mi motor zvýšil výpomoc (podle prodejce to tak je správně)
Jak to funguje u vás ?
10.07.2019 - 07:53:15
00
steve4 napísal:
Manželka bola z toho tiež sklamaná, ale da sa stým žiť, nesmiešmu mu absolutne nič pomahať,pôjde a aj do prudkeho kopca, ale (velmi) pomaly. Ak mu začneš pomahať, akoby to začalo vypinať. (Haibike sduro hard seven-2019)

Tak som to vyskúšal naporiadok a ako tu niekto odporúčal, prehodil som na ťažký prevod a výsledok :clap: .
Bežne, keď idete do kopca mate ľahký prevod, keď to už nejde zosadnete a prevod zostane a bike ide na podporu pomaly. Prehodte na najtažší prevod... Žene to výrazne pomohlo, bike ide výrazne rýchlejšie.
10.07.2019 - 08:33:04
01
Mne na Steps 8000 to funguje rovnako, najprv som myslel, že je niečo zle, keď to na podporu skoro vôbec nešlo, samozrejme na ľahkom prevode. No keď som zaradil najťažší prevod, ide ako po masle. No bude to trocha otrava pre každým strmým kopcom prehadzovať. Našťastie je len málo takých, kde človek s e-bikom nevyjde v sedle.
11.07.2019 - 08:40:52
00
aj na bosch cx motore to na najlahsom prevode skoro nejde, na najtazsom to ide skoro 7km

treba najst kompromis medzi sklonom povrchu a vhodnym prevodom

ale mohli to vymysliet na tempomat, komu sa chce stale drzat to tlacidlo...
11.07.2019 - 08:51:09
00
PetrAT napísal:
Včera jsem to řešil s prodejcem , rovnou mi řekl , že podpora chůze je u Yamahy špatná . A že on jako prodejce s tím nic nenadělá (žádný update SW nemá)
.
Ještě bych se zeptal na jednu věc
Máme motor PW-X , tzn v menu je 5 stupňů podpory (eco+ , eco, std, high, exp)

Když přepnu ze STD na HIGH , tak necítím, že by mi motor zvýšil výpomoc (podle prodejce to tak je správně)
Jak to funguje u vás ?

Ahoj. Tak ze začátku to tak vypadalo. Protože jsem to asi jen neopodstatněně zkoušel. Ale teď když jedu celou dobu do kopce na STD a pak v prudkém stoupání přepnu na HIGH, tak to jde poznat jak prase. Zabere a musím rychle řadit těžší (rychlejší) převod, protože mi nohy náhle jedou velice lehce. HIGH jen v prudkých kopcích, kde ti STD nestačí a poznáš to. :)
11.07.2019 - 19:01:19
00
Bud:
A máš nad tím High ještě vyšší EXPW ?
12.07.2019 - 07:48:50
00
PetrAT napísal:
Bud:
A máš nad tím High ještě vyšší EXPW ?

Ne, to už nemám...
15.07.2019 - 08:12:47
00
No po viac násobnom vyskúšaní tlačenia v rôznom teréne konštatujem, že s prípomocou sa dá žiť aj keď nie je zďaleka ideálna. Treba prehodiť na rýchlo a plnú elektriku.
19.09.2019 - 10:27:19
00
keyboard_arrow_up