Ja neplacem, ja len tvrdím, že človek manuálne pracujúci, nikdy nebude tak dobrý, ako duševné pracujúci( v cyklistike..) Ale ja som sa s tým zmieril už zas jazdím sám a tak ako ja chcem a hlavne koľko zvládnem
27.07.2019 - 12:56:15
01
Hosť napísal:
A srb nema pravo bicyklovat???


Ty to mas v hlave velmi pomylene. Nezijeme v socializme kde stat rozhoduje o tom, kto moze co robit. Kazdy si moze vybrat kde nastupi do prace, a ked podpise pracovnu zmluvu, vyjadruje tym svoje slobodne rozhodnutie.

Ked chce Srb bicyklovat, tak si asi nevyberie pracu na ropnej plosine v Atlantiku.
27.07.2019 - 12:59:21
01
PetoPeto21 Ale veď o to ide. Prispôsobím sa životu, hlavne nech som zdravý. Však tu 99 percent z fóristov jazdíme pre radosť... Ja osobne najradšej jazdím sám a nemusím sa prispôsobovať :)
Veď je to super, že robíš niečo pre seba a neskončíš po robote niekde v krčme...

k téme: Dnes sme to riadne vychytali. Tešil som sa na MTB v Topolčiankach. Škoda...
27.07.2019 - 13:04:34
03
Ja mam aj fyzicky aj psychicky tazku pracu. Pretoze kapitalista chce od pracovnika nemozne.
Ked Srb nepodpise taku pracu dobrovolne, tak zostane nezamestnany. Lebo system a podnikatelia to zariadili tak ze vhodna dobre platena praca bez namahy tam nieje.
Sikovny clovek obsadi zlaty pramen a zabarikaduje sa pri nom a co zvysi pre ostatnych ho nezaujima.
Ked zbierate cucoriedky tak vas nezaujima co zostane zvieratkam.
Ten clovek ci nema nemoze za to ze je chory a nesikovny. Mozno je sikovny v niecom inom a ak tazko lacno pracuje, tak vy sikovni si lacno kupite a lacno pouzivate jeho vyrobok.


Naposledy upravil zaman dňa 27.07.2019 - 13:30:45, celkovo upravené 2 krát.

27.07.2019 - 13:13:23
00
Hosť napísal:
Ja mam aj fyzicky aj psychicky tazku pracu. Pretoze kapitalista chce od pracovnika nemozne.

este raz kedze na prvykrat nepreslo
Hazard napísal:
Každý má v živote možnosť voľby - len niekto sa preberie neskoro...
27.07.2019 - 13:26:50
02
Možnosť voľby, keď sa narodís do rodiny fetosov a alkoholikov 😂
27.07.2019 - 13:31:02
01
na toto len jedno...stratene existencie
27.07.2019 - 13:37:25
01
ja nejak nechápem, čo sa tu toľko rieši... Vuk nám stále nepovedal, čo robí, iba že sú všetci naokolo zlí a môžu za jeho nešťastie... Každý má možnosť voľby, to že to nevidíte kvôli bariéram (spoločenský status, lenivosť, choroba, neschopnosť, nevôľa, doplňte si sem, čo chcete), ktoré vám obmedzujú to vidieť ešte neznamená, že to nie je pravda... A už tu nechajte tému práce a radšej pokračujte v sťažovaní sa na to, že je moc teplo, moc zima, veľa prší, málo prší, je búrka, nie je búrka, fúka, nezafúka....
27.07.2019 - 13:38:13
01
Jackob47 ja si za systemovy lupus sam nemozem a zamestnavatelia nemaju radi marodov. Ludia okolo niesu zli. Len ja neviem nic robit poriadne. Upeciem tortu, ale skaredo, varim sice chutne, ale dlho mi to trva, tazsiu muzsku pracu nezvladam, lebo som strasne slaby a zenske prace na estetiku nezvadam a pokladnicit, ci nieco s datmi nestiham na rychlost, lebo sa takmer vzdy pomylim. Aj tu upravujem prispevky, lebo si este na nieco ine spomeniem, alebo si uvedomim, ze som napisal nieco nezrozumitelne. Nemam vlohy na nic. Z anglictiny na konci roka dostatocny, len aby sa ucitelka so mnou nemusela trapit dalsi rok. Z ostatnych som prospel s vyznamenanim a od ostatnych ziakov som bol popredu. Aj Einstain, ci Karel Gott, bol vo svojom obore nepochopeny za mlada. A to len preto, ze bol iny. A sprosti ucitelia chceli, aby sa drzal toho, co chcu oni a nebol iny, tak ako niektori chcu lavakov naucit pisat pravou rukou. Mam vybornu logiku, ale musim mat na to cas, Vsimam si detaily ktore niekto povie a to chvilu trva, aby som si rozmyslel, co im na to odpoviem a pripadne najdem protiodpoved proti ich nechapavej odpovedi. Zamestnavatelov som na pohovore 4 prechytracil protiotazkou. Nemozem za svoj psychycky problem. https://www1.pluska.sk/regiony/michal-iq-160-nevie-najst-pracu-ani-frajerku
https://dennikn.sk/493821/sefka-mensa-slovensko-mnohi-nasich-clenov-su-nezamestnani/
https://www.cas.sk/clanok/257089/mladen-koleny-je-clenom-mensy-mam-iq-132-ale-uz-dva-roky-som-bez-prace/
zamestnavatelia potrebuju poslusnych nechapavych otrokov, co nebudu rozmyslat, ale poslusne pracovat ako stroje a mozu ich zodrat, bez toho aby protestovali.

KONIEC OT, ak nikto uz mi neodpovie. Kto nepochopil moj problem, jeho problem. Ale nech mi uz neodpoveda. Kto pochopil, spoznal preco nemozem bicyklovat a nech sa podla toho zariadi. Dakujem.
pravopis opraveny, lebo pisem na rychlost.
27.07.2019 - 14:15:27
01
Hosť napísal:
zamestnavatelia potrebuju poslusnych nechapavych otrokov, co nebudu rozmyslat, ale poslusne pracovat ako stroje a mozu ich zodrat, bez toho aby protestovali.


zamestnavatelia ktori platia slusne peniaze hladaju presny opak toho co si napisal
27.07.2019 - 16:45:48
07
Že ja blbec som sem dnes klikol. :headbang: Čítať Vuka a PetaPeta to je rovno na zavesenie na luster ešte k tomu to depresívne počasie.
27.07.2019 - 16:47:47
010
Hosť napísal:
zamestnavatelia ktori platia slusne peniaze hladaju presny opak toho co si napisal

Na to ja nemam komunikativne, navrhovo programatorske, dizajnerske a cudzojazycne schopnosti vhodne na riadenie cinnosti inych alebo zhananie zakazok a obalamutenie zakaznika aby suhlasil s mojim navrhom, kedze by som sa na porade s kazdym pohadal a ani vodicske schopnosti.
Ja viem vyriesit rebus a najst chybu v zadanej otazke a pridat 3 dalsie neexistujuce riesenia kvizu, ked si vylozim chabo zadanu otazku schvalne inak.

Zase mi odpisal clovek co ma nechape.

A v hladovej doline taky zamestnavatel nieje.

A k pocasi. 40km s tdf jazdcami som natazko do kopca slapal bez prestania na trenazery. Neprsi, ale riskovat prechladnutie nebudem. Marodov v praci nemaju radi. Buduci tyzden idem tiez niekam, tak zase nebude jazda.
27.07.2019 - 17:12:49
01
A ide druhá vlna dažďa
27.07.2019 - 17:26:56
00
Pozerám , že na západe začalo pršať , tak sa to hneď prejavilo v tejto téme :D
27.07.2019 - 17:34:37
00
Hosť napísal:
...... Aj tu upravujem prispevky, lebo si este na nieco ine spomeniem, alebo si uvedomim, ze som napisal nieco nezrozumitelne......


jaj tak preto mas vynimku na to editovanie, uz to chapem. Pekne gesto od adminov.
28.07.2019 - 01:16:46
00
keyboard_arrow_up