Tak to naše chúďa, mal tiež ten chránič nepoškodený. Bola len farba odskočená.
No technik v Holandsku od Treku, strhol ten spodný chránič.....a bolo to jasné.
No čo ti poviem, Carbon pod tým na maderu.
Reklamácia samozrejme zamietnutá.
Deštrukcia rámu po náraze.
Keby som to sám strhol ani to nereklamujem, len čo som stratil dva týždne.
13.08.2019 - 14:22:11
00
Tie plastove chranice su pruzne, naraz im velmi neublizi, zrejme su tam len proti poskriabaniu a drobnym odskocenym kamienkom, naraz neabsorbuju. Ale tak pripadna demolacia je myslim lahko opravitelna a nestoji to ani majland. Reklamovat tam imho nie je co, aj od stola vidim, ze to dostalo ranu zospodu, chranic je odreny.
13.08.2019 - 14:41:16
08
no karbón aspoň dáš opraviť, ja mám hlinikový rám Ito chránič nie je odretý ani trochu v tom mieste
13.08.2019 - 14:45:12
00
neviem aky odtien ruzovych okuliarov mas na ociach, ale plastovy chranic je preliaceny a do ramu si dostal riadnu šupu tam kde je sipka resp vlnovky. je to vyslovene tvoja chyba, co chces reklamovat nerozumiem :) to aj ked naburas na aute to ides reklamovat ze si si pokryvil plechy?

Prílohy:

náraz.png
náraz.png 5.09 MiB thumb_up0thumb_down

13.08.2019 - 15:01:32
025
nedotknuty :-D
13.08.2019 - 15:11:53
021
Fakt nechápem ako mohlo majiteľa napadnúť ísť túto demoláciu reklamovať. Riadnu ***** musel ten rám dostať od spodu.
13.08.2019 - 15:14:17
011
Ako skús reklamáciu....no myslím z tých fotiek, že ,,nepochodíš".
Mne sa snažili chalani z Bajkule pomôcť ako sa dalo...no presne ako píše Hack3r, búračka je len chyba jazdca.
Manželka si tiež nepamätám, že by tak brutálne niekam narazilo spodnou časťou rámu.
A ako vravíš, vyriešil mi to MAMO carbon.
13.08.2019 - 15:15:47
00
toto ma hlinik, takze oprava nehrozi. no myslim ze jazdit sa na tom bude dat dalej, nie je to kriticke miesto a je takto od oka "len" preliacene a teda by sa ta demolacia nemala nijako dalej šíriť
13.08.2019 - 15:18:35
02
Vidím, že hliník. Osobne by som to jazdil ďalej...do zodratia.
13.08.2019 - 15:20:27
00
Ja som pri podobnej nehode ukecal vyrobcu na crash-replacement, kupil novy ramovy trojuholnik za zvyhodnenu cenu a stary mi dekoruje stenu.
13.08.2019 - 15:32:17
05
písal som že ten chránič nie je odretý, nie že nie je preliačený ako mi Hack3r ukazuje na fotkách, odretý som myslel od skaly alebo hocičoho čo to sposobilo, umyl som to a je jak nový, ak by som to mal prehnane prirovnať tak ako keby auto po buračke nemalo ani škrabanec.
a chlapci prosím čítajte pozorne lepšie, od reklamácie nečakám že mi to uznajú :) a ako som písal ani by som tam nešiel keby som nejakú šupu ranu cítil, počul a bol si vedomý že je to vyslovene moja chyba.. ale veď nemám čo stratiť, neuznajú jazdím ďalej.. len mi riadne klesla hodnota biku
13.08.2019 - 15:55:15
00
Ten plast je pruzny, nemusi niest vazne stopy. Ked das do tricka skleneny pohar a hodis o zem, tricko tiez prezije bez ujmy, to ale neznamena, ze pohar sa roztriestil chybou materialu. Reklamaciu samozrejme skusit mozes, je to tvoje pravo, ale asi by som sa trochu hanbil stracat cas svoj aj obchodnikov.
13.08.2019 - 16:02:43
013
viem čo mi chceš povedať ale ten plast už škrabance má od iných nárazov a takýto náraz ostane bez stopy? ale to je jedno, náraz tam proste bol
čo ja viem, nehanbím sa, treba skúsiť, nikdy nevieš, už iné absurdity okolo mňa z počutia sa vyreklamovali
13.08.2019 - 16:15:05
00
tomas-g napísal:
písal som že ten chránič nie je odretý, nie že nie je preliačený ako mi Hack3r ukazuje na fotkách, odretý som myslel od skaly alebo hocičoho čo to sposobilo, umyl som to a je jak nový, ak by som to mal prehnane prirovnať tak ako keby auto po buračke nemalo ani škrabanec.


napisal si, ze je nedotknuty
13.08.2019 - 18:48:08
00
obcas by aj kupujuci potrebovali feedback od predajcu. lebo predajca obcas "vyreklamuje" aj nieco co evidentne bola chyba kupujuceho len aby si udrzal dobre meno a ludia boli spokojny. no nazor na takych ma vlastny. ram ocividne buchnuty - alebo teda daj teoriu ako sa toto mohlo inak stat? je to hlinik - opavit sa to neda. jazdit sa na tom da - no deformaciou trubky mohlo vzniknut pnutie a moze prasknut zvar co je blizko. jazdil by som dalej a setril by som na novy ram.
13.08.2019 - 20:44:46
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up