Kliknutím prejdeš na
bbbcycling.com
Reklama
scarinko napísal:
Ok najdi foxu okolo 1500g s RL za dve kila :)

By ma zaujimalo ci to robia aj novsie modely alebo len tie nase stariny

Ja som mal Rebu za 3 kila (ročník 2013), ale som zmierený že za FOX dám viac. Získam hádam bezstarostnosť, pohodlie, dúfam že aj nastaviteľnosť a radosť z jazdenia. Mám pocit, že so starou dobrou pružinovou Torou 80mm som si v teréne viac užil...

Keď sme pri vidliciach, tak aj FOX to má tak drbnuto urobené ako RS, že vidlica sa ťahom lanka odomyká? Ide mi o to, že keď pri FOXe odstránim lock z riadítok tak bude nonstop odomknutá? Nemám záujem o žiadne locky z riaditok a neviem či sa dá taká Factory vôbec kúpiť.

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

09.08.2019 - 21:39:25
Ja bez locku na rajdoch neviem fungovat. Dupacky v stojke s hupajucou vidlou by ma znechucovali. Toto opacne zamykanie malo RS tusim dva alebo tri roky a potom zistili ze je to uplna kktina a vratili sa naspat k povodnemu zamykaniu tahom.
09.08.2019 - 21:48:32
Ja som lock využil len skusmo pri dlhých asfaltových presunoch a nemal som žiaden problém ho vtedy zapnúť z korunky. V teréne ho nevyužijem, nedupem tak aby som sa hupal, jazdím frekvenčne.

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

09.08.2019 - 21:54:12
Tak ja jazdim trochu inac ale tak to je normalne, kazdy sme iny.
09.08.2019 - 22:14:24
scarinko: Ja som min. rok vychytal akciu na FOX Float 32 za 210 € aj s RL. Ked je clovek trpezlivy, zvycajne sa zadari.
09.08.2019 - 22:29:34
No a teraz povedz kolko vazi, lebo co viem tak 1800+
09.08.2019 - 22:56:22
Neviem, nevazil som ju, ale menil som ju prave za rebu.
09.08.2019 - 23:00:18
Co servis? Vies to poriesit sam alebo posielas do servisu?
09.08.2019 - 23:23:40
scarinko napísal:
Tak ja jazdim trochu inac ale tak to je normalne, kazdy sme iny.

Ja nie som úplne proti locku, len nech nie je preboha na rajdoch s ďalším zbytočným bowdenom :) Mal som na rajdoch kedysi lock a pre nevyužitie šiel dole... A 1500g FOX s Kashimou asi za menej ako 800€ nebude :(

10.08.2019 - 12:04:01
No a preto mam stale tu blbu rebu :)
10.08.2019 - 18:23:15
Ahojte. Nepoznate prosim niekoho v okoli Noveho Mesta nad Vahom kto by vedel zoservisovat vidlu rockshock recon gold? Nefunguje mi uzamykanie. Stale je odomknuta a aj tak by sa asi zislo pozriet ju. Bude mat 4 roky a zatial sa s nou nic nerobilo. Vdaka
10.08.2019 - 22:43:28
Zdravím aký olej do RC kage r, a ako ho vymeniť doma?
13.08.2019 - 19:10:28
scarinko napísal:
no raz davnejsie to uz spravila ale to bola uplne sfuknuta az tak ze som chytal v beskydoch dorazy tak som ju musel radsej zamknut a aj tak sla skoro 80% sagu dole. Ale Dano vtedy povedal ze tam bolo tragicky malo oleja v nohach a ze to RS tak predavalo ako nove. Odvtedy bolo viac ako dva roky pokoj a az teraz. Len mi to prislo divne kedze to bolo tak kratko po servise. Pisal som to kamosovi a vravel ze uz na nejakej RS kupoval v afinise kruzok s malinko hrubsieho materialu a odvtedy pokoj a vidla nepustala vzduch do noh tak mozno to tak asi spravime. Uvidime ked rozoberieme.

Nevieš ktoré konkrétne tesnenie to spôsobuje? Mám rovnaký problém s revelation 2014, mesiac po servise a výmene komplet tesnení už 2x vyrazené ľavé gufero a strata tlaku, prípadne presný postup ako nasadzovať tesnenie tu niekto spomínal. Dík.

https://www.strava.com/athletes/18616226

14.08.2019 - 00:16:32
Zatial nie, este som sa nedostal k tomu to rozoberat. Ale zihadlo 5 urcite vie, tusim ich rozoberal uz mraky
14.08.2019 - 00:17:17
ako som písal na vnutornej nohe ,okolo tiahla čo vychádza von, to je miesto ,kadial pretlačí vzduch z negatívnej komory von do nôh a vyrazí potom gufero.... ako spomínal Skarinko dať tam kusok hrubšie tesnenie a bude klud...
fox to ma ošetrene jednoducho namiesto komory pružinka... a tesnenie piestu hrubým plochým kružkom nie O kružkom. takže ten nikdy nesfukne...

bikujem pre radost...

14.08.2019 - 06:34:40

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty ~ Vidlice a tlmiče ~ Odpružené vidlice)