Kliknutím prejdeš na
www.bianchi.sk
Reklama
..netreba to brať osobne ;). Výnimky potvrdzujú pravidlo.
29.08.2019 - 11:57:23
Tak ale tu sme na MTB fore. Najradsej by som na cesty ani nevyliezol, no ak sa chcem dostat do lesa tak musim.
-okrem toho, skus si jazdu v Bratislave pocas spicky ;)

nie som lenivec ani tucniak, nepotrebujem ebike | nocny vyjazd - najlepsi vyjazd
2018: 8853 km | 2019: 9729 km (MTB) | 2020: 335

29.08.2019 - 12:01:28
Stretol som dnes ukážkového keketa. Predbiehal dodávku tak, že ju takmer čuchol a zároveň ohrozil peších na kraji cesty, bolo to o chlp.

Ten keket bol na bicykli. Ak ste niekto boli na asfaltke na Popradskom plese, viete asi ako je široká a viete si asi predstaviť koľko tam dnes bolo ľudí keďže je pekne a sviatok. Z vrchu chádzala dodávka ktorá musela každých pár metrov stáť aby sa ľudia mohli bezpečne vyhnúť (č jednej strany je stena/les a z druhej zráz), ale niekto proste potreboval trhnúť PR na Strave a rozhodol si to šupnúť okolo nej keď práve brzdia v zákrute aby sa vyhli turisti.

Chlapče keď toto čítaš tak ti ďakujem za to, že aj vďaka tebe si teraz viac ľudí myslí, že všetci cyklisti sú bezohladní pičusi a ver mi byť jedným z tých ľudí čo museli uskakovať do priekopy hodím ťa aj s bicyklom do Hincovho potoka.

Teraz ma môžte ***** ako toho chlapíka čo sa sťažoval na neosvetleneho cyklistu v Bratislave a dať mi aspoň na mesiac ban za vulgarizmy.
29.08.2019 - 12:15:08
Ale musis uznat, ze to iste si mohol napisat aj bez vulgarizmov alebo ich vybodkovat.
29.08.2019 - 12:22:26
Flyingdutchman - preco, ved mas pravdu. A mal by som aj zopar tipov kto z fora to asi bol

nie som lenivec ani tucniak, nepotrebujem ebike | nocny vyjazd - najlepsi vyjazd
2018: 8853 km | 2019: 9729 km (MTB) | 2020: 335

29.08.2019 - 12:22:54
#aj ja

Deep Down & Dirty

29.08.2019 - 12:39:06
Ja som dnes stretol podobného týpka. Zastal som na červenú a o pár sekund sa vedla mňa preženie chlapík na krosovom biku ako keby to preňho neplatilo. Potom sa čudujeme že vodiči pindajú ...
A samozrejme nemal ani prilbu, ale kompresné podkolienky ano. Športovec

Jazdím tak aby ma to bavilo a nie bolelo!

29.08.2019 - 13:06:23
To tak z popisu viete kto to z fóra bol? :D Ja určite nie :)

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

29.08.2019 - 15:14:30
vikino1
Mozno mal kompresne podkolienky zo zdravotnych dovodov. Mozno trpi na zapal zil.

flying-dutchman17
Ja stravu nemam rad. Je neuveritelne zlozita. Vsetko nezname anglicke slova. Kopec preklikavacik. Ja som ju parkrat pouzil a meria to zle, lebo som neprepol z topanky na bik. Segmenty ako mi kamarat ukazal mi to neukazuje a podla stravy by som v lese zabludil. Mapy.cz su offline a po slovensky a ziadne zbytocne nastavovacky. Ani som tam nenasiel kde sa dava autopauza. Podla stravy tazko pojdem po niekoho trase. To nieje pre rekreacnych turistov, ale pre pretekarov.
Ja som sa naposledy ponahlal, ked sa nad hlavou zbieralo burkove mracno, ale ani vtedy som sa nechcel zabit. Radsej prist mokry ako v rakve. Cesta s premavkou aut nieje pretekarska draha. Nikto ju neuzavrel na pretek.

2019 - 2051,25km, 32 949m, 69x. 35h trenazer.

29.08.2019 - 15:37:26
iron.hide napísal:
.........-okrem toho, skus si jazdu v Bratislave pocas spicky ;)

To je presne to čo som napísal: skúsenosti ;) . Nebudem sa trepať na švih počas dopravnej špičky keď mi je nad slnko jasné že cesty budú upchaté nervóznymi vodičmi a ešte sa im budem pliesť popod nohy ja . A ak sa aj dostanem do špičky, tak improvizujem. Minulý weekend...cesta z PP do Smokovca...opravujú cestu...dlhý úsek je riadený semaforom....púšťa raz jeden smer, potom opačný...na červenej sa nazbieralo cca 50-tka aut a ja....odopol som tretry, zišiel na chodník pri ceste a odšlapal si ten kus radšej peši . Tam kde sa cesta už rozširovala o druhý pruh som nasadol a spokojne išiel ďalej. ;)

Jazdím len cestu ♥...

29.08.2019 - 17:10:24
peso a na biku ? si sa zblaznil nie. :lol:
Raz som jednemu soferovi co mal poznamky na moju drzu jazdu zadrel ze ja som cyklista pre mna znacky neplatia a islo ho porazit :D

Inak tiez na okreskach nemam problem ale prijemne mi to rozhodne nieje ale vacsina obieha s dostatocnou rezervou.

vukie ty si ako kamarat, hocijake tempo nad 20kmh je prenho pretekanie a ma vzdy poznamku ze naco sa budem ponahlat. Ty si rovnaka konzerva ako on a nevies si rozsirit obzory.

Ponukam 3D tlac !!!

29.08.2019 - 17:33:09
Robio Zeby sa vukie po dvoch rokoch vratil na zavolanie? :)

https://www.strava.com/athletes/22562767

29.08.2019 - 20:57:23
niesom vukie, ale aj ja jazdim nad 50km. Strava je pre amaterskych aj profesionalnych pretekarov, segmenty su tam na to, aby sa dalo urcit kto je prvy a aby som dosahoval nove rekordy. Aj dieta vie ze taketo hodnotenie je pretekanie. Nejde o rychlost. Ak bude strmy vyslap a pojde naplno napr. Nairo Quintana 15km/h a na tom segmente bude prvy, tak je to pretekanie. lebo ide o to kto je prvy, nie akou rychlostou siel.

2019 - 2051,25km, 32 949m, 69x. 35h trenazer.

29.08.2019 - 23:28:27
používam stravu, pretekár nie som a na segmenty prdím..netreba brat veci tak čiernobielo

športom k radosti

29.08.2019 - 23:53:16
Ja mam rad segmenty, vzdy si rad pozriem a zanalyzujem moju trasu, porovnam s historiou a tak, je to proste zabava a tiez niesom ziadny pretekar. Bojovnost a superenie maju ludia v krvy, preto su sporty take popularne.

Ponukam 3D tlac !!!

29.08.2019 - 23:57:06

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo ~ Wattmetre)