zdravim .idem na 2 tyzdne do l.jana.vedeli by ste poradit dake vylety na cestny bicykel.. do max cca 100km .alebo dopravit sa niekde vlakom a potom spet...ale aby boli vhodne cesty pre cestak.vdaka za rady a info
28.08.2019 - 18:27:09
00
L.Hrádok - Hybe - Východná - Važec - Štrba - Svit - Poprad.....z Popradu do Smokovca a popod Tatry cez Vyšné Hágy na Podbanské a naspäť do L.Hrádku.

Alebo to isté ako vyššie spomínané, ale zo Štrby na Štrbské Pleso , alebo cez Mengusovce na Vyšné Hágy , prípadne zo Svitu cez Batizovce , Gerlachov do Tatranskej Polianky.

Prípadne ostať "dole" pod Tatrami a zo Štrby sa motať cez dedinky Lučivná, Šuňava,.....alebo zo Šuňavy do Lipt. Tepličky....odtiaľ cez Vikartovce do Popradu.

Alebo okolo Liptovskej Mary. Trochu viac aut, ale to neriešim 8) .

Možností je dosť ;) .....
28.08.2019 - 22:44:09
01
Dik za info.to by mohlo byt celkom slusne.islo mi hlavne o to aby boli cesty pre "cestne"kolesa aby som neoprravoval defekty kazdy km😄😄
30.08.2019 - 16:23:00
00
Dávam na inšpiráciu včerajší výjazd po Liptove: https://www.strava.com/activities/2661802072
Každopádne zjazd z Prievalca do Partizánskej Ľupče je miestami dosť rozbitý, takže možno by sa oplatilo ísť to opačne, do Lúžnej je fajn asfalt.
30.08.2019 - 18:45:31
00
tak uz aj ziarska ,dolina.lip.mara bola super..ale toto bola fantazia...

Prílohy:

rrr.jpg
rrr.jpg 91.06 KiB thumb_up0thumb_down

10.09.2019 - 21:23:41
02
Ja presne túto istú trasu prejdem v roku asi 20-krát (aj opačným smerom .......len štartujem z LH ) . Čo hovoríš na cesty, premávku, výhľady ??
11.09.2019 - 19:36:44
00
je to super.
akurat flakovali cestu cestari z podbanskeho do pribilyny tak bol taky poprasok kamienkou asi kvoli pretekom co budu..tak som sa bal defektu..
z podbanskeho na strbske..zaberacka (aspom pre mna).ale prijemna...zo strbskeho do vysokych tatier super zjazd..aj dolu do popradu..akurat tu bola zuzena cesta daco opravovali v dlhom useku..z popradu do svitu je cesta kusok bez krajnice.takze...auta...ale nastasie nie vela..a zo strby do lip.jana.super aj kopce aj dolu...
takze aut celkom pomenej...aj ked sa da natrafit na...cesty OK vyhllady SUPER.
momentalne NAJKRAJSI vylet na cestnom aky som absolvoval...
12.09.2019 - 10:34:29
01
SC2018 napísal:
.
momentalne NAJKRAJSI vylet na cestnom aky som absolvoval...


.... a preto jazdím len a len cestu . Krásne výhľady, šoféri-turisti v Tatrách celkom ohľaduplní a hlavne v určitý čas prázdne cesty pretože premávku poberie diaľnica :y: . Po ďaľších výjazdoch by si napr. zistil že z Popradu vedie do Svitu cyklochodník a dá sa krásne vyhnúť premávke medzi Popradom a Svitom, že zo Štrby vedie do Važca vedľajšia cesta s výborným asfaltom a nulovou premávkou, že sa dá ešte pridať pár km cez obec Šuňava a prípadne pridať ďaľších cca 17km až do obce Liptovská Teplička odkiaľ sa dá vrátiť zasa naspäť do Popradu,....atď,atď ;) . Nabudúce :) .
13.09.2019 - 20:09:43
01
keyboard_arrow_up