Ja nemam v kuchyni miesto takze aj ten jeden je dost. Na nejake triedenie neni moznost. Akurat velke plasty a krabice davam zvlast.
Kos sa vacsinou vynasa ked sa ide niekam von cize brat cely smetiak .... Ale tak niekto chodi von len koli smetiam. Mne tie igelitky budu chybat, nosim v tom aj do roboty jedlo, veci, hoci o hocikam, je to male skladne lahke.
01.09.2019 - 18:56:27
00
Krabicu ale potom odnesies autom, typujem, nie peso cez pol sidliska


Áno autom cestou z práce. Do práce musím jazdiť autom.
01.09.2019 - 18:57:51
00
Nehanim auto, len ze ta igelitka je casto sikovnejsia ako krabica, aj ked krabica je ekologickejsia ...
01.09.2019 - 18:59:57
00
@lapaloma Byvam v malom meste, do najblizsieho obchodu mozem ist aj v papuciach. Ale ano, ak som na nakupe niekde mimo, autom, tak ju samozrejme dam do auta. Aj ked auto mam, snazim sa cestovanie nim obmedzovat na nevyhnutne.
scarinko vidis, opat je to o pohodlnosti :) tiez ma to otravovalo, ale zvykol som si. Priatelka je vyskumnicka v bioekonomike a lesnictve, takze mame urcene nejake pravidla a snazime sa ich dodrziavat.
01.09.2019 - 19:05:28
02
V aute mám dve skladacie prepravky, samozrejme niekedy ich tam zabudnem dat naspäť, vtedy spomínané krabice.
Inak, keď si tak uvedomujem, tak igelitky mám len z maratónov :)
01.09.2019 - 19:09:55
01
lapaloma napísal:
Nehanim auto, len ze ta igelitka je casto sikovnejsia ako krabica, aj ked krabica je ekologickejsia ...


Preto som napísal, že bývam v RD, lebo si uvedomujem, že mám jednoduhšiu manipuláciu s nákupom.
01.09.2019 - 19:15:55
00
Asi som divny, krabice len nudzovo, zle sa to nosi, treba to zas nosit do kosa. S prepravkami som to skusal ale v aute to zavadzia a ako andrej pravidelne som to zabudol vratit do auta.

pa3km pravidla su fajn ak ta neobmedzuju, mne by to vadilo a otravovalo viac ako som ochotny znasat takze preto u mna nie.
01.09.2019 - 19:19:41
00
pa3km napísal:
@lapaloma Byvam v malom meste, do najblizsieho obchodu mozem ist aj v papuciach. Ale ano, ak som na nakupe niekde mimo, autom, tak ju samozrejme dam do auta. Aj ked auto mam, snazim sa cestovanie nim obmedzovat na nevyhnutne.
scarinko vidis, opat je to o pohodlnosti :) tiez ma to otravovalo, ale zvykol som si. Priatelka je vyskumnicka v bioekonomike a lesnictve, takze mame urcene nejake pravidla a snazime sa ich dodrziavat.

Si mal rovno povedať že si pod papučou :lol:
Ja už mám plastový pohár (z R+ koncertu, kde som ja ale nebol :( ) ešte musím kúpiť ešus a budem vybavený na cykloakcie :)
01.09.2019 - 19:21:18
00
scarinko Nejak zasadne ma to neobmedzuje, len sa snazim o minimalizaciu odpadu vsade kde sa da, to je cele. Snad nema kazdy postoj ako ty (len to prosim neber ako urazku)
01.09.2019 - 19:26:21
06
Je to sebec.Ale tiez to nemusi brat ako urazku....
01.09.2019 - 19:44:52
00
Schvalne som si zobrazil ignorovany prispevok a bolo v nom co som cakal :)
Ale ratal som s takymi reakciami ked som to pisal.
pa3km ja sa len tak neurazam :) to by som uz mal vela krat zmazane konto na tomto fore
01.09.2019 - 20:11:19
00
tasku som si kupil platenu taku co sa da zbalit do maleho vrecuska - sluzi uz niekolko rokov. tu mozes mat kludne stale v aute, zena v kabelke ......... moznosti je vela. do odpadkoveho zacali predavat sacky co sa casom rozpadnu - dokonca su tusim o par centov lacnejsie ako klasicke sacky. igelitku som uz par rokov nepouzil veru.
01.09.2019 - 20:28:27
02
No len tam je to o tom istom ako s prepravkami, musis ju nezabudnut doma a vratit do auta :)
01.09.2019 - 20:37:56
00
Ved to je jednoduche.. idem na nakup, ked dojdem domov veci vylozim, tasky poskladam a dam dakam ku klucom od auta.. takze najneskor na dalsi den rano cestou do prace ich tam berem.. alebo mat v aute 3-4 tasky a potom aj ked zabudnes nic sa nedeje je tam dalsia..
Ja teraz v lete nosim aj taku tu izolacnu malu tasku, deckam na zmrzlinu aby dosla domov v normalnom pozitelnom stave nie na kasu :)
Inak za mna prave igelitky su nanic, nic sa tam nezmesti a nic to neodnese.. velke platene kludne daju 15kg a pojmu minimalne 4 tie jednorazove takze nejdem jak vianocny stromcek
01.09.2019 - 20:51:41
07
lenže čo, keď tie plátené sú drahé
01.09.2019 - 22:01:03
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up