Caute.Pol dna odvzdusnujem brzdy a zadnu ani za b... nemozem dat dokopy.Packa pri stlaceni ide az ku gripu a aj tak to pod vahou nebrzdi.Uz som pretlacil aj cely objem kvapaliny.Moze byt problem v sram kotucoch?Mozu byt tensie ako shimano?Zda sa mi ze medzera medzi dostickou a kotucom je dost velka a preto mi to zrejme zabera az na konci...Kotuce su takmer nove...Alebo nejaka finta ako to poriesit?Dik
12.09.2019 - 17:11:07
00
Kotuce urcite nemaju nato vplyv, mam tu istu kombinaciu a brzdia. Odvzdusnoval si iba od prasata ku pake? Skus aj opacne, ako by sa origo malo. Popripade este zmacknut a uviazat paku na noc... Tiez som sa s tym po prvy krat vytrapil ale nakoniec to fungovalo :-)
12.09.2019 - 18:29:46
00
Jaiub napísal:
Kotuce urcite nemaju nato vplyv, mam tu istu kombinaciu a brzdia. Odvzdusnoval si iba od prasata ku pake? Skus aj opacne, ako by sa origo malo. Popripade este zmacknut a uviazat paku na noc... Tiez som sa s tym po prvy krat vytrapil ale nakoniec to fungovalo :-)
Ano,odvzdusnoval som od prasata ku pake,nakolko pri prasati bola hadica odpojena pri prevliekani cez ram...S prednou problem nieje,ta ide paradne.Tam som len pri pake skracoval hadicu...Skusit opacne?A co vlozim do paky,ked tam sa dava lievik?
12.09.2019 - 18:36:00
00
Do paky lievik s olejom, na skrutku na prasati hadicku vyvedenu do nejakej nadobky/sacku. Namackat paku, drzat, povolit skrutku, olej pod tlakom vytecie aj s pripadnym vzduchom, zatiahnut skrutku a zopakovat. Pokial skrutku nezatiahnes paku stale drzat stlacenu! Namackat, povolit, zatiahnut... Kukni youtube, je tam kopec videi...
12.09.2019 - 18:49:21
01
Jaiub napísal:
Do paky lievik s olejom, na skrutku na prasati hadicku vyvedenu do nejakej nadobky/sacku. Namackat paku, drzat, povolit skrutku, olej pod tlakom vytecie aj s pripadnym vzduchom, zatiahnut skrutku a zopakovat. Pokial skrutku nezatiahnes paku stale drzat stlacenu! Namackat, povolit, zatiahnut... Kukni youtube, je tam kopec videi...

A to stlacenie paky na noc?
12.09.2019 - 18:54:07
00
Normalne iba nechas na pake lievik s olejom, stlacis ju, niecim uviazes aby zostala stlacena a nechas par hodin/na noc.
https://youtu.be/39kX85XEXIA
12.09.2019 - 19:09:23
00
keyboard_arrow_up