Kliknutím prejdeš na
www.panaracer.com
Reklama
Tak skúsim kúpiť aj tú ASC-1

"Synku, při kažké sportovní akci není důležité jestli vyhraješ nebo prohraješ, ale jak moc se opiješ." Homer Simpson
"Ak je pivo vo vychladenom pollitri nie si alkoholik, ale fajnšmeker." Homer Simpson

04.10.2019 - 22:01:57
od vyroby som tam nemal ziadnu pastu. nechapem ani na co by tam bola. ked som menil odpruzenu vidlu za pevnu dal som tam obyc vazelinu a hotovo. aj to len koli bordelu, pukaniu a vode. inac by tam nemuselo byt nic.

bike je najlepsia droga - pretoze kazdy trip je uplne iny

05.10.2019 - 19:41:48
Aby som len neofrflaval.. :) nieco som pogooglil, mozno to niekomu este pomoze.. Karbon ako taky by s beznou vazelinou reagovat nemal, problem vsak moze byt jeho povrchova uprava, podla stupna kvality, ktora moze byt farebne nestala alebo dokonca "napucat". Toto nasledne moze byt problem napr. u sedloviek, ktore sa mozu az zakusnut v rame. Takze ked budem vychadzat z ponuky maziv od ParkTool, na karbon sedlovky, riaditka nic alebo pasta SAC-2, na loziska a bezne mazanie PPL-1 /uni mazivo/ alebo HPG-1 /uni len redsie, vytvara mensi odpor v loziskach/ a ofrflanu :smirk: ASC-1 /nesmie sa dostat do lozisk!/ by som ja osobne smrkol pod zavity a do spojov kov-kov, kde sa pozaduje ochrana proti korozii. A na zaver si odpoviem, nech ma moze katko zase zhasit, pod loziska hlavka u karbon ramu pojde PPL-1 :handshake:
08.10.2019 - 22:40:03