Tak skúsim kúpiť aj tú ASC-1
04.10.2019 - 22:01:57
00
od vyroby som tam nemal ziadnu pastu. nechapem ani na co by tam bola. ked som menil odpruzenu vidlu za pevnu dal som tam obyc vazelinu a hotovo. aj to len koli bordelu, pukaniu a vode. inac by tam nemuselo byt nic.
05.10.2019 - 19:41:48
00
Aby som len neofrflaval.. :) nieco som pogooglil, mozno to niekomu este pomoze.. Karbon ako taky by s beznou vazelinou reagovat nemal, problem vsak moze byt jeho povrchova uprava, podla stupna kvality, ktora moze byt farebne nestala alebo dokonca "napucat". Toto nasledne moze byt problem napr. u sedloviek, ktore sa mozu az zakusnut v rame. Takze ked budem vychadzat z ponuky maziv od ParkTool, na karbon sedlovky, riaditka nic alebo pasta SAC-2, na loziska a bezne mazanie PPL-1 /uni mazivo/ alebo HPG-1 /uni len redsie, vytvara mensi odpor v loziskach/ a ofrflanu :smirk: ASC-1 /nesmie sa dostat do lozisk!/ by som ja osobne smrkol pod zavity a do spojov kov-kov, kde sa pozaduje ochrana proti korozii. A na zaver si odpoviem, nech ma moze katko zase zhasit, pod loziska hlavka u karbon ramu pojde PPL-1 :handshake:
08.10.2019 - 22:40:03
00
Zdravim, chcel by som sa opytat cim mazete zavity, hlavove, kluky atd. Nechcem zacinat novu temu tak skusim tu. Zacal som po par rokoch skladat jedno HTcko a chcel by som to spravit poriadne. V minulosti som vsetko mazal obyc. vazelinou ale teraz ked pozeram tie ponuky tak som ostal zmateny. Viete mi prosim poradit? Aspon tak, ze zavity vo vseobecnosti - taka vazelina, zavit stredove zlozenie - hentaka. Pozeral som aj nejake videa len tak popri praci a tam pouzival chlapik rozne mazacie pripravky na roznych miestach. Napr. toto: https://www.youtube.com/watch?v=yUgGqOT9HQI
Dakujem.
23.04.2020 - 11:17:33
00
keyboard_arrow_up