Tu je problem, ze namiesto toho aby sport spajal, tak rozdeluje. Kazdy zijeme vo svojej bubline ako sa tomu teraz hovori. Ci uz su to preplacany neoliberalny IT-ckari, alebo ludia, ktorim v 15r boli ukazane dvere a staraj sa o seba ako vies...Cim viac sa tu budu preberat osobne zalezitosti, tym viac bude rozporov. Lebo...sice sme vsetci na jednej lodi, ale kazdy na svojej palube.
Vuka chapem, ale na jeho mieste by som si tu srdce nevylieval. Ma to asi taky vyznam, ako zobrat pred Hiltonom. Toto naozaj nie je "friendly" forum pre vsetky socialne vrstvy :) Ja sem chodim len z nudy a koli bazaru. Je to tu samy pacos :D
14.11.2019 - 21:08:40
07
"neoliberalny (sic) IT-ckari"

Uau! Chyba mi tam este "zido-bolsevicko-slobodomurarsko-jastersko-slnieckarski". A urcite by sa este dalo nieco prihodit.
14.11.2019 - 21:14:25
01
Kice, ze uz to neexistuje. Tam je problem.


Neexistuje? To nemyslíš vážne?
Tvoj milovaný boľševik nedodržal, čo sľúbil?
Jednoducho ťa odr..bal?
Nedokázal udržať istoty pre všetkých? Ľudia si predsa zaslúžia istoty.
Neuveriteľné
14.11.2019 - 21:14:49
03
lto napísal:


Parkujes svoje SUV na mieste pre invalidov, neplatis faktury..na dovolenku na Bahamach mozes zabudnut...pekna predstava :-D.
Ma to svoje plusy, akurat treba domysliet ako predist zneuzivaniu toho systemu..


Naposledy upravil user_id dňa 14.11.2019 - 21:20:36, celkovo upravené 1 krát.

14.11.2019 - 21:16:10
00
IngVisitor napísal:
"neoliberalny (sic) IT-ckari" Uau! Chyba mi tam este "zido-bolsevicko-slobodomurarsko-jastersko-slnieckarski". A urcite by sa este dalo nieco prihodit.


Vdaka. Este pravicovy som zabudol.
14.11.2019 - 21:20:16
00
Kice napísal:
Tvoj milovaný boľševik nedodržal, čo sľúbil?

Ja mozno aj chapem, co Vuka stve...

no to nie je chyba systemu a demokracie... to je chyba vlady...

len taki ludia to nechcu/nevedia vidiet, pochopit, priznat...
14.11.2019 - 21:51:12
00
lto napísal:
No davat fotky rady ludi na potraviny v state, kade sa prehnal 2x vojnovy front par rokov po vojne, to je naozaj vtipne.
Ale s tymi radmi k lekarovi to je niekde realita. A kolko je cakacia doba na vysetrenie alergie? :D /tam sa sice nestoji, objednava , ale ../

ziadna ak ides na sukromnu kliniku :) robi sa to v ramci vstupnych testov resp vies si to osobitne zaplatit.
14.11.2019 - 21:54:50
00
Keby sa vesalo za kravaty na stromy za zlodejinu ale skutocne, nie tak ako sa dnes tahaju sudy, tak by sa do vlady nikto nehrnul. Kazdy tam ide za svojim osobnym ziskom. A ak aj niekto by chcel nieco zmenit, vstupom do vlady pochopi, ze nema sancu ak tam chce ostat. Svedomie by sa muselo ozvat aspon 120 z nich. A to sa po otukani a zvyknuti na drogu - peniaze, neozve v nikom.
14.11.2019 - 22:18:22
00
Srsen napísal:
len tak pre zaujímavosť, prečítal niekto tento román nado mnou ?

No .. par viet, citatelne napisanych je az taky problem precitat ? Cudujem sa ..

user_id napísal:
Parkujes svoje SUV na mieste pre invalidov, neplatis faktury..na dovolenku na Bahamach mozes zabudnut...pekna predstava :-D.
Ma to svoje plusy, akurat treba domysliet ako predist zneuzivaniu toho systemu..

Tam je toho viac, aj ked prejdes zle na prechod ako chodec .. atd. Plusy to nema ziadne imho .. ale tak ja som to sem dal len ako zaujimavost.

Hosť napísal:
ziadna ak ides na sukromnu kliniku :) robi sa to v ramci vstupnych testov resp vies si to osobitne zaplatit.

Naposledy ked som potreboval riesit koleno, tak na sukromnej klinike min. 1 mesiac (ak nie viac) len na objednanie sa na vysetrenie. Nemat kontakt na spravneho cloveka, uz na bajku nejazdim. A o koznom by som ti tiez mohol porozpravat, ako som skoro nepochodil /obj. inak min. 2 tyzdne/. A v minulosti este par zaujimavych skusenosti .. A to vsetko plne hradene a vobec nie lacne. Sukromny zubar .. ak to nie je akutne, 3 mesiace cakas na termin. A to je prosim pekne plne hradene, ziadna poistovna, ziaden lacny zubar. Ale zas tu sa mi to aj oplati...
14.11.2019 - 22:19:55
00
PetoPeto21: ja ti mozem poradit len jedno .. nemysli na to, kto co ma, na to, co nemas a mohol by si mat keby. Stale mas toho celkom dost a mas pomerne dost vela moznosti to vyrazne posunut smerom k lepsiemu /aj skrze neprijemnost, ktoru mas s pracou/. Mozes mysliet pozitivne a hladat si dalsie znamosti .. nevies, co ti prinesie dalsi rok. Ale s negativnym postojom urcite nic dobre /apropo, na tomto fore aj tak nic pozitivne nenajdes, ja by som sa zameral inym smerom/.
14.11.2019 - 22:39:11
05
Hosť napísal:
Keby sa vesalo za kravaty na stromy za zlodejinu ale skutocne, ...


V tomto aj ja vidím problém. Všetkých nie, to by ostala len časť Slovenska. Myslím, že by úplne stačilo, keby revolúcia nebola až tak zamatová, ale keby sme v každom okrese zavesili na kandelábre dvoch prašivých komunistov. Na výstrahu. Za odplatu.

Snáď by bolo menej prezlečených kabátov. Snáď by z ich detí bolo menej oligarchov ako napríklad Haščák, Tkáč a podobne.
14.11.2019 - 22:42:43
01
Kice napísal:
V tomto aj ja vidím problém. Všetkých nie, to by ostala len časť Slovenska. Myslím, že by úplne stačilo, keby revolúcia nebola až tak zamatová, ale keby sme v každom okrese zavesili na kandelábre dvoch prašivých komunistov. Na výstrahu. Za odplatu.

Snáď by bolo menej prezlečených kabátov. Snáď by z ich detí bolo menej oligarchov ako napríklad Haščák, Tkáč a podobne.

Aj nekomunistov havloidov
14.11.2019 - 22:44:29
00
Radsej nieco na pobavenie .. stare ale stale sranda :) https://www.youtube.com/watch?v=SUmCRrKYwBQ
14.11.2019 - 22:47:37
00
Súkromný zubár, 3 mesiace čakáš na termín. :rofl: Bože, tu sa človek nacita blbosti...
15.11.2019 - 05:30:22
011
Vuk K tej tvojej obhajobe bolsevizmu si zabudol napisat, ako bolo v 80-tych rokoch okrem tej tvojej istoty napr. nepravoplatne odsudenych sedem nevinnych ludi na desiatky rokov väzenia, a len zazrakom unikli trestu smrti, lebo si Gusto povedal, ze je vo verejnom zaujme najst vrahov Cervanovej za kazdu cenu nech to stoji co to stoji. Chapem, ze ludia ako ty boli spokojni. Mal si svoje valceky, hovno si vedel o svete a nikto chvalabohu nesiahol na tvoju osobnu slobodu pre nic za nic. Asi by si inac hovoril keby ti v tych tvojich 80-tych v noci zaklopala na dvere tajna bezpecnost a za 30 hodin by mala z teba vpohode vymlatenu podpisanu vypoved, ze si zodpovedny snad aj za smrt Stalina.
15.11.2019 - 08:16:44
02

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up