Ja svoj bike skladujem pred vchodom do bytu(dúfam že mi ho nečorknú :cry: )-ale taký čistý bike doma mat nemožem :oops:

tak toto by som v živote neurobil, odjakziva v byte v predsieni a nikdy inak aj keby to bola trojkolka z lidla. inak skus si kupit linoleum poloz ho na koberec a nemas problem ja mam na nom tri biky, ked je moc mokro napr. v zime sa topi sneh z kolies v teple tak tam supnem este noviny a je po bordeli.

Pred pár rokmi som mával bike na balkone ale prestavoval sa celý byt(aj balkon)tak mi fotrovci zatrhly mat bike na akomkolvek mieste v byte,no mne neostalo nič iné iba sa prispsobit a teda šlehnút bike na chodbu.Viem že je to výzva pre zlodejov a preto si nanho dávam velký bacha(ešte aj o druhej ráno ak sa nahodou zobudím otvorím dvere či tam je :oops:?premýšlam aj nad nejakým podomácky vyrobenom poplašnom zariadení :roll: )
to Momo:Tomu dotičnému čo mu ukradli ten bike za 90000 sk vyjadrujem úprimnú sústrast,na jeho mieste by som si to skočil :!:
16.04.2006 - 05:11:28
00
Az teraz si uvedomujem aka je vyhoda byvat v rodinnom dome 8)
16.04.2006 - 16:33:02
00
Az teraz si uvedomujem aka je vyhoda byvat v rodinnom dome 8)


veru veru :D
16.04.2006 - 17:20:26
00
Ved si vyrob dva haky a bajk zaves pod hornu ramovku.Mozes to mat aj u seba v izbe trebars nad postelou,alebo kde ti nebude zavadzat.Na tej chodbe to je chore.Ked blato zaschne tak to potom ocistis a doma zavesis.
Inak blato lopkarom vobec nevadi. :!: :!:
16.04.2006 - 20:36:54
00
ja mam bike v pivnici zatila.ale ked kupim novy tak ide naisto do bytu alebo do garaze.nemienim riskovat.mam v pohode susedou ale jedni su lopkari.uz mi slohli jeden bike nastastie staru sunku takze ma to moc nemrzi ale aj tak.a na chodbe v panelaku by som ani topanky nenechal nie to este bike.kamoske tak ukradli.kup si aspon nejake zamky a zamkni ho o tie mreze.
17.04.2006 - 17:54:28
00
ja mam svoj bike oprety o stenu v obyvacke alebo v chodbe ale do pivnice by som ho v zivote nedal
19.04.2006 - 18:55:04
00
teraz pozerám katalpg www.metro.sk a majú tam okrem ineho ( nosič na tri bajky na zadne dvere auta......hned ho idem kuknut)
aj : DRŽIAK NA BAJK S KLADKOU POD STROP
čo by nemuselo byt zle riešenie za: 248 SK
20.04.2006 - 12:09:25
00
teraz pozerám katalpg www.metro.sk a majú tam okrem ineho ( nosič na tri bajky na zadne dvere auta......hned ho idem kuknut)
aj : DRŽIAK NA BAJK S KLADKOU POD STROP
čo by nemuselo byt zle riešenie za: 248 SK


no za tu cenu to asi nebude nic moc, ale mozno sa to cinanom vydarilo. ked to kupis tak napis ako funguje :wink:
20.04.2006 - 16:44:46
00
no tak som včera kupil ten nosič na auto za 2140 Sk zmontoval ho :-(
podarilo sa,
prisposobil ho na auto....nasadil na zadne dvere
a pozri ho
je to OK: 2 bajky som tam dal bez problemov a ak ich poriadne uložim vojdu aj tri........len to budem musiet ešte otestovat za jazdy :-)
mimochodom je to made in EU - a vyzerá to na Taliansko
som zatial spokojný
21.04.2006 - 11:38:22
00
uvidime co s tym spravi cas :idea:
21.04.2006 - 14:56:50
00
no tak som včera kupil ten nosič na auto za 2140 Sk zmontoval ho :-(
podarilo sa,
prisposobil ho na auto....nasadil na zadne dvere
a pozri ho
je to OK: 2 bajky som tam dal bez problemov a ak ich poriadne uložim vojdu aj tri........len to budem musiet ešte otestovat za jazdy :-)
mimochodom je to made in EU - a vyzerá to na Taliansko
som zatial spokojný


a nekukal si tam aj ten drziak na strop?? co si pisal pred tym?

ja mam bike ulozeny doma v garazi, alebo v pivnici, byvame na baraku, straaaaaasliva vyhoda:-)
15.08.2006 - 14:26:11
00
Nase biky v nedelu prezili 1400km na zadnom nosici(na tazne),uz tomu verim,ale ked som siel cez Nemecko 160 nebolo mi vsetko jedno... 8)
15.08.2006 - 15:19:28
00
Ja mam bike doma, pri posteli z jednej strany žena a dieťa a z druhej starny bike, krasne sa mi zaspava.
15.08.2006 - 15:34:13
00
no ja ho mam oprety v suterene o skrynku mame aj garaz je dost velka ale je tam taky bordel ze s tade ledva prejdem ja sam .
tam kde je je mu najlepsie
ale tie techniky uchytenia sa mi niektore pacia
15.08.2006 - 18:58:07
00
Ja svoj bike skladujem pred vchodom do bytu(dúfam že mi ho nečorknú :cry: )-ale taký čistý bike doma mat nemožem :oops:


vyzera ze byvas podla fotky na najvissom poschodi mali by ste si tam nechat navarit mreze na zamok a hned by si bol kludnejsi kamosovy takto ukradli bike co mal ako ty zamknuty o mrezu co bolo divne ze mu ukradli aj skrinku v ktorej mal stare bagandze ;-))))

este niekto pisal ze nejaky podomacky vyrobeny alarm... hmmm do rohu nad dvere si daj signalizaciu pohybovu a zakazdym ked niekto prejde cidlo ho chyti a dajme tomu ti doma zacnem hrat radio alebo nieco take... alebo blikat svetlo niesom cez slaboprud ale verim ze to nieje tazke spravit staci zohnat nejakeho elektrikara alebo MacGuyvera mozno supnut elektriku do zabradlia ale ak niekoho sundas tak ja som nic nenapisal...!!!!!!!!!!
09.01.2007 - 10:43:22
00
keyboard_arrow_up