Ahojte, prosím Vás máte niekto nejaké skúsenosti s trenažérom Elite Qubo ANT+...nejaké tipy a rady, prípadne či sa dá s tým spárovať nejaká aplikácia?
25.11.2019 - 17:46:29
00
Neviete niekto, ako sa na Zwifte dostanem do tých MTB tratí???

Prílohy:

Zwift_MTB.jpg
Zwift_MTB.jpg 115.76 KiB thumb_up1thumb_down

15.01.2020 - 13:43:17
00
keď ideš okolo niektorej tak len stačí odbočiť pomocou šípok v aplikácii potom by ťa to tam malo hodiť.
15.01.2020 - 14:20:31
01
Zdravím, prosím, vedeli by ste poradiť najzákladnejšiu zostavu, ktorú si musím zakúpiť pre trénovanie v Zwifte? Bude mi stačiť nejaký základný trenažér + snímač?
Ďakujem
22.03.2020 - 08:40:49
00
Ahoj, roman3112, budem predpokladat, ze teda nemas smart trenazer, a nemas ani powermeter. V takom pripade to zavisi od toho, aky trenazer, a aky snimac rychlosti mas.

Aky trenazer?
Zwift dokaze z tvojej rychlosti na trenazeri vydedukovat, akym vykonom cca pedalujes, je to nepresne, ale aspon ako-tak konzistentne, a na Zwiftovanie ako take to postacuje. V prvom rade sa musis uistit, ze trenazer, ktory mas, je Zwiftom podporovany, a teda pozna urcity vztah medzi rychlostou a vykonom pre tvoj model trenazera. Zoznam podporovanych trenazerov najdes tu: https://zwift.com/hardware, zakladne trenazeri najdes v casti "CLASSIC TRAINERS", tam si rozklikni tvoju znacku trenazera a pri tvojom modeli potrebujes, aby bola "fajocka" v stlpci estimated power alebo zpower.

Aky snimac?
Je potrebne, aby tvoj pocitac/mobil/tablet, skratka zariadenie, na ktorom planujes Zwift instalovat, dokazal so snimacom rychlosti komunikovat. Ak tvoj snimac podporuje Bluetooth, mas zrejme vyhrate, nakolko bluetooth budes mat ako na pocitaci, tak aj na telefone na 100%.
Ak je tvoj snimac len ANT+, veci sa komplikuju. Bezne zariadenia okrem niektorych modelov telefonov totiz ant+ nepodporuju a budes este potrebovat prijimac ant+, ktory pripojis k pocitacu. Jedna sa male zariadenie do USB, najdes ho na google ako "ant+ dongle" a je na vyber vela modelov. Kedysi sme ho dokonca dostavali ku Garminom pre nahravanie vyjazdov do PC, ale je to uz par rokov dozadu. Bez takehoto USB zariadenia sa tvoj PC/Mac so snimacom rychlosti neskamarati, pardon.

Ak mas spravny trenazer a tvoje zariadenie uz dokaze so snimacom komunikovat, tak si vlastne pripaveny ist na vec, nainstaluj Zwift, po zapnuti sa prihlas a pri vyhladavani zariadenia tvoj "Speed Sensor", po najdeni snimaca si vyber svoj model trenazera a hotovo. Klasicky trenazer + bluetooth speed sensor je ten najlacnejsi sposob, akym sa da vo vnutri trenovat so Zwiftom. Ja som tento sposob kedysi skusal rozbehat pre manzelku par rokov dozadu a fungovalo to vcelku spolahlivo.
22.03.2020 - 10:34:04
05
Presne toto som potreboval počuť, ďakujem 😉
22.03.2020 - 13:44:45
00
Aj vám Zwift automaticky obnovuje prístup? Zrazu mi došla notifikácia z banky, že si Zwift stiahol poplatok za ďalší mesiac. Všemožne som hľadal, ale nič ohľadom nastavenie obnovovania som nenašiel. V lete, ak nebudem využívať Zwift, ako tomu predísť, aby som zbytočne nepaltil pol roka prístup len tak?
26.03.2020 - 13:40:46
00
https://www.mtbiker.sk/clanky/123119/spolocna-mtbiker-jazda-na-zwifte.html
26.03.2020 - 13:42:18
00
Ahoj, daniel_po, ano, clenstvo sa obnovuje automaticky. Pre zrusenie sa prihlas na zwift.com a vo svojom profile TU potom klikni na Cancel membership
26.03.2020 - 13:42:59
02
Rachela napísal:
Ahoj, daniel_po, ano, clenstvo sa obnovuje automaticky. Pre zrusenie sa prihlas na zwift.com a vo svojom profile TU potom klikni na Cancel membership

Ďakujem za info. :y: Ale čo konkrétne znamená to Cancel membership? Zrušenie len obnovovania, ale všetky dáta sa mi zachovajú, ak napr. na jeseň zaplatím opäť prístup, pokračujem tam, kde som na jar prestal? Alebo budem musieť začínať úplne nanovo, akoby s novým kontom? Vďaka :)
26.03.2020 - 14:08:15
00
daniel_po, jasne, neboj sa, tvoj ucet aj historia jazd ti zostane. Na jesen sa opat prihlasis na zwift.com s tymi istymi udajmi a na tej istej stranke kliknes na upgrade. Ten wording "cancel membership" je trochu nestastny, lepsie by asi bolo suspend.
26.03.2020 - 14:11:50
03
Rachela napísal:
daniel_po, jasne, neboj sa, tvoj ucet aj historia jazd ti zostane. Na jesen sa opat prihlasis na zwift.com s tymi istymi udajmi a na tej istej stranke kliknes na upgrade. Ten wording "cancel membership" je trochu nestastny, lepsie by asi bolo suspend.

Super! Ďakujem za rýchle a jasné vysvetlenie. :y: ;)
26.03.2020 - 18:32:37
00
lol - https://www.cyclingnews.com/news/de-gendt-pulled-from-zwift-race-for-going-too-fast/
01.04.2020 - 14:25:01
01
ten Zwift funguje aj ako free verzia stale alebo iba tych 15km? aky je rozdiel medzi free a platenou verziou? dakujem.
02.04.2020 - 09:44:33
00
free verzia neni.
02.04.2020 - 12:48:37
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Cyklotrenažéry)
keyboard_arrow_up