Chcel by som sa poradiť, rozmýšlam nad kúpou Wahoo Elemnt alebo Garmin 1030, vedel by mi niekto poradiť ktroý je lepší ? Využitie by bolo aj na cestu a mtb. Díky za každý názor
06.02.2020 - 17:12:43
00
Najlepsie si nazor urobis sam pozretim zopar videi a uvidis https://www.youtube.com/results?search_query=wahoo+elemnt+vs+garmin+1030

Za mna Garmin. Mal som 705, 1000 (stale mam, ale pouzivam Hammerhead Karoo) a boli to dobre computre. Navyse teraz si mozes Garminy vylepsovat pomocou IQ apps na svoj obraz.
06.02.2020 - 17:26:03
01
Ja som sa pred cca rokom rozhodoval tiez medzi Wahoo a Garminom, kupil som Garmin a zatial som spokojny. Ale asi zalezi aj na tom, na co to chces pouzivat. Ja to mam hlavne na treningy, mam pripojeny wattmeter, celkom jednoducho sa tam daju nastavit vlastne intervaly, grafika je podla mna prehladna, atd. "Navigaciu" pouzivam velmi malo, ale s Open street mapami funguje celkom v pohode. Bateria so zapnutym GPS, Glonassom, bluetooth a cojaviem este cim vydrzi v pohode 7-8 hodin, viac som neskusal. Ja ho aj tak pre istotu nabijam po kazdom vyjazde. Ale Wahoo som v ruke nikdy nemal, podla mna su velmi podobne a vyber je len otazka sympatii. Nakoniec, obidve znacky su vo World Tour (Garmin vozi Movistar a myslim Quickstep, Alaphillip ho ma urcite, Wahoo ma Sagan), takze urcite neurobis chybu ani s jednym, ale pozri videa ako pise Sesulak.
07.02.2020 - 08:54:18
01
keyboard_arrow_up