Zdravim,
zatial som cisto v uvahach ale chcel by som tuto jar , presnejsie Velku noc, vybehnut kdesi na cyklodovolenku.
Nemam presnu lokalitu, ale hlavne nemam partiu. Preto sa chcem spytat ci sa niekto niekam nechysta a ci nemate volne miesto alebo ci by sa niekto ku mne nechcel pridat.
Obzeral som sporttour ale ti su uz na tieto terminy vypredani - z ich skupiny by som bol skor capuccino tempo. Rad si zamakam aj od rana do vecera le nie som ziadny pretekar - obzvlast do kopcov :).
Z toho com som obzeral tak mi najlepsie na toto obdobie vychadza Chorvatsko.
Tiez vaham nad Mallorcou ale tam ma odrazda to ze si budem musiet pozicat/prenasta bicykel lietadlom, co predrazi dovolenku, ale na druhej strane je tam fajne pocasie a pekna cykloatmosfera (rozumen vela cyklistov, malo aut).

Tak ak niekto ma napady na cestovku popripade sa niekto niekam chysta, budem rad ked sa ozvete. :)
11.02.2020 - 14:08:44
01
Ahoj,

ja som bol 2x na Mallorce s Nacesty.cz a bolo to tam super. Tie Meridy co poziciavaju su fajn a mas tam absolutnu slobodu co sa tyka pobytu, mozes si jazdit kedy chces a kde chces...
11.02.2020 - 14:12:59
01
Ved na sporttour stranke pisu, ze prihlasovanie je len docasne pozastavene kym si overia dalsie kapacity. Tak im posli e-mail a oni ti daju vediet ked sa bude dat zasa prihlasit. Tam uz nie je problem sa k niekomu pridat.
11.02.2020 - 21:13:13
00
keyboard_arrow_up