Dobrý, hľadám kamoša/kamošov na jazdenie v okolí Vranova nad Topľou, ktorí poznajú nejaké traily, resp chcú nejaké postaviť. Mám 17 a jazdím na HTčku. Niesom profík, no ani totálna lamma. Snáď niekoho nájdem :D
04.02.2020 - 15:57:56
00
Voľakedy bola aktívna partia btvt myslím, že mali aj stránku https://www.btvt.sk/
04.02.2020 - 16:47:18
01
Poď do Michaloviec, poprípade Humenné a na náš Vihorlat. 😛
04.02.2020 - 17:51:25
00
alebo do Presova :) .. tam je centrum SK trailov :)
04.02.2020 - 18:41:32
00
ro_so aj by som išiel, ale cestak a ani auto nemám, a oco ma voziť nebude :/
04.02.2020 - 20:04:21
00
HE mas celkom dobre dostupne vlakom /rovnako az po Stakcin/. Vylezies cez Jasenov na hreben Krivostanky a odtial sa mozes zviezt dole na vlak do Strazskeho. Alebo pojdes dalej, az na Kyjov, alebo pod neho. Z Porubky po hrebeni az do Strazskeho a na vlak. Mi je vlakom dostupne tiez, ale odtial na Vihorlat to je daky ten km, ale nie je to daleko .. mozes vyskusat napr. Viniansky hrad, alebo aj na hreben Vihorlatu a odtial zas do Strazskeho na vlak. Ale dobre je mat partaka /z VT/, to je fakt. V tom moc neporadim .. ale z VT mas bajkom dostupne Zamutovske skaly a Makovicu. Takisto Dubnik, kde to je tiez celkom fajn.
04.02.2020 - 20:52:32
04
lto Ďakujem za typ, cez leto som mal v pláne nejako magicky sa dostať do Slanských vrchov, a tam na Šimonku alebo Oblik. Ale Vihorlat takisto neznie zle. Ďakujem za tip, možno ešte nejakého parťáka zoženiem, pretože sam sa na takúto túru bojím ísť.
13.02.2020 - 12:47:12
00
Dostanes sa lahko po ceste, Vechec, Juskova Vola , Zamutov, je tam dokonca tusim aj novy asfalt/cyklotrasa popod les. Odtial potom uz mozes hocijak. Bud asfalt na dubnik a dalej po cervenej, alebo zo Zamutova po asfaltke a potom lesnych cestach na Grimov Laz, alebo popod Praporec. Alebo vlakom a vystupis v Bystrom,Hanusovciach,alebo PodLipnikoch. Naspat potom ten Zamutov/Vechec. Vlakom je potom lepsie do Humenneho. Inak tam mozno tiez niekoho najdes .. do vlaku nastupis a potom uz spolu. Mozno by som zvazil facebook ak nemas, tam mozno skor najdes partaka v tychto destinaciach, kde nic nie je :D /vtip ..sam som odtial/.
13.02.2020 - 12:53:49
00
keyboard_arrow_up