tie tvoje ak su ako ked slovaci hraju kvalifikaciu na ms vo futbale :D :D :D


lapaloma. Pozerám, že máš tento rok do dnešného dňa najazdené takmer presne toľko /254km/ ako ja 29.9. 2019. Co je dost vela. :!:

Prílohy:

najazdené kilometre.PNG
najazdené kilometre.PNG 101.1 KiB thumb_up0thumb_down

veľké kolo - 254 km.png
veľké kolo - 254 km.png 1.66 MiB thumb_up0thumb_down

22.02.2020 - 14:19:46
00
Ty saso pocmarany. Ja mam rodinu, ja mam aj nabehane, ja mam aj nalyzovane, ja mam aj naskiturovane, ja mam aj naplavane a ja mam tvoje statistiky hlavne v p...
22.02.2020 - 17:11:03
021
Neurážaj, nevyjadruj sa vulgárne, ... Dostaneš ban. Zatiaľ na 7 dní. Ako všetci ostatní - spravodlivo, objektívne. Aby si si rozmyslel či a akým spôsobom budeš prispievať do tohto fóra.
vikino1 ešte šťastie že ty, ... nerozhoduješ o tom čo je vulgárne vyjadrovanie, urážanie, porušovanie pravidiel fóra hoci sa tebe, ... zrejme takáto komunikácia páči.

lapaloma. Si sa zľakol že tie vulgarizmy bude čítať tvoja rodina - napríklad manželka alebo nebodaj až švekra a po uverejnení dalšieho príspevku si dodatočne upravil - za ,,p,, si dal pre istotu len ,, ... ,, ? :D

Podme ale späť k téme. Píšeš že Brignone je na zajtra väčšou favoritkou. No neviem. Vlhová je v kombinácii úradujúcou vicemajsterkou sveta a v súčasnosti sa ešte zlepšila v rýchlostných disciplínach. Pri terajšej výkonnosti je na tom v rýchlostných disciplínach takmer rovnako ako Brignone /včera ju porazila/. V kratšom zjazde s ňou môže prehrať rozdielom do pol sekundy no v slalome jej dá sekundu a pol prípadne viac.
22.02.2020 - 17:15:43
00
no v tomto sporte sa moze stat cokolvek, (vid napr. minule Anna Swenn Larsson), preto si myslim, ze viest taketo "diskusie" je absolutne zbytocne
22.02.2020 - 20:14:47
01


Naposledy upravil Hosť dňa 04.08.2020 - 02:32:45, celkovo upravené 2 krát.

22.02.2020 - 20:15:39
013
ennio napísal:
no v tomto sporte sa moze stat cokolvek, (vid napr. minule Anna Swenn Larsson), preto si myslim, ze viest taketo "diskusie" je absolutne zbytocne


Napísal som v téme pieskovisko - v téme o hocičom, že Vlhová sa môže zajtra dostať do čela v boji o veľký glóbus v zjazdovom lyžovaní. Potom prišiel lapaloma - so ,,zbytočnými diskusiami,, začal vyplakávať že Brignoneová je väčšia favoritka ako Vlhová, začal s ,,úsmevnými,, grimasami, že tie moje sú ako, ... Či je mi jasné, že slovenka poslednú kombináciu ani nedokončila. Ako ju mohla dokončiť, ked jej na zľadovatelej trati vyplo viazanie. Neurobila žiadnu. Zajtra budú v Crans-Montana plusové teploty.
22.02.2020 - 20:29:46
00
lapaloma napísal:
Ty saso pocmarany. Ja mam rodinu, ja mam aj nabehane, ja mam aj nalyzovane, ja mam aj naskiturovane, ja mam aj naplavane a ja mam tvoje statistiky hlavne v p...


Holubičník , neze by si nemal pravdu , len mi povedz ako si dokázal prepísať / editovať svoj príspevok v ktorom tie tri bodky na konci vety znamenali písmenka : ici bez toho , aby pod prispevkom bola správa ,že si ten príspevok editoval . Ivanov už bol napísaný ... asi máš ešte k tým nalyzovanym , odplavanym a neviem akým kilometrom , aj čo to naeditovane 😜
22.02.2020 - 22:25:21
00
Ked to upravi mod tak to tam nie je, korektura neslusnych slov :D
22.02.2020 - 22:50:38
01
Asi im na chvilu nefungovala cenzura, tak to opravil manualne :-D
22.02.2020 - 22:52:11
00
Hosť napísal:
Niekto by tu mal spravit poriadok so vsetkymi trollmi, agresormi a vyplakavacmi. Toto nie je normalne, aby bikerske forum bolo takto zasrate sice malou, ale zato poriadne hlasnou skupinou ludi, ktori tu z toho robia zumpu... Pokial kompetentni nezasiahnu vcas, normalni ludia odialto utecu (slabsie povahy uz odosli) a zo za svojich cias uspesneho SK bike fora zostane len ekvivalent diskusnej sekcie clankov zive.sk (trolli a stoka spolocnosti).

Tu sa ukazuje, ze striktne tabulkovo nastavene pravidla fora nemozu fungovat, tu treba common sense.


o koho sa jedna ?
22.02.2020 - 23:15:29
00
o pár členov z 127 422 registrácií :)
ale ak Ti to nie je jasné, ignoruj jeho príspevok
23.02.2020 - 00:00:36
02
Len nechápem prečo nepíše otvorené konkrétne nicky. Jediného trolla čo tu vidám je ivan. Kde je problém,tam je ivan.Neviem či mu to ešte nedošlo,ale nikto ho tu nechce,aspoň podľa reakcií ľudí na neho. Problém ale nie je v ivanovi,ja s ním problém napr nemám, nevšímame si. Problem je že ľudia reagujú na trollov ako on. Energia potom putuje nesprávnymi smermi..😉 peace
23.02.2020 - 00:32:04
04
Trollovia su ako alergia, o ktorej si myslime, ze za nu nemozeme, a pritom si za nu sami mozeme, a stve nas, ze sa nevieme s nou vysporiadat.
23.02.2020 - 08:27:32
01
juju_pepe napísal:
o koho sa jedna ?

Musíš navštíviť Voľby 2020 poslednú stranu. Tam sa to rozoberá
23.02.2020 - 09:34:12
00
Po prvej časti kombinácie stráca Vlhová na Brignone 58 stotín sekundy. Pomýlil som sa o 8 stotín. Nevedel som, že mala včera menší zdravotný problém pre ktorý nebola ani na losovaní štartových čísel.
23.02.2020 - 11:01:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu
keyboard_arrow_up