preco je vymazane meno ?
15.03.2020 - 21:56:28
01
lebo uz vsetko predal?
15.03.2020 - 21:57:22
00
madbugie napísal:
tak nie je to s nami až také zlé... sme si boli teraz večer kúpiť v Častej chlebík na zajtra a v rade pekne stálo 6 ľudí, každý rúško... ale to hrobové ticho... nikto nič nehovorí, obloha prázdna, auto ide sem tam... akurát zajáce a srnky som stretol... tak tfuj tfuj tfuj nech sa to nerozšíri a postupne začne klesať, aj keď tieto 2 týždne asi budú kritické, uvidíme ako to porastie, zatiaľ ideme 30-50% denne...

akurát čím ďalej, tým viac rozmýšlam nad tým, načo nám je táto poondiata EU... keď je prúser, tak ste v tom sami a pomôž si človeče, ako vieš... kde sú teraz tí európsky lídri, čo majú plnú hubu integrácie, imigrácie, kvót, nariadení a iných pikačuovín... grékov nechajú s turkami sa vymáchať v sračkách, nám nemci zabavujú rúška a materiál, a keď dôjde na potraviny, budeme v peknej *****, nakoľko sme už neni sebestačný skoro v ničom... čušia jak vši pod chrastou...

Presne o tom sme sa bavili s otcom dnes pri obede. Ze naco je ten megaaparat uradnikov, ktory stoji miliardy rocne, ked vobec nekona. Nic, ziadne odporucania, zakazy... Dokonca este pindali, ze zatvaranie hranic nie je v sulade so smernicami... Pomoz si sam. To je silne znamenie pre buducnost EU, resp. pre totalnu zmenu.
A aby si to niekto nevyhodnotil, ze som nejaky anti-eu, vela veci je super, ale v tomto zlyhala na celej ciare.
15.03.2020 - 21:59:58
06
Robio napísal:
preco je vymazane meno ?


Meno som vymazal ja, aby som tu náhodou zas nebol konfrontovaný s nejakými paragrafmi, GDPR atď od niekoho...To je tá dnešná "demokracia"...
15.03.2020 - 22:02:24
00
Ženy ušili textilne rúška s gumičkou na uši.
Uvažujeme ich sterilizovať vyvarením, len sa obávam, že teplota varu poškodí gumičky.
Vie niekto doporučiť ako ich sterilizovať aby sa dali opakovane používať?
15.03.2020 - 22:03:22
00
Kice napísal:
Ženy ušili textilne rúška s gumičkou na uši.
Uvažujeme ich sterilizovať vyvarením, len sa obávam, že teplota varu poškodí gumičky.
Vie niekto doporučiť ako ich sterilizovať aby sa dali opakovane používať?


Prežehliť
15.03.2020 - 22:04:25
00
Žehliť parou najlepšie
15.03.2020 - 22:11:58
00
madbugie napísal:
akurát čím ďalej, tým viac rozmýšlam nad tým, načo nám je táto poondiata EU... keď je prúser, tak ste v tom sami a pomôž si človeče, ako vieš... kde sú teraz tí európsky lídri, čo majú plnú hubu integrácie, imigrácie, kvót, nariadení a iných pikačuovín... grékov nechajú s turkami sa vymáchať v sračkách, nám nemci zabavujú rúška a materiál, a keď dôjde na potraviny, budeme v peknej *****, nakoľko sme už neni sebestačný skoro v ničom... čušia jak vši pod chrastou...


Si Typický príklad čo podľahne tendenčným vplyvom a dezinformáciám a konšpiráciám
nemci zabavujú rúška je prvá <>:
https://www.omediach.com/hoaxy/17369-siriaci-sa-status-podpredsedu-sns-ze-merkelova-zhabala-ruska-pre-slovakov-je-dezinformacia
čo sa týka grékov je to erdoganova kapusta
a čo sa týka obmedzení voči korone, štáty konajú ako samostatné suverenity, na toto nemá EU právomoci.
15.03.2020 - 22:13:48
011
nestaci rusko vyprat v teplej mydlovej vode? tak ako umyt ruky?

cela zima bola mierna takze je na case vytiahnut hrubu polartekovu buffku :-D
15.03.2020 - 22:17:30
00
Srsen napísal:
a čo sa týka obmedzení voči korone, štáty konajú ako samostatné suverenity, na toto nemá EU právomoci.

Hlavne, ze v pripade utecencov ma plnu hubu vzajomnosti.
15.03.2020 - 22:20:35
03
paradna medialna prestrelka medzi Norskom a USA a NEMECKOM a USA :D :D :D obe krajiny poslali USA do p1cnej diery
15.03.2020 - 22:24:47
01
Sršeň, tak ti neviem Karle... tá kapuste nebude tak celkom turecká, ale podľa mňa hlavne nemecká... Erdogan si len popri tom mastí brucho a vydiera... EU žiada samé kraviny, Francúzi si veselo volia a obmedzovať sa zatiaľ nemienia... to sa neobmedzovali ani taliáni a už to tam naberá raketové obrátky, dnes tuším 400 mrtvych...

práve teraz sa mohli európsky lídri ukázať ako správny vodcovia, ktorých by ovečky nasledovali, nejak spoločne (aspoň na oko) konať, v taliansku sa to začína sypať ako domeček z kariet, ale nejako nečítam, že by sa im tam hrnula z EU pomoc... áno každý štát koná v kríze sám za seba, ale ak bude vyhlásené niečo ako stanné právo, tak už sa aj Merkela nechala počuť, že strategické záležitosti a podniky znárodnia... inak povedané ich produkty, pôjdu výhradne ich ľudom... ;-) žiadny export... a čo znárodníme my, účty na kajmanoch?
15.03.2020 - 22:26:02
00
Mama robi v nemecku opatrovatelku a hovori ze nemci maju na haku, ze si myslia ze oni to dostat nemozu.
15.03.2020 - 22:34:04
00
madbugie my sme znarodnili domacu vyrobu rusok a pristrojov na okyslicovanie krvy alebo na umele dychanie, teraz neviem. Hovoril to pelegrini u brana zavodskeho. Ze firmy zrusili zahranicne objednavky a dodali slovensku. Tusim aj vazni uz siju ruska.
15.03.2020 - 22:38:53
00
Brat je v Holandsku blízko Amsterdamu a tam je to to isté. "Mám na háku style".
15.03.2020 - 22:39:24
00
keyboard_arrow_up