ivan napísal:
Štyria chlapci normálni. Vám vôbec pri špinení nevadí, že tejto šikovnej ,,tete,, sa pred celým národom za pochybenie byrokratického šimľa osobne ospravedlnil minister zdravotníctva pod dohľadom premiéra krajiny ?



ivan, ja tú tetu nespochybňujem po odbornej stránke, len tie reči o tom, že ten vírus je umelý a "unikol" z labáku z nej robí ideálneho respondenta pre Rostasa a kol. Pravda to byť môže, ale dokázať to nevie a Číňan to nikdy neprizná. Aj v BSL 3/4 labákoch robia len ľudia, stať sa môže hocičo. Len po tomto rozhovore môžeme čakať ďalšiu esej v tomto karentovanom časopise od T.E.R. ako svet ovláda farmaloby a teraz zarobia strašné miliardy na vakcínach.

Ad akreditácia: tú na CoV-19 nemá momentálne nikto na svete. Všetci majú teraz iné starosti ako si dojednávať s akreditačnou autoritou (na Slovensku SNAS) celý akreditačný proces, ktorý netrvá týždeň ani mesiac...
18.03.2020 - 07:39:24
00
bikemartin: aké môžu byť podľa Teba dôvody, že jej nedovolili testovať?
18.03.2020 - 07:49:13
00
od kamaráta

Prílohy:

Corona 1.jpeg
Corona 1.jpeg 222.02 KiB thumb_up2thumb_down

18.03.2020 - 07:51:58
00
Ja teda neviem, ale tiez sa stotoznujem s jej nazorom. A za to, ze sice aj pravda to moze byt, ale nevie to dokazat (ale to nedokaze nikdy nikto) pokial to Cina sama neprizna, co neprizna, sa jej neda verit a treba ju zaradit niekam idealne pod ciernu zem? Pre mna je odbornik, urcite vacsi ako vsetci ti co sa momentalne ukazuju v roznych debatach v telke s premierom na cele, s fundovanym nazorom a jej nazor mi dava logiku. Ma snad niekto (z tohto fora) vacsie skusenosti s tym virusom aby vedel racionalne, odborne a vecne oponovat jej nazorom a konfrontovat ju? A nielen len preto ju "ociernovat", ze ma rozhovor pre nich na pochybnych weboch? :geek:
18.03.2020 - 07:55:23
00
bedo napísal:
bikemartin: aké môžu byť podľa Teba dôvody, že jej nedovolili testovať?


obyčajná urazenosť štátnych hygienikov, ministerských manažérov, že ich "prechcala"
k cenám som sa vyjadroval asi tak 35 strán dozadu :D aj to môže byť dôvod
18.03.2020 - 08:00:43
01
Ramon1 napísal:
Všetko zle je na niečo dobre ...



Tiež už dlhšie pozerám, že obloha je pekne čistučka :) Len sem tam nejaké cargo lietadlo zanechá stopu
18.03.2020 - 08:09:28
00
Jaiub napísal:
Ja teda neviem, ale tiez sa stotoznujem s jej nazorom. A za to, ze sice aj pravda to moze byt, ale nevie to dokazat (ale to nedokaze nikdy nikto) pokial to Cina sama neprizna, co neprizna, sa jej neda verit a treba ju zaradit niekam idealne pod ciernu zem? Pre mna je odbornik, urcite vacsi ako vsetci ti co sa momentalne ukazuju v roznych debatach v telke s premierom na cele, s fundovanym nazorom a jej nazor mi dava logiku. Ma snad niekto (z tohto fora) vacsie skusenosti s tym virusom aby vedel racionalne, odborne a vecne oponovat jej nazorom a konfrontovat ju? A nielen len preto ju "ociernovat", ze ma rozhovor pre nich na pochybnych weboch? :geek:


ok, možno ona nie je zorientovaná na slovenskej dezinfo scéne a netuší čo je ten plátok zač, ale tie reči o úniku etc., to je - ako hovorieva náš šéf ´tenký ľadík´....
18.03.2020 - 08:09:33
03
A opat, kvoli tomu ze je to tenky lad mame vsetci verit tomu, ze je to z nejakeho netopiera, ktoreho si tam varia neviem 100rokov? A zrazu sa nieco taketo udialo? :-) Nemozem si pomoct, ale vzdialene mi to pripomina nahodu padnutia dvojiciek pri naraze do vrchnych poschodi... :?:
18.03.2020 - 08:18:46
00
omg...dvojičky?
18.03.2020 - 08:22:26
08
raz to muselo prísť :-)
18.03.2020 - 08:26:47
010
Možno sa aj tie talianske problémy s vírusom nahrávajú v štúdiu a pritom skutočnosť je úplne iná. Rovnako, ako pristátie amíkov na mesiaci.
18.03.2020 - 08:27:15
016
Stale sa najde dost ludi, co veria tymto konspiraciam. No, tuzba najst odpoved na palcive otazky, po par precitanych clankoch je mocna.

Asi ako liek na rakovinu:
Jeden z najbohatsich ludi na planete - Steve Jobs - sa k nemu nedostal, ale maly cloviecik je presvedceny, ze to len zle farmafirmy ho nechcu pustit medzi ludi.

OMG...
18.03.2020 - 08:30:29
05
Netreba sa tomu čudovať...je to tak hádam od počiatku civilizácie. Bohovia slnka, hromu, príliv, odliv...vznik života... Vymýšľali príbehy o veciach nadprirodzených javoch, ktoré ich mozgová kapacita nepobrala. Napriek pokročilej dobe, dostupným informáciáma evolúcii aj dnes veria ľudia bludom, miesto dostupným vedeckým poznatkom. To preto, že vede nerozumejú...presnejšie nerozumejú jej jazyku. Je jednoduchšie rozumieť hlúposti v rovnakom jazyku ako pravde v odbornom.


Naposledy upravil AdMich dňa 18.03.2020 - 08:42:28, celkovo upravené 1 krát.

18.03.2020 - 08:41:18
015
s tou ceskou karantenou je to zvlastne, tak maju ju udajne celkovu, no bikeri aj tak jazdia, a to nie len do obchodu a do prace. Jeden napriklad pisal, ze siel na kole k jazeru, a tam plne parkovisko aut a ludi. To o com je takato karantena? Zrejme sa tam bude pritvrdzovat, inak sa nepoucia.
Som fakt zvedavy ake to bude u nas. Netusim co budem robit cely vikend, ak bude zakaz. Budem asi sit rusky alebo dokonca citat knihu :)
18.03.2020 - 08:42:10
00
To aby som siel rychlo na bajk :) alebo budem jazdit po terasach na zahrade, trenovat zoskoky
18.03.2020 - 08:44:19
02
keyboard_arrow_up