kde je ta Wika? to je ten author na vysokej? a v podunajskych som tiez este nebol....aj tak nie su bubaky :)
03.04.2006 - 09:54:15
00
kde je ta Wika? to je ten author na vysokej?


Ano.
03.04.2006 - 10:14:18
00
Ja by som Vam odporucil Bike-centrum v Leviciach a na Psiaroch. Maju najnizsie ceny a super pristup. Poradia a ked sa pekne usmievas a trochu rozumies tomu, co kupujes, tak ti daju aj nejaku zlavu. Kupil som tam dva biky (MTB a cestak), zimne oblecenie na bike a vselijake ine blbibinky na bike. Cestak mi skladali a mali ho presne vtedy a vyborne urobeny, ked som chcel.

Z Kaktusu mam zmiesane pocity. Kamos tam kupil Konu a brzdy mu vydavaju zvuky ako z hororu. Tipek v Kaktuse povedal, ze zato mozu shimanacke loziska kolesa a ze s tym nic nevie urobit. Hanbar deravy...

V Zanzo nikdy nemaju, to co potrebujem. :x

Vika ma tiez neoslovila. Ten maly tipek ma vela reci a propaguje trekove bicykle. To bike aj do lesa aj na cestu. Ja hovorim, ze to nie je ani na cestu ani do lesa. Ale to je moj nazor... a na ten sa tu pytate, ze? :D

Poddunajske Biskupice su fajn. :D
21.04.2006 - 11:08:35
00
Vika ma tiez neoslovila. Ten maly tipek ma vela reci a propaguje trekove bicykle. To bike aj do lesa aj na cestu. Ja hovorim, ze to nie je ani na cestu ani do lesa. Ale to je moj nazor... a na ten sa tu pytate, ze? :D


no jooo.. miro je ukecany, chce predat bike :P ale ked uz tam chodievas viac ako 2x do roka je to v poho.. :oops:
21.04.2006 - 14:01:06
00
ked ste to tu uz znovu ozivili, nikto mi neodpisal ci nema nejake skusenosti s nakupom v zahranici. Smeroval som to hlavne na obyvatelov juhu (aj inych ak maju skusenost), ci sa cisto naaahodou neoplati ist niekam do Rakuska alebo Madarska.
21.04.2006 - 18:24:37
00
ked ste to tu uz znovu ozivili, nikto mi neodpisal ci nema nejake skusenosti s nakupom v zahranici. Smeroval som to hlavne na obyvatelov juhu (aj inych ak maju skusenost), ci sa cisto naaahodou neoplati ist niekam do Rakuska alebo Madarska.


Podla mna ani nie. Co som pocul, ceny su rovnake az na jednu malu vynimku a to je Reich. Tam mozes dostat bike na ktorom bolo jazdeme mozno 20 km (akoze ojazdeny-zakaznik ho vratil, lebo mu nieco nevonalo-rakusky cyklopredajcovia totiz davaju biky aj na skusku, ak s nim nie si spokojny mozes ho do tyzdna vratit - problem je v tom, ze slovakom to asi nepoziciavaju - UNIA neUNIA) :D

Kamos tak kupil "jazdeny" bike v Reichu a je spokojny. Je to nejaky Fisherak, celkom slusna vybava a to bolo este pred vstupom do colnej unie, takze ho mal aj bez DPH. Teraz by taky lacny nebol. Nechal tam 35 000 a ma bike za cca 60 000.
24.04.2006 - 09:45:24
00
V Rakúsku sa oplatí len vo výpredajoch - čiže druhá polovica leta, možno ešte začiatkom jesene. Vo výpredajoch idú dole s cenami až do 50%, staršie veci aj viac. Ale už to nie sú tie dobré časy, keď sa dala vrátiť MWSt (DPH).
24.04.2006 - 20:55:31
00
V Rakúsku sa oplatí len vo výpredajoch - čiže druhá polovica leta, možno ešte začiatkom jesene. Vo výpredajoch idú dole s cenami až do 50%, staršie veci aj viac. Ale už to nie sú tie dobré časy, keď sa dala vrátiť MWSt (DPH).

Pravdu mas, stary moj. :D
25.04.2006 - 08:22:43
00
Kde presne v BA sa nachádza kaktusbike?? :shock:
dikes moc za odpoved ktorú mi ešte len napíšte!
13.05.2006 - 19:04:26
00
ked uz si bol na tej stranke, tak je tam urcite aj adresa, co ty na to? vyhladat si to na mape bratislavy, by si mohol zvladnut aj ty :roll:
13.05.2006 - 19:06:41
00
to ma nenapadlo.....ale do BA aj tak moc nechodim
ale pozrem
13.05.2006 - 19:54:45
00
Boli ste teraz v poslednom case niekto v Zanze? Co vravite na novu obsluhu na poschodi?
22.05.2006 - 19:19:48
00
Bol som, ale obsluhu som si nevšimol. Všimol som si však kraťasy campagnolo, aj vhodná veľkosť, aj sa zdali fajnovo vypracované. Založil som si okuliare, pozrel cenu a zistil, že je to hnus! Cez 5 tisíc za gate... Rukávky Campagnolo a sada na kole Campagnolo nedostanú partnera.
22.05.2006 - 22:31:16
00
no ja som tam zaregistroval posl. dva tyzdne troch ludi, dve lamy a jeden typke celkom v pohode, taky mensi cernovlasy.
23.05.2006 - 23:04:17
00
ked ste to tu uz znovu ozivili, nikto mi neodpisal ci nema nejake skusenosti s nakupom v zahranici. Smeroval som to hlavne na obyvatelov juhu (aj inych ak maju skusenost), ci sa cisto naaahodou neoplati ist niekam do Rakuska alebo Madarska.


neviem, ako v rakusku a madarsku, ale v cechach, aj ked je to len kusok, su o dost nizsie ceny v prepocte na nase....

kamarat kupoval kratasy (sa mi zda, ze author) a boli v prepocte o 500 lacnejsie ako unas....

ja sa tam chystam cez leto na vidlicu ...
28.05.2006 - 10:57:30
00
keyboard_arrow_up