Robio napísal:
foobar mna to po dvoch dnoch prestalo bavit pozerat, furt dokola to iste. Cele slovensko len korona korona, ako keby ine choroby a problemy prestali existovat. Ludia su doma a furt len cumia na bulvarne media a mesiac uz nic ine na titulkoch nevidia len korona korona.


08.04.2020 - 17:13:28
01
dem že to kravke "nedáva význam" nie je podstatné
z epidemiologického hľadiska sú všetci, čo tam vstupujú, infikovaní, dokiaľ sa nepreukáže opak (a keď ich ubytovávali, samozrejme, nikto nemohol vedieť, kto je a kto nie je infikovaný - a akonáhle prehrala lotériu a niekto z bunky infikovaný bol, tak aj sama je považovaná za infikovanú)
08.04.2020 - 17:42:30
014
Dzuch-Ban napísal:
SZC tusim prezistovala pohyb cyklistov za ucelom treningu medzi okresmi a to teda bolo vyhodnotene tak, ze to nespada do vynimiek, takze odporucenie SZC bolo, ze na cestakoch len vo svojom okrese je mozne jazdit... aspon ja som to tak pochopil


No mne stále moja logika hovorí "zákaz pohybu po verejných priestranstvách s výnimkou osôb ktoré pôjdu do prírody za účelom pohybu v rámci okresu" mi stále nejak nevychádza jazdenie po komunikáciách (ak sa nejedná o lesnú cestu alebo cyklotrasu popri rieke podľa mňa. Ale kľudne uvítam reálne skúsenosti keby ľudia napísali.

Btw podľa toho ako to premiér začína hrotiť emočne, tak sa môžme po veľkej noci nachystať na bu6d predĺženie zakázu vychádzania a keď nie tak minimálne podobnú situáciu zažijeme 1. a 8. mája, tam si myslím že to zavrú aj cez týždeň kvôli "predĺženym dovolenkám"
08.04.2020 - 17:50:16
00
ked beriem Matovica ako premiera, nie ako zastupcu politickej strany, tak to bohuzial nezvlada a myslim si ze tam dlho nevydrzi. na tlacovkach je mu do revu a to ludom doveru voci nemu neda. neriesim teraz ci robi veci dobre, alebo zle..ale proste je to slaby jedinec. ak by sme tu mali Lombardiu tak sa zlozi za 10 sekund podla mna. drzim mu palce, no vzlykanim to daleko nedotiahne.
08.04.2020 - 17:55:22
06
Presne to revanie mu nepridáva. V takýchto časoch tam musí byť clovek s pevnými nervami, ktorý to odreve doma, ale pred kamerami ide jasne za cieľom. Ale nečudujem sa. Prebrať vládu v takýchto časoch nie je bohviečo a k tomu zo všetkých strán kritika. Podľa mňa by mu prospeli nejaké sedenia s psychológom...
08.04.2020 - 18:02:55
02
ved nech nelezie pred tie kamery!
08.04.2020 - 18:09:01
017
no je to skuska ohnom tak ako pises. prebral vladu zlodejov a preberal ju ked zacala pandemia. neviem ci mohlo byt este nieco horsie ako tento stav, no mal by sa dat dokopy az ho ludia zacnu brat vazne. v tomto bol dobry Pelle a hranol, ale zas to boli tak 2% dobreho, zvysok za moc nestal :) kazdopadne ako sa to zladne je na ludoch a ked nebudu chu_ji tak to nejako s odretymi usami zvladneme
08.04.2020 - 18:09:26
00
LukeBikerider napísal:
No mne stále moja logika hovorí "zákaz pohybu po verejných priestranstvách s výnimkou osôb ktoré pôjdu do prírody za účelom pohybu v rámci okresu" mi stále nejak nevychádza jazdenie po komunikáciách (ak sa nejedná o lesnú cestu alebo cyklotrasu popri rieke podľa mňa. Ale kľudne uvítam reálne skúsenosti keby ľudia napísali.

Btw podľa toho ako to premiér začína hrotiť emočne, tak sa môžme po veľkej noci nachystať na bu6d predĺženie zakázu vychádzania a keď nie tak minimálne podobnú situáciu zažijeme 1. a 8. mája, tam si myslím že to zavrú aj cez týždeň kvôli "predĺženym dovolenkám"


"zákaz pohybu po verejných priestranstvách s výnimkou osôb ktoré pôjdu do prírody za účelom pohybu v rámci okresu" - myslené, že môžeš využívať verejné komunikácie na jazdenie - príjazd do lesov a potom aj samotné jazdenie na bicykli /jedno či horskom alebo cestnom/ v prírode - aj v lese po cestách I. a II. triedy.


Naposledy upravil Hosť dňa 08.04.2020 - 18:35:58, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2020 - 18:34:13
01
Ti dvaja menovaní sú zavisli ... jeden od “ šparadiel “ a ten druhý “ vidno mu to opuchnutie v ksichte “ . Áno treba sa vyrevat na záchode , na tlačovku prísť patrične naj*ebany , tvrdy a vecný . A hlupka nech nefňuka !!! Hranice sú zatvorené už mesiac , tak kde bola cely mesiac v ri*ti Palovej . Ja ti poviem kde bola . Čakala na výplatu a vystavovala celé SK zavlečeniu nákazy . A čím viac času strávila v zamorenej krajine , o to väčšia šanca že sa tu do tej “ biednej “ krajiny dotrepe nakazená . Ja len nechápem na čo sa trepú domov ... však zdravotnícky a aj politicky systém je všade lepší ako na SK . Som patriot a nehanbím sa za to. A 6 dni je veľmi krátka doba na to aby “ pracovnička z Tirolska “ začala vyplakávať . Na mna jej slzy neplatia . Chcela odísť a zarábať , tak išla . No keď sa chce vrátiť, musí strpieť nariadenia a zákony tohto štátu .

tulenik 👍
08.04.2020 - 18:35:25
023
Inak u nás úsmevné dôchodcovské situácie. Mama spomínala, že v jednom obchode skoro bitka. Pred druhým obchodom sa naťahovali, že kto je starší má prednosť :) Už aj starším to švihá. Pritom niektorí chodia nakupovať nielen doobeda, ale aj idú aj poobede a sú takí ktorí to otočia aj dva krát A nedajbože len prejdeš okolo obchodu, tak už je hukot, že tam nemáš čo robiť (a to len ide človek okolo) :)
08.04.2020 - 18:40:13
02
Už vidím ako by Hanah dodržiavala karanténu doma bez dozoru. Veď nemôže vydržať 6 deň
08.04.2020 - 18:44:56
01
Bohajeho no neskaj pol kokpita *****. Po VN budeme mat kazdy den minimalne + kilecko-dve. Odkomunikovane to bolo po<>; ludia s tym vy-je-ba-li ako vedeli. Skoda no.
08.04.2020 - 18:55:27
00
🤦‍♂️ ...” no neskaj pol kokpita ****” čo to je ?
08.04.2020 - 19:12:29
00
Toto
:)
08.04.2020 - 19:15:14
02
tulenik napísal:
dem že to kravke "nedáva význam" nie je podstatné
z epidemiologického hľadiska sú všetci, čo tam vstupujú, infikovaní, dokiaľ sa nepreukáže opak (a keď ich ubytovávali, samozrejme, nikto nemohol vedieť, kto je a kto nie je infikovaný - a akonáhle prehrala lotériu a niekto z bunky infikovaný bol, tak aj sama je považovaná za infikovanú)

Mne nedava zmysel to, ze ti mali domace zviera, tak ich domov pustili. Taku karantenu si mozu vies co :D Ak by neslo o chripku, ale napr. o ebolu, tak su seci hore kopytom. Ubytovat niekoho, o ktom nemas preukazane, ze je pozitivny medzi ludi, ktori preukazatelne pozitivni su je co ? Ze by trestny cin umyselneho poskodzovania zdravia ? A v pripade, ze sa tam nakazi a na nasledky zomrie, tak ...
08.04.2020 - 19:18:14
00
keyboard_arrow_up