Chce si ziskat ficovych volicov.
08.04.2020 - 16:11:23
00
Mak napísal:
Tie tlacovky mi pripadaju, ako vysielanie pre pomocne skoly.

Keďže pracujem v špeciálnom školstve a aj s mentálne postihnutými, tak si dovolím tvrdiť, že títo niekedy skôr pochopia čo majú robiť a ako majú robiť ako bežní občania s IQ v norme...
08.04.2020 - 16:15:50
07
Mak napísal:
Tie tlacovky mi pripadaju, ako vysielanie pre pomocne skoly.


myslel si "plačovky"? :D
08.04.2020 - 16:18:53
08
iron.hide napísal:
myslel si "plačovky"? :D

Presne. Lider co sa rozplace pomaly pred kamerami, to sme vychytali.
08.04.2020 - 16:25:17
01
Možno nebude líder ale díler.
08.04.2020 - 16:25:58
01
http://www.biker.sk/author/martinsarvas/
Autor článku ten zákaz nie úplne pochopil. Samozrejme, jazda na cestnom bicykli je zakázaná. Len ešte zabudol dodať že aj jazda na horskom, gravel bicykli po asfalte tiež. Horský bicykel si musí v rukách /najlepšie s tretrami na nohách/ preniesť z domu do najbližšej hory - prírody, lebo asfaltová cesta ako tu už spomenul double neni príroda ale umelosť vytvorená ľudskou činnosťou podobne ako niektoré články, ... sú vytvorené ľudskou blbosťou.
08.04.2020 - 16:26:13
01
+101 , teda 682 ...
08.04.2020 - 16:35:08
00
existuje este nejaka krajina v ktorej predseda vlady kazdy den zabija 2 hodiny pred kamerami aby zverejnil nove cisla a kecal "o nicom" ? To naozaj nema nic ine na robote? Zaujima to este vobec niekoho tieto tlacovky? Ja to teda nevydrzim pozerat.
08.04.2020 - 16:38:12
014
foobar napísal:
existuje este nejaka krajina v ktorej predseda vlady kazdy den zabija 2 hodiny pred kamerami aby zverejnil nove cisla a kecal "o nicom" ? To naozaj nema nic ine na robote? Zaujima to este vobec niekoho tieto tlacovky? Ja to teda nevydrzim pozerat.



TOTO JE LEPSIE NA POZERANIE

08.04.2020 - 16:44:57
00
Gusto0 napísal:
ale ved od dnes mal byt obmedzeny pohyb obcanov - podarilo sa to dokonale :-D comu sa cudujete?
este vcera vraj clovek nemusel mat pri sebe nic, no policia uz vypisovala aby sme mali potvrdenia, zivnostenske a pod.


Ja som si dnes raz pokecal s policajtami a raz s vojakmi. Ani raz odo mna nechceli ziaden doklad, takze za mna pohoda :)
08.04.2020 - 16:45:01
00
aj takto sa trenuje, toto je svetovy rekorder Lavillenie francuzsky skokan o zrdi :) doma na zahrade

08.04.2020 - 16:47:48
01
foobar mna to po dvoch dnoch prestalo bavit pozerat, furt dokola to iste. Cele slovensko len korona korona, ako keby ine choroby a problemy prestali existovat. Ludia su doma a furt len cumia na bulvarne media a mesiac uz nic ine na titulkoch nevidia len korona korona. Inde vo svete nakladaju plne kamiony mrtvol a tu robime z dvoch kolon okolo ba(co je bezna vec ked je tam nehoda za normalneho stavu) koniec sveta. wtf ludia. Alebo ze nejaky politik nieco povedal na ineho, aha. Dobry den.
A pelegrini tiez dobry saso
"Takto vyzerá chaos v podaní predsedu vlády. Najskôr silné reči o ochrane ľudí pred vírusom. Keď sa mu situácia vymkla z rúk a skolabovala doprava v celej krajine, pokojne to hodil na našich vojakov a policajtov," skonštatoval Pellegrini
vazne skolabovala doprava v celej krajine ? Ja som teda rano do Ba prisiel normalne aj poobede odisiel.


Naposledy upravil Robio dňa 08.04.2020 - 16:53:22, celkovo upravené 1 krát.

08.04.2020 - 16:50:41
09
VIDEO: Slovenka negatívne testovaná na koronavírus o realite štátnej karantény nariadenej Matovičovou vládou. Ubytovali ju s pozitívne testovanými na COVID-19.

Hanah je mladá Slovenka, ktorá sa naspäť na Slovensko vrátila z Tirolska. Po návrate putovala do štátnej karantény v Bratislave. V zariadení Ministerstva vnútra je ubytovaných približne 300 ľudí, pričom každému robili testy na koronavírus. Výsledok? Pozitívnych na nový koronavírus je 34 ľudí, ktorí však nie sú od zdravých ľudí dostatočne izolovaní.

Hanah vo svojom videu z karantény poukazuje na fakt, že momentálne sa všetci čudujú o aké vysoké číslo nakazených ide. Upozorňuje, že situácia sa môže ešte zhoršiť kvôli „miešaniu” pozitívne testovaných s desiatkami zdravých ľudí.

„Tie čísla budú len stúpať, pretože ja neviem, kde je logika stále, ale nás tu cudzích ľudí ubytovali spolu do bunky, kde máme spoločné sociálne zariadenie- kúpeľňa wc, chodba. Prišli sme na vlastných autách. Ja s kolegyňou na jednom aute, sme spolu v izbe a sme negatívne. Zdieľame spoločné wc a kúpeľňu s ľuďmi z vedľajšej izby, ktorí prišli osobitne na svojom aute a oni sú pozitívni,” hovorí Hanah a ďalej pokračuje, „takže ja som tu 6 dní zatvorená s pozitívnymi ľuďmi. Chytám tie isté kľučky, tie isté spotrebiče. Takže tu niekde sa stala chyba. Ale na toto nám nikto nereaguje, všetci len, že sme ochránili obyvateľstvo ale to, že my sme tiež obyvatelia a my sme tu boli v podstate vystavení strašnému riziku, tak to nikoho nezaujíma.”

Ďalej Hanah na videu ukazuje sociálne zariadenie, ktoré ľudia v bratislavskej karanténe spoločne zdieľajú. Hovorí o tom, ako si pýtali na čistenie starých a zanedbaných priestorov čistiace prostriedky, no nik im nevyhovel.

Hanah ďalej hovorí, že nechce všetky štátne karantény hádzať do jedného vreca. „Určite to má význam, keď ľudia prídu domov autobusom či lietadlom a sú umiestnení rozumne. My tu máme extrém a v našom prípade došlo k pochybeniu a bohužiaľ kopec zdravých ľudí na to zbytočne doplatí. Mám doma prázdny byt, v ktorom chcem stráviť karanténu, v normálnych podmienkach a aj keď som negatívna nikto ma nepustí,” dodáva Hanah.



08.04.2020 - 16:51:02
00
mipro napísal:


na strane 274 v tejto teme je vyjadrenie policie SR opacneho charakteru
08.04.2020 - 17:01:47
00
SZC tusim prezistovala pohyb cyklistov za ucelom treningu medzi okresmi a to teda bolo vyhodnotene tak, ze to nespada do vynimiek, takze odporucenie SZC bolo, ze na cestakoch len vo svojom okrese je mozne jazdit... aspon ja som to tak pochopil
08.04.2020 - 17:13:17
05
keyboard_arrow_up