Mam zaujem o tieto dva bicykle vzhladom na moje obmedzene financne moznosti som si vybral nieco lacnejsie...chcel by som jazdit prevaze po lesnych a polnych cestach sem tam nejaky rychlejsi a trosku narocnejsi zjazd a podobne...

ktory z tychto bicyklov by ste mi viac odporucali?







KELLYS SPIDER

rám Allutec alloy
vidlica SR SUNTOUR XCM-LO, 100mm / mechanical Lockout
rýchlostí 24
kľuky Shimano (08) M191
prešmykač Shimano Altus (08) M311
menič Shimano Alivio
radenie Shimano Alivio ST-M405 EZ-fire Plus
brzdy Shimano M415 Mechanical Disc náboje Shimano RM65 Disc Center Lock
ráfky Kellys Draft Disc
plášte Kellys 2.0 Cobra
váha kg 14,86


TREK 3900D

rám Alpha White Aluminum w/externally relieved head tube, bi-axial
down tube, disc

vidlica SR Suntour XCT V2 w/preload, 80mm
rýchlostí 24
kľuky SR Suntour XCC-T102 42/34/24
prešmykač Shimano C050
menič Shimano Acera
radenie Shimano EF50, 8 speed
brzdy Promax, mechanical disc w/Shimano EF50 levers
kolesá Alloy front hub, Shimano M475 rear hub; Matrix 550 rims
kazeta SRAM PG830 11-32, 8 speed
plášte Bontrager Connection Trail, 26x2.0"; 27 tpi


za radu vopred dik
14.05.2008 - 17:42:29
00
Tazko povedat pri tejto cenovej kategorii, co je lepsie. Ale chapem, ja som tie zacinal na niecom podobnom /myslim vybavy -to som mal o 25kg menej :lol: /, dokonca to nemalo ani odpruzenu vidlu.
No a co sa tyka teho rozhodovania, je to subjektivny nazor kazdeho, kolko ludi - tolko chuti. Tato tema uz bola rozoberana niekolko X, ale vzdy s inou cenovou hladinou. V prvom rade zalezi na geometrii, ak mas moznost, vyskusaj posed - pripadne slapanie na roninke a do kopca. Vybava +- skoro zhodna, na Kellyse vacsi zdvih, ale to nemusi byt vyhoda za kazdej okolnosti /kolko mas Kg?/. Dcera mala Kellysa a odjazdila na nom "par"poctivych km. Nie su to v ziadnom pripade zle biky, ja jazdim teraz /vid nizsie/, tak by som siel asi do neho. Vsak, ked prisporis bubaky, mozes veci postupne vymenit za lepsie.
Ps.: pozri, ci nie je na nete este nejaka ina znacka, pripadne zachovalu jazdenku /tych je fakt velky vyber a da sa vybrat super bike za dobru cenu/.
15.05.2008 - 14:35:52
00
Skus pobehat obchody vo svojom meste,zameraj sa na vypredaje modelov 2006/2007,zvyknu mat dobre zlavy :wink:
15.05.2008 - 17:15:50
00
keyboard_arrow_up