Ahojte. Neviem ci je niekde podobna tema, ak ano tak sa ospravedlnujem. Ako je to s objednavkami nextie rafikov pre fyzicke osoby? Doba dodania a cena dopravy? Plati sa k cene dopravy este aj extra clo? Dakujem
17.04.2020 - 12:12:39
00
Zaplatis si clo, dph a poplatok kurierskej spolocnosti za zastupovanie v colnom konani. V sucasnosti by som uz kupoval v suncycle, ktore predava Nextie rafiky pod svojou vlastnou znackou. Cenovo to zda sa vyjde aj lepsie ako priamo z Azie. Len neviem ako to je v sucasnosti s dlzkou dodacej lehoty. matt by sa mozno vedel vyjadrit.
17.04.2020 - 13:14:15
00
jachmel napísal:
Zaplatis si clo, dph a poplatok kurierskej spolocnosti za zastupovanie v colnom konani. V sucasnosti by som uz kupoval v suncycle, ktore predava Nextie rafiky pod svojou vlastnou znackou. Cenovo to zda sa vyjde aj lepsie ako priamo z Azie. Len neviem ako to je v sucasnosti s dlzkou dodacej lehoty. matt by sa mozno vedel vyjadrit.

Lebo pri objednavke mi to hodi cenu prepravy cca 8eur... Takze to neni celkova cena dopravy jo?
17.04.2020 - 15:44:56
00
1. Import duties, taxes and charges are not included in the item price or shipping charges. Please check with your country’s customs office to determine what these additional costs will be prior to bidding/buying. These charges are normally collected by the delivering freight (shipping) company or when you pick the item up- do not confuse them for additional shipment charges. And we do not have responsibility for any custom tax/duties/VAT (Value Added Tax)

Z toho co zaplatis nextie ti slovenska colnica vyrubi 20% dph a 5% clo. Plus este nejakych 20 eur za colne konanie (ale tou sumou si nie som isty).
17.04.2020 - 19:25:52
00
Tak to sa asi moc neoplati...to skor potom suncycle...
17.04.2020 - 19:52:16
00
Ja som svojho casu vychytal 20% akciu, co mi pekne skompenzovalo colne naklady.
17.04.2020 - 20:11:47
01
keyboard_arrow_up