Bade napísal:
bajkujem zasadne bez rusky, nech sa na mna hneva kto chce, nedam si ju.


Bade, ked si mimo ludi, tak je to ok. Len ked si medzi ludmi, tak ber, ze ruskou chranis inych pred sebou. Nie seba pred inymi. Jazdit bez rusky stale je nefer. Samozrejme, ze teraz je riziko absolutne minimalne a jednotlivec vela neovplyvni. Ale ak s tymto pristpom pride vacsina, tak to pojde do bazin a jednoducha a lacna ochrana zlyha a budeme zase sediet doma mesiace.

Zober si bufo satku, maj ju na krku a ked pojdes medzi ludi tak si ho vytiahnes na hubu a nos. Jednoduche, efektivne a dobre aj proti prachu.

Chod prikladom.
22.04.2020 - 13:06:19
03
Další z DSS ... Batizovce +10 . Som hovoril , že takych “ Pezinkov “ ešte bude .
will 👍 . Je úsmevne , že sa sťažujú na nosenie a hrdinský tu na obdiv dávajú na známosť “ mám v <> nosenie “ práve ti pomalší jazdci ... keď na to nemáš výkonnosť a je prikaz nosit , tak buď Spomaľ alebo nejazdi vôbec medzi ľudmi . Poprípade natrénuj - zvýš svoju pľúcnu kapacitu a potom sa trep medzi ľudí s ochranou , ale už bez vypúlenych oči a hypoxiou . Ak bude mat dosť veľa ľudí taký prístup “ mať v ( | ) “ a byť frajer , pričom neudycha ani Blava hrádzu , všetko doterajšie snaženie pôjde do 💩 . Len aby ste vy “ dychači “ potom v blízkej dobe neriešili pozostalosti . A ešte jeden fenomén vyplával na povrch ako si to tu všímam ... zodpovednejší prístup poväčšine volia otcovia rodín , osobnostne ľudia “ vyzretí “ . Obyvatelia mamahotelov , slobodní , anarchisti a
bezdetni samoľúbytelia si idu “svoje “ bez rúška a inej ochrany . Ale je to čisto môj názor . IMHOOÓ 😎

https://www.startitup.sk/koronavirus-online-nakaza-je-v-dalsom-domove-dochodcov-nakazilo-sa-desat-klientov-v-batizovciach/


Naposledy upravil Ramon1 dňa 22.04.2020 - 13:24:09, celkovo upravené 1 krát.

22.04.2020 - 13:07:03
00
capulo napísal:
nie som posraty z tohoto.. len pindam na tych co nedodrzuju nariadenia, nech su uz akekolvek

keby všetci, čo majú rozum, NEobchádzali idiotské prdpisy, nariadenia, etc. tak by sa spoločnosť pravdepodobne zosypala alebo po mnohých stránkach ochromila
22.04.2020 - 13:07:21
05
skorpion napísal:
akurat ze tenka bufka nesplna ucel. Je to rovnake, ako keby si ju nemal

Buffku nosim prelozenu na dvakrat.
A skus si fuknut na ruku pred ustami cez buff a napriamo. Ten rozdiel je velky a podla mna staci na to aby tie tazsie kvapocky padali dolu a neleteli kus pred teba.
22.04.2020 - 13:11:13
02
will chodis do prace? Mas rusko cely den v praci?
22.04.2020 - 13:18:47
00
Test si mozes spravit pred zrkadlom, ako sa ti zahmli. Ked fuknem bez bufky a s nou, je to v podstate rovnake. Nosim ju prelozenu na 3x a dycha sa mi s nou ako keby som ju ani nemal. Pouzivam ju len na beh, kde stretavam minimum ludi (vacsina z nich nema ani tu bufku). Na biku pri strednom tempe nemam s ruskom problem. Nic proti bufke pri sporte kde sa ludia stretnu minimalne. Ale v obchode a MDH nesplna ucel.
22.04.2020 - 13:38:16
00
Vcera som postrehol rozhovor.Jeden chlapik vravel druhemu,ze ma rusku uz vyse mesiac tu istu a nevypratu.Ze uz smrdi dva tyzdne ako houno.Ma rusku,ma.Aj prikazy splnil.
Ale ma to vyznam a splnilo to ucel?Nie.Preto hovorim,ze treba aj sam za seba rozmyslat.
22.04.2020 - 13:43:39
01
skorpion napísal:
Test si mozes spravit pred zrkadlom, ako sa ti zahmli. Ked fuknem bez bufky a s nou, je to v podstate rovnake. Nosim ju prelozenu na 3x a dycha sa mi s nou ako keby som ju ani nemal. Pouzivam ju len na beh, kde stretavam minimum ludi (vacsina z nich nema ani tu bufku). Na biku pri strednom tempe nemam s ruskom problem. Nic proti bufke pri sporte kde sa ludia stretnu minimalne. Ale v obchode a MDH nesplna ucel.

A čo aj tak toto všetko nakoniec zistíme, ved úmrtnosť je taka iste ako po minulé roky. Akurát, že to dávajú za vinu korone ?... Keby minule roky testovali kolki mali chrípku, tak tu je chrípková pandemia
22.04.2020 - 13:44:01
00
Kaper napísal:
Vcera som postrehol rozhovor.Jeden chlapik vravel druhemu,ze ma rusku uz vyse mesiac tu istu a nevypratu.Ze uz smrdi dva tyzdne ako houno.Ma rusku,ma.Aj prikazy splnil.
Ale ma to vyznam a splnilo to ucel?Nie.Preto hovorim,ze treba aj sam za seba rozmyslat.


V tomto konkrétnom prípade je “smradľavý chlapík “ idiot , ale s rúškom 😷 .

Mám validne dáta , nakoľko v mojom regióne je 6 DSS . Ak do nejakého vbehne SARS Cov2 napácha ďaleko väčšie “ škody “ ako H1N1 . Tomu ver ...


Naposledy upravil Ramon1 dňa 22.04.2020 - 13:53:52, celkovo upravené 1 krát.

22.04.2020 - 13:50:20
01
tiez si inak myslim, ze panika z korony by mala prestat. Urobili sa opatrenia kvoli plucnym kapacitam nemocnic ... . Ale riesit urmtia naozaj nema vyznam, kedze suhlasim s nazorom, ze bezne ich zomrie tolko isto akurat nie na "koronu"
22.04.2020 - 13:53:45
010
To sú len tvoje prudko neodborne dohady ... v príspevku vyššie čo som postol , odhadujú počet úmrtí V GB na Covid19 aj na 40K teda 2X toľko , pretože v úmrtiach figurujú len ľudia pozitívne testovaní a zomretí v nemocniciach .

Ale však ak ta to mentalne utešujete , ako sme s koronou vypiekli , ver tomu ďalej .

Prílohy:

21C1E737-AD47-41B3-8879-9D3C3DF9DC39.png
21C1E737-AD47-41B3-8879-9D3C3DF9DC39.png 537.52 KiB thumb_up0thumb_down

22.04.2020 - 13:57:32
00
vsak jasne, ze moje ... ako ja tento homeoffice vydrzim v pohode, niektor dni pracujem od rana zo zahrady, deti sa vybehaju ... ja sportujem urcite viac ako pocas beznej pracovnej doby ... len sa bojim, ze ak je tato plocha krivka mantra tak toto bude trvat do konca roka a ked citam vyjadrenia nasich bankarov a sledujem co sa deje v ECB tak sa velmi velmi bojim o ekonomiku
22.04.2020 - 14:00:16
03
Satanwagen napísal:
A čo aj tak toto všetko nakoniec zistíme, ved úmrtnosť je taka iste ako po minulé roky. Akurát, že to dávajú za vinu korone 🤣... Keby minule roky testovali kolki mali chrípku, tak tu je chrípková pandemia

je fakt super ked pouzivas toho rehotajuceho sa smajlika. Je z toho vidno ze nakolko nerozumies veciam. Hej umrtnost je rovnaka ako minule roky lebo zomrelo len 14 ludi na covid, a je to len vdaka tomu ze boli zavedene opatrenia. Ak by tu neboli ktovie kolko obeti virusu by uz bolo, ale tipujem ze ty by si neveril ani keby marnice nestihali spalovat mrtvoly ako v taliansku

a ked vynajdu vakcinu tak pocuvni voccu a nedaj si ju lebo vnej bude nano cip :D
22.04.2020 - 14:01:58
01
tino888 napísal:
je fakt super ked pouzivas toho rehotajuceho sa smajlika. Je z toho vidno ze nakolko nerozumies veciam. Hej umrtnost je rovnaka ako minule roky lebo zomrelo len 14 ludi na covid, a je to len vdaka tomu ze boli zavedene opatrenia. Ak by tu neboli ktovie kolko obeti virusu by uz bolo, ale tipujem ze ty by si neveril ani keby marnice nestihali spalovat mrtvoly ako v taliansku

a ked vynajdu vakcinu tak pocuvni voccu a nedaj si ju lebo vnej bude nano cip :D

Porovnaj si čísla Talianska a Španielska.
22.04.2020 - 14:04:48
00
takze chces povedat ze sa vlastne nic nedeje?
22.04.2020 - 14:06:42
00
keyboard_arrow_up