Nic proti, ale uz som ~2 tyzdne nic neranajkoval :(
21.04.2020 - 16:13:57
01
To nerobis dobre Jaromire, ranajky su zaklad dna :!:
21.04.2020 - 16:19:07
08
Ja neranajkujem roky a som tu ... jem kedy som hladný , nie keď sú “ raňajky” . Tuto “ranajkovu dogmu “ už mal dávno Bukovsky vyvrátiť . Málokto z nás musí od rana podať taký výkon , aby musel raňajkovať .
21.04.2020 - 19:53:34
00
Ja som ráno hladný, obed ak nebude tak sa nezbláznim :)
21.04.2020 - 19:57:05
00
Ramon1 napísal:
Málokto z nás musí od rana podať taký výkon , aby musel raňajkovať .


Uz chapem preco som rano taky hladny.. pri vstavani podavam nadludsky vykon :lol:
21.04.2020 - 20:13:50
012
Plazzer, to akoze neranajkujes preto, ze medzi 9-12 nemozes do obchodu?
21.04.2020 - 20:24:28
01
Nemozu zakazovat navstevu obchodov podla veku a casu. Na to nie je ziaden zakonnny podklad. Uz by sa chlapci mohli spamatat a zacat respektovat aj zakony, pripadne ustavu. A henten hygienik by mohol trochu schudnut , horsia je uz len ta belgicanka :lol:
21.04.2020 - 21:10:20
05
Otazka:
Roznasa sa korona aj prdenim? :D

Ok, a teraz nieco vaznejsie a coskoro velmi aktualne:
Roznasa sa korona komarmi?
21.04.2020 - 21:12:23
00
lto napísal:
Nemozu zakazovat navstevu obchodov podla veku a casu. Na to nie je ziaden zakonnny podklad. Uz by sa chlapci mohli spamatat a zacat respektovat aj zakony, pripadne ustavu. A henten hygienik by mohol trochu schudnut , horsia je uz len ta belgicanka :lol:


"Vyčlenenie predajného času od 9.00 do 11.00 h pre seniorov nad 65 rokov znamená pre týchto ľudí zároveň zákaz nakupovania v inom čase. Vyhradený čas v obchodoch pre dôchodcov sa netýka lekární a benzínových púmp.
Povedal to v utorok po zasadnutí ústredného krízového štábu hlavný hygienik SR Ján Mikas. Seniori by podľa neho mali toto opatrenie dodržiavať vo vlastnom záujme."
21.04.2020 - 21:17:06
03
hej uz im to zakazali no zaroven rozsirili na vsetky obchody - nielen potraviny a drogerie. kazdopadne obchody s oblecenim a topankami su bez moznosti vyskusania :-D to ich mohli rovno nechat zatvorene. kedze kamenna predajna ak sa nemylim nema moznost vratenia tovaru bez dovodu (napr. nesadne mi velkost) ako e-shop.
este nech to dochodcom rozsiria aj na postu a bude sranda - uz teraz mame kazdy den "kilometrovu" radu pred postou - podla nariadenia mozu byt podla podlahovej plochy vnutri len dvaja ludia. tak su otvorene len dve okienka :-D
21.04.2020 - 21:39:25
00
... skuste si ..... nic nejest jeden den(nebavme sa o tazko pracujucich, ludi co musia makat aby stat fungoval, lekaroch, policajtoch, hasicoch..... ) .... .... skuste prezit den na vode .... nie preto aby ste si si nieco dokazali.... aby ste spoznali sami seba ked nemate to co mate bezne...... a sledovat svoje reakcie na svet a reakcie sveta ked je clovek hladny ze by zabijal.... :-) ....tato tema nato neni NAJ ale ked uz .......
21.04.2020 - 21:57:55
03
ak ti deň stačí na "bytie hladným, že by si zabíjal", nie je niečo v poriadku
pokiaľ nemusím fyzicky niečo robiť, týždeň v poho - u mňa typicky po kopačkách a v průseroch neregistrujem niečo ako že žratie kľudne aj týždeň
čo je prča, ani pritom neschudnem (asi sa hmotnosť problému priráta k hmotnosti tuleňa)
21.04.2020 - 22:14:53
05
Nah, staci sa stazovat na fore a matelko to hned zariadi :)
https://slovensko.hnonline.sk/2134822-krizovy-stab-rozhodol-dochodcovia-maju-zakazane-nakupovat-mimo-vyhradeneho-casu

Tesak lowcarbaci si bezne davaju 24h post, ja obcas tiez zaradim. S poriadnymi espresso shotmi to ide celkom v poho. Ak to nezvladas tak to znamena ze ti velmi klesa cukor v krvi a telo sa brani adaptacii cerpat zo zasob ktore ma (tuk)
Teraz ked homeofficujem tak vacsinou jem 2x za den. Ranajky okolo 10 lebo skor sa mi nechce a druhe jedlo tak cca okolo 4-6 podla toho co robim a cinidem na bajk atd


Naposledy upravil scarinko dňa 21.04.2020 - 22:23:19, celkovo upravené 1 krát.

21.04.2020 - 22:17:00
00
tulenik napísal:
ak ti deň stačí na "bytie hladným, že by si zabíjal", nie je niečo v poriadku
pokiaľ nemusím fyzicky niečo robiť, týždeň v poho - u mňa typicky po kopačkách a v průseroch neregistrujem niečo ako že žratie kľudne aj týždeň
čo je prča, ani pritom neschudnem (asi sa hmotnosť problému priráta k hmotnosti tuleňa)

by si sa divil
nemam problem byt o vode, den dva tri...... presiel som to a jednoduche to nieje.... mozno skor na zvlast temu ...... ale viem ze chovanie cloveka sa zmeni ked nema co jest :-) .... tym nechcem vyvolat cokolvek.. len nech si to v tejto dobe kazdy sam pre seba skusi :-)
21.04.2020 - 22:22:46
00
tulenik napísal:
ak ti deň stačí na "bytie hladným, že by si zabíjal", nie je niečo v poriadku
pokiaľ nemusím fyzicky niečo robiť, týždeň v poho - u mňa typicky po kopačkách a v průseroch neregistrujem niečo ako že žratie kľudne aj týždeň
čo je prča, ani pritom neschudnem (asi sa hmotnosť problému priráta k hmotnosti tuleňa)


U mna je to naopak. Skor som hladny pri dusevnej aktivite ako pri tej fyzickej. V praci na nikoho necakam a idem na obed, inak by som zacal byt dost mimo. :-D
21.04.2020 - 22:30:00
00
keyboard_arrow_up