img.topky.sk

pekne dal https://www.topky.sk/cl/10/1897757/FOTO-Sialenec--25--na-cestach-v-Trencine--Jazdil-opity-v-case-zakazu-a-sposobil-nehodu
04.05.2020 - 17:07:48
00
Preco tito dementi nejdu automaticky natvrdo sediet? Ved tymi trapnymi podmienecnymi trestami a odobratim vodicakov sa nikdy nezbavime toho, ze ozrani budu zabijat nevinnych...

https://www.facebook.com/KRPZBB/posts/1440740279470001
04.05.2020 - 21:09:32
06
par desatin promile by som povolil, male pivko hodinu pred jazdou a pod, proste s 0.1 promile clovek nieje ozraty ani to nijak neciti ale takto na totalku zbombeny ked sadaju ludia za volant tak ako pise jezus, rovno do basy.
04.05.2020 - 21:26:20
00
Mame tu nulovu toleranciu a pravidelne chytaju ludi s 2+ promile, takze zmiernit opatrenia a povolit alkohol je cesta do pekla.
04.05.2020 - 21:53:57
012
No, tak ti, co ich chytia teraz s 2+, budu mat stale 2+ a ti, co nepiju, budu nepit aj dalej, alebo tak ako v civilizovanych krajinach, kde je povolene 0.2-0.5 .. vsak nie povolit alkohol, ale mat povolenu urcitu hranicu zbytkoveho.

Ale ono u nas sa jazdi tak, ze by mali mat prevazne vsetci aspon -0.2promile, aby sa chovali normalnejsie. Na vychode aspon -0.5 :D
04.05.2020 - 21:58:07
00
Miliony ludi na slovensku kazdy den sadnu za volant a ozratych je len par, nemozme podla nich sudit vsetkych. Chapem ako to myslis, tazko ludom davat do ruk co i len malu zodpovednost ale osobne si myslim ze by mala miera mohlo byt povolena, je to trocha obmedzujuce ze si nemozem dat pivko v lete ked idem kamosovi nieco pomoct na zahradu alebo do garaze, alebo na opekacke si nemoze clovek(sofer) troska lognut vinka ked sa tam ostatny rozplivaju.
04.05.2020 - 22:00:07
04
Si daj nealko pivko, kde je problem.. alebo vodu ked si smadny..
04.05.2020 - 22:52:19
011
Je rozdiel, keď sa niekto zobudí po opici a po obede si ide na pumpu kúpiť cigi a chytia ho a nadýcha a niečo iné, keď sa pije a ožratý ide na aute pre cigi alebo za kur vami.
Neni môj prípad, nepijem nefajčím, nedôverujem a ani za vamikur nechodím 😂😂😂chodia za mnou 😂😂😂
04.05.2020 - 22:57:19
03
a aky je to rozdiel?
05.05.2020 - 12:05:19
00
Rozdiel tak v tvojom "umysle" ci "svedomi", pre nas ostatnych si rovnako nebezpecny, lebo je jedno z akeho dovodu mas v krvi 1-2 promile, tvoje reakcie a schopnosti budu rovnake v oboch pripadoch
05.05.2020 - 12:17:31
05
Debata o ničom, tolerancia je jasná nula. Takže ak nafuka, výška trestu sa odvíja iba od "hodnosti" a/alebo známosti a/alebo postavenia. Tz pre väčšinu je to nevýhodné. Ale aj tak sa nájdu ľudia čo sa ani netaja tým, že opitý za volant a nie, že po dedine ale do druhého okresu alebo aj cez pol Slovenska. Nezastavam si ich ale aj takí sú
05.05.2020 - 15:08:40
00
Tak ono je vazne rozdiel v tom ake ma clovek reakcie ak sa zobudi rano s nejakym minimalnym ostatkovym alkoholom a je rozdiel byt ***** jak cinka (1-2 promile)


Ano u nas je nulova tolerancia... bohuzial....

Ktora aj tak nic neriesi....

Lebo idiot co ma 3 krat zakaz vedenia motoroveho vozidla si aj tak sadne zase za volant.. toho nejaka nulova tolerancia fakt nezaujima....
05.05.2020 - 19:47:30
00
Ako vzdy, ked pride na alkohol za volantom, tak sa hned prejavi znama, aj aj ked nepravdiva hlaska o nulovej tolerancii. Ano, nulova tolerancia je pisana v zakone, ale prax na uliciach je uplne ina. Plati to, co je napisane v tomto aj ked hodne starom clanku: https://auto.sme.sk/c/3010693/pri-dychovej-skuske-nafukame-miligramy-a-nie-promile.html.
To znamena, ze urcita tolerancia tam proste je, pretoze nafukat mozete aj po nejakom kompote alebo margotke (odporucam tento clanok: https://www.trend.sk/spravy/testovali-sme-alkohol-testery-coho-da-nafukat).
V realite (a sam som to zazil, aj ked som v ten den ani den predtym nic nepil) fuknete, policajt sa pozrie na merak a bez toho, aby vam ho ukazal sa opyta: Pili ste pred jazdou? Po odpovedi nie sa opyta: Ani vcera vecer? Po opatovnej odpovedi nie vam ani neukaze vysledok a pusti vas.
Takze z toho vsetkeho vyplyva, ze ak si pri obede doprajete nejaku malu dvanastku alebo velku desinu, tak vas ziadny policajt nebude pokutovat, samozrejme pod jednou podmienkou: nesmiete sa priznat. Ak sa priznate, ze ste pili, tak vam tu pokutu zrejme aj da. Samozrejme pri takychto malych hodnotach do 0,29 promile alebo do 0,14 mg/l sa stale mozete odvolat, ze meranie nie je presne a poziadat o odber krvi. A aj keby ten odber stihli v kratkom case, tak uz z krvi nic nezistia, aspon pri bezne fungujucom organizme tam uz nic nebude. Preto urcita tolerancia proste existuje, aj ked nie oficialne.
05.05.2020 - 21:01:03
01
dalsi deges

https://www.facebook.com/zomriofficial/posts/2647562572189656
05.05.2020 - 21:03:12
00
Neverím tomu, že po kompote nafúkaš. Tolerancia je nula ana rychl by mala byť takisto nula.
Policajti sa pýtajú či bol alkohol lebo sú to kurvy vychcane. Mňa takto držali 10minut a dokola sa vypitoval,
-alkohol, drogy.
-Vravím, daj fúkať, pome na testy.
-no ale na testy rátajte dve hodiny, ste ochotný?
-pome
-no ale to bude aj dlhšie ako dve hodiny, chcete naozaj ísť?
-tak dajte mi aspoň fúkať
-nemám treger
-tak co teda? Zdrzujete ma bezdôvodne
-ale tak môžte ísť na testy?
- keď na tom trvate, tak pome. Zdrzujete
A tak ďalej...
Takže policajt bude brať priznanie ako dôkaz

Mne keď dáva fúkať, fuknem, dopredu poviem "nula" a on mi len ukáže nulu.
A aj som zjedol margotku a nenafukal som. Hentake dohady o nafukani z jablka sú iba tzv folklór
05.05.2020 - 22:22:49
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Svetlá)
keyboard_arrow_up