Caute, zaujimalo by ma co kto oblieka na bike. Najlepsie znacku a cenu. A samozrejme spokojnost/nespokojnost. Hladam totizto nieco pre seba a v tomto smere mam zatial chaby prehlad.
Dikes
24.04.2006 - 10:19:25
00
Ale napis na co to chces presne pouzivat, lebo takto sa ti bude velmi tazko radit. Ked tak obehni nejake cykloshopi a tam mas oblecenia habadej. Ja moc znackove nekupujem lebo su pre mna pridrahe, ale to je uz kazdeho osobna vec!
24.04.2006 - 21:29:55
00
Sorrac, som zabudol, ja rad brazdim lesne trasy, teda nejaky ten cross-country. Ono totizto zvazujem kratasy (elasticke) na leto a rozhodujem sa medzi kratkymi alebo 3/4-ovymi s membranou na kolenach. Sa mi zda ze by bolo lepsie chranit kolena pred chladom aj v lete. Predsa len pri vacsej rychlosti citit chladenie aj v lete. S cenou nechcem ist do extremu no urcitu kvalitu vyzadujem
25.04.2006 - 08:36:05
00
hehe :) ze chladenie v lete...

no v 3/4 elastakoch ti bude teplo jak svina za chvilu...o kolena sa neboj,

ja jazdim v kratasoch uz hodny mesiac...

inak ja osobne jazdim v kratasoch ale cyklistickych konkretne cannondale momentalne, nie som moc zatazeny na znacku ale je pravda, ze tieto kratasy maam uz od minuleho leta a spravil som v nich stovky kilometrov a stale drzia super, ani vlozka sa nepaare ani nepresuucha...dakedy sa oplati zainvestovat podla mna...aj ked v USA neboli drahe...

a hore vacsinou nosim nejake vzdusne tricko, nejake technicke tricko, moiru a podobne..
25.04.2006 - 12:16:16
00
ja jazdim vo volnych bikovych kratasoch s vnutornou vlozkou. Vyzera to civilnejsie a viac mi to vyhovuje. A hore klasika dres, ked je chladnejsie tak pod neho este termopradlo.
25.04.2006 - 17:20:14
00
Osobne mam najlepsie skusenosti s dresmi a kratasami serie Nalini Pro. Dovaza to Slovkolex, takze u Satku v Klobusiciach to dostanes. Dres tak 2k, gate tiez 2k ale ma to dobru pampersku, dres zips po celej dlzke. Nekupuj si 3/4 lebo ako tu uz bolo povedane sa uvaris. Radsej navleky na kolena.
01.05.2006 - 11:00:40
00
Ja jazdím v klasickom drese, mením podla pocasia dlho rukavovy, alebo kratko rukavovy ale stale davam na spodok funkcne triko-scampolo, dlhorukavové al. klasic.triko. Na nohy mam elastaky s vlozkou(teraz Olpran, dobre su napr. CYKLOTOP , mal som aj ULTIMA), jazdim vacsinou v lese, a v lete nemam pocit, zeby ma extremne prefukovalo, ale mam niekeda aj 3/4 ale len ako vrchnu vrstvu. Inak dobra cena je oblecenie Merida, pripadne Author. Funkcne mam KLIMAX a SLOVENKA, za malo penazí hoooooódne muziky.
15.05.2006 - 12:27:22
00
keyboard_arrow_up