pri vsetkej ucte, snad si nemyslis, ze tu skladacku ti ma niekto zavidiet..
ja proti ebajkom nemam nic, vidim v nich zmysel pre urcite situacie, alebo skupiny ludi.
dokonca ma bavia aj DIY projekty, ale toto je moc aj na mna..
31.05.2020 - 23:15:59
05
ebike je v pohode ak pomoze niekam do kopca a uzit si dlhsie trasy, ked na to nemam nohy ... ale naco kua je henta haraburda, co ma ist 100kmh? na zabitie akurat, na tom naozaj nie je co zavidiet
31.05.2020 - 23:21:14
04
Takto,aby som to upravil na pravú mieru ( hovorím za seba) nieje čo závidieť.
Jediné, čo je skutočne zaujímavé, je vynaložené usilie. Tvoj projekt je skutočne zaujímavý, lebo ideš za hranice bežných používateľov a vytváraš niečo, čo by z legislatívného hľadiska nemalo byť na ceste. V podstate si vytvoril elektromotorku ktorá nemá čo robiť na ceste.
31.05.2020 - 23:26:34
09
mathoso napísal:
ebike je v pohode ak pomoze niekam do kopca a uzit si dlhsie trasy, ked na to nemam nohy ... ale naco kua je henta haraburda, co ma ist 100kmh? na zabitie akurat, na tom naozaj nie je co zavidiet


Min.100km/h, pretože ak som písal že to vylepšujem nezmienil som sa že to bude mať krídla.
31.05.2020 - 23:29:04
00
k tomu tvojmu "bicyklu"
Vyhláška č. 134/2018 Z. z.
§ 31
Bicykel s pomocným motorčekom
(1) Bicykel s pomocným motorčekom musí spĺňať technické požiadavky podľa § 30 a technické požiadavky na konštrukciu bicyklov na elektrický pohon podľa technickej normy49) alebo inej obdobnej technickej špecifikácie s porovnateľnými alebo prísnejšími požiadavkami.
(2) Montáž pohonného systému, ako sú najmä motor alebo akumulátor, nesmie vyžadovať zásah do nosných konštrukcií bicykla.
(3) Najväčší menovitý výkon pomocného motorčeka nesmie presiahnuť 0,25 kW, jeho výkon sa progresívne musí znižovať a nakoniec prerušiť vtedy, keď bicykel s pomocným motorčekom dosiahne rýchlosť 25 km · h-1 alebo aj skôr, ak cyklista prestane šliapať do pedálov.
(4) Za bicykel s pomocným motorčekom sa nepovažuje vozidlo, ktoré je možné zaradiť do kategórie L.


cize, nie, neplati, ze co ma pedale je automaticky bicykel.
31.05.2020 - 23:35:36
01
lacika_dnb napísal:
k tomu tvojmu "bicyklu"
Vyhláška č. 134/2018 Z. z.
§ 31


cize, nie, neplati, ze co ma pedale je automaticky bicykel.


No a ešte predtým ako to bude lietať, ( to bude posledný level) vyrobím si na mieru privestny vozík a v ňom bude zabudovaný agregát na výrobu elektriny.
31.05.2020 - 23:44:44
00
Veľa si vypil?
31.05.2020 - 23:49:21
00
yoyomi napísal:
Veľa si vypil?


Myslíš že to nedám?
Keď som dal rýchlo nabijacku
https://m.youtube.com/watch?v=e9a4qrcIDBk
01.06.2020 - 00:00:10
00
Agregát na výrobu el. v "privestnom" vozíku nieje novinka. Isto to dokážeš. Narážal som na to lietanie.
01.06.2020 - 00:10:56
00
Ale veď ho len nechajte. Má svoju zábavku. A vy, čo mu naopak fandíte smelo do toho. O chvíľu tu budú tieto čudá lietať tak rýchlo a vo väčších húfoch ako drony.
Treba viac takýchto počinov a dobrodruhov. Čím viac ich bude, tým skôr sa dačo priserie a na tieto peklostroje budú väčšie obmedzenia a potrebné papiere a povolenia.
Ani s dronom si už legálne nezalietate len tak ako sa Vám zachce :) Samozrejme vždy sa nájde niekto kto to zas bude chcieť okašľať a obísť. Snáď na to doplatí čo najmenej ľudí.
Na margo E-bajkov, neodsudzujem ich ale ani im nefandím. No a práve vy čo si E-bajky tak krvopotne zastávate a fandíte im, by ste mali podobné úlety odsudzovať alebo byť prinajmenšom voči tomu aspoň trochu skeptický. V konečnom dôsledku budete prvý čo na to doplatia :)
01.06.2020 - 00:37:18
11
Tento pekelny stroj nema s ebajkom spolocne vobec nic. Na cestu s tym vyjde len uplny blazon.
01.06.2020 - 00:54:43
01
iron.hide napísal:
Tento pekelny stroj nema s ebajkom spolocne vobec nic. Na cestu s tym vyjde len uplny blazon.


Další odborník na e-trakciu
01.06.2020 - 01:26:43
00
mdfk napísal:
Ale veď ho len nechajte. Má svoju zábavku. A vy, čo mu naopak fandíte smelo do toho. O chvíľu tu budú tieto čudá lietať tak rýchlo a vo väčších húfoch ako drony.
Treba viac takýchto počinov a dobrodruhov. Čím viac ich bude, tým skôr sa dačo priserie a na tieto peklostroje budú väčšie obmedzenia a potrebné papiere a povolenia.
Ani s dronom si už legálne nezalietate len tak ako sa Vám zachce :) Samozrejme vždy sa nájde niekto kto to zas bude chcieť okašľať a obísť. Snáď na to doplatí čo najmenej ľudí.
Na margo E-bajkov, neodsudzujem ich ale ani im nefandím. No a práve vy čo si E-bajky tak krvopotne zastávate a fandíte im, by ste mali podobné úlety aby odsudzovať alebo byť prinajmenšom voči tomu aspoň trochu skeptický. V konečnom dôsledku budete prvý čo na to doplatia :)


Veď je to busines komponenty, motory, akumulátory.
Podobne ako alkohol a cigarety tiež to zabíja a nezakazu to, do statnej kasy money money money
01.06.2020 - 01:34:38
00
[quote="@1605767"]Další odborník na Ale to nieje žiadna e-trakcia. Ja to vidím skorej na a-trakciu. Kolotočárska a-trakcia... :lol:
01.06.2020 - 04:50:23
03
aha tak nic @ekowatt je len dalsi troll, nejde mi ho ani oznacit a uz pochybujem ze ten vytvor je jeho
01.06.2020 - 09:32:08
02
keyboard_arrow_up